×

Language

Close
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Log in
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Language
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Off Topic
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [RQ/Galeria] Tęczowy Zakątek
« ‹ 2 / 3 › »
[RQ/Galeria] Tęczowy Zakątek
Airisse
« Consul »
1509805080000
    • Airisse#1816
    • Profile
    • Last posts
#21
  4
Muzzaluza said:
Dziękuję!
Agh, te oczka ♡

dzięki :3

Julamousei said:
Gdzie twoja OC podarła spodnie?

a no ich nie podarła tylko ma takie łatki ozdobne

trochę dziś rysunkow zrobiłam bo zakładam art shopa na chicken smoothie
https://orig00.deviantart.net/abd7/f/2017/308/0/6/wolf_by_ritagemma-dbsp649.png
https://orig00.deviantart.net/fea4/f/2017/308/7/7/_cat__by_ritagemma-dbsp066.png
https://orig00.deviantart.net/1a94/f/2017/308/a/c/_dog__by_ritagemma-dbsp01b.png
Choccolatino
« Consul »
1509806700000
    • Choccolatino#9861
    • Profile
    • Last posts
#22
  0
Ale słodziutkie *o*
Ja wieczorkiem coś wstawię c:
Airisse
« Consul »
1509916860000
    • Airisse#1816
    • Profile
    • Last posts
#23
  3
Dzieki ^^
Taki banner do art shopa
https://orig00.deviantart.net/5f54/f/2017/309/1/8/banner_for_art_shop_on_chicken_smoothie_by_ritagemma-dbstt11.png
Airisse
« Consul »
1510257120000
    • Airisse#1816
    • Profile
    • Last posts
#24
  3
/double
zrobiłam pierwszego adopta na deviantarcie i nwm czy się powiedzie xD
https://img00.deviantart.net/5c9d/i/2017/313/2/a/_1_corgi_adopt_by_ritagemma-dbt8hr7.png
Ayrin
« Consul »
1510257420000
    • Ayrin#1123
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#25
  0
Ritagemma said:
/double
zrobiłam pierwszego adopta na deviantarcie i nwm czy się powiedzie xD
https://img00.deviantart.net/5c9d/i/2017/313/2/a/_1_corgi_adopt_by_ritagemma-dbt8hr7.png

czemu wszystkie rysunki na dA są oznaczone ,,mature content" ? XD

a i powodzenia, ja raz zrobiłam adopta dostałam 8 dA points so
może u cb będzie lepiej
Airisse
« Consul »
1510261440000
    • Airisse#1816
    • Profile
    • Last posts
#26
  0
Akanaria said:
Ritagemma said:
/double
zrobiłam pierwszego adopta na deviantarcie i nwm czy się powiedzie xD
https://img00.deviantart.net/5c9d/i/2017/313/2/a/_1_corgi_adopt_by_ritagemma-dbt8hr7.png

czemu wszystkie rysunki na dA są oznaczone ,,mature content" ? XD

a i powodzenia, ja raz zrobiłam adopta dostałam 8 dA points so
może u cb będzie lepiej

Emm nwm nie interosowałam sie tym

Dzieki, na razie czekam moze sie uda
Airisse
« Consul »
1510412220000
    • Airisse#1816
    • Profile
    • Last posts
#27
  7
Polubiłam rysować corgi ^-^
https://orig00.deviantart.net/39db/f/2017/315/b/8/_1_corgi_by_ritagemma-dbtev2z.png

Last edit on 1510412400000
Julamousei
« Consul »
1510423140000
    • Julamousei#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#28
  0
Ale słodki futrzak :3
Choccolatino
« Consul »
1510423980000
    • Choccolatino#9861
    • Profile
    • Last posts
#29
  0
Jaki tłuścioch :D
Maarfinka
« Senator »
1510442700000
    • Maarfinka#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#30
  1
nie cieniuj czarnym, to nie wygląda ładnie ;.;
cieniowanie futra też mnie nieco zastanawia, wydaje mi się, że lepiej by to wyglądało, gdyby cieni na tych oznaczeniach nie było wcale, albo żeby były zrobione mniejszym pędzelkiem i tylko z jednej, bardziej zacienionej strony, bo teraz to po prostu przeciągnęłaś czarnym air brushem po całości...
te ostre przejścia między kolorami futra też nieco w oczy kolą, bo cóż, rysunek stylizowany na realizm, to niech to kolorowanie też będzie bardziej realistyczne; przejścia między kolorami są zbyt gwałtowne i ostre
no i jeszcze anatomia; brakuje mi tu nieco zaznaczenia uda i <<łokci>>
poza tym rysunek fajny, te łapki są urocze :3
Choccolatino
« Consul »
1510681500000
    • Choccolatino#9861
    • Profile
    • Last posts
#31
  4
Wuhu, Muza coś wstawiła ;w;
http://img.atelier801.com/23a4f326.jpg
Choccolatino
« Consul »
1511975760000
    • Choccolatino#9861
    • Profile
    • Last posts
#32
  2
Double
Haaalo
Nikogo nie ma
Odkop
http://img.atelier801.com/89a4f35e.jpg

Podoba mi się

V jednorożec

Last edit on 1511978460000
Julamousei
« Consul »
1511976840000
    • Julamousei#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#33
  1
A co to za kunik
Choccolatino
« Consul »
1512918000000
    • Choccolatino#9861
    • Profile
    • Last posts
#34
  3
/Odkop!
Pikselka głowy Fun Girl z YS
http://img.atelier801.com/13a4f355.gif

Tu taka sama postać tylko że świątecznie
http://img.atelier801.com/1224f355.gif
Choccolatino
« Consul »
1513942020000
    • Choccolatino#9861
    • Profile
    • Last posts
#35
  3
Odkop?
http://img.atelier801.com/0ea4f34c.jpg
Julamousei
« Consul »
1513942800000
    • Julamousei#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#36
  4
Trochę smutny ten rysunek
Airisse
« Consul »
1514581260000
    • Airisse#1816
    • Profile
    • Last posts
#37
  2
Urocze ryski Muza ^-^

Maarfinka said:
nie cieniuj czarnym, to nie wygląda ładnie ;.;
cieniowanie futra też mnie nieco zastanawia, wydaje mi się, że lepiej by to wyglądało, gdyby cieni na tych oznaczeniach nie było wcale, albo żeby były zrobione mniejszym pędzelkiem i tylko z jednej, bardziej zacienionej strony, bo teraz to po prostu przeciągnęłaś czarnym air brushem po całości...
te ostre przejścia między kolorami futra też nieco w oczy kolą, bo cóż, rysunek stylizowany na realizm, to niech to kolorowanie też będzie bardziej realistyczne; przejścia między kolorami są zbyt gwałtowne i ostre
no i jeszcze anatomia; brakuje mi tu nieco zaznaczenia uda i <<łokci>>
poza tym rysunek fajny, te łapki są urocze :3

Dzieki za krytyke, przyda sie
Dawno mnie tu niebylo wiec narysialam jakies szkice na kartce
Nieprzykladalam sie do nich wiec moga byc jakies bledy
https://pre00.deviantart.net/b535/th/pre/i/2017/363/6/e/sketches_by_ritagemma-dby8uf7.jpg
Choccolatino
« Consul »
1514630340000
    • Choccolatino#9861
    • Profile
    • Last posts
#38
  3
Dziękuję
Twoje też są niczego sobie!
W oczekiwaniu na księdza
http://img.atelier801.com/96a4f34a.jpg
Julamousei
« Consul »
1514658240000
    • Julamousei#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#39
  1
Zrobiłaś cały ref
Nieźle
Mmmm Adrian
Airisse
« Consul »
1517306640000
    • Airisse#1816
    • Profile
    • Last posts
#40
  3
Pusto sie tu strasznie zrobiło
Wstawiam pare rysków ostatnio troche ćwiczyłam, podpis jest z innej gry owo
RQ dla pewnej osóbki
https://pre00.deviantart.net/90bc/th/pre/i/2018/030/b/d/robercia__by_ritagemma-dc1maxh.jpg


Narysowałam też Biedronke i Czarnego Kota^^
https://pre00.deviantart.net/a76b/th/pre/i/2018/030/b/4/ladybug__miraculum_by_ritagemma-dc1mbco.jpghttps://pre00.deviantart.net/02f2/th/pre/i/2018/030/3/a/chat_noir_by_ritagemma-dc1mbp1.jpg
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Off Topic
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [RQ/Galeria] Tęczowy Zakątek
« ‹ 2 / 3 › »
© Atelier801 2018

Staff Terms and Conditions of Use Privacy Policy Contact

Version 1.27