| Citate |
| 0 | ||
| • [08:30] [Dramatotala] mai tii minte #salvation?? in care trebuie sa salvezi printesa soarek • [08:31] [Cosmincreato] in ce limba e acel cuvant • [08:31] [Dramatotala] nuj |
| « Citoyen » 1472282160000
| 0 | ||
| [Vladxxy] scrie asa./sunt prost |
| « Censeur » 1472286660000
| 0 | ||
| Wixiie (sexy toaster) - Today at 11:31 AM ai fata de asfalt Anateutza - Today at 11:31 AM Xiw Andru (Somebody Kill Me) - Today at 11:31 AM AI FAȚĂ DE TARMAC Wixiie (sexy toaster) - Today at 11:31 AM MOOR Andru (Somebody Kill Me) - Today at 11:31 AM SCUZE NU M-AM PUTUT ABȚINE Sper ca Tarma să vadă într-o zi asta. xD Dernière modification le 1472286780000 |
| « Citoyen » 1472286720000
| 0 | ||
| și eu pe tn #haipa și nu, făceam ritualuri de invocare a spiritelor |
| « Censeur » 1472286900000
| 0 | ||
| Wixiie (sexy toaster) - Today at 11:33 AM eu nujt cum arata tarmac Alexei-Sama (Siralexss) - Today at 11:33 AM Arată ca un ”MC. Puișor” la ofertă |
| « Citoyen » 1472323680000
| 0 | ||
![]() |
| « Citoyen » 1472323980000
| 0 | ||
| Skittles the Cat - Today at 9:46 PM mereu alerg în chiloți în public |
| « Citoyen » 1472385840000
| 0 | ||
| *discutând despre Tunnel Snakes Rule* [14:59] [Salmove] era vorba de Tunnel ;-; [14:59] [Salmove] nub ;-; [14:59] [Irikat] alex nu e in tunel [14:59] [Irikat] *tunel* *discutând despre numele unui rang* [Salmove] Da' ce zici de DeadSoul? [Irikat] nush [Irikat] da ce inseamna ''soul'' [Salmove] Suflet [Irikat] aaaa [Irikat] credeam ca inseamna ciment :)) [Salmove] Si Sadistic Souls cum se traducea? Cimenturi Sadice? *poza cu preferinte pe fb* Iri: tenisi, bla, bla, bla, bla, bla, bla, munte Eu: Aproape c: La munte era mare Iri: aaa pai credeam ca nu-ti plac gandacii de apa si astea Dernière modification le 1472386140000 |
| « Citoyen » 1472484360000
| 0 | ||
| • [18:22] [Ftwvirus] despre ce vb baieti • [18:22] [Thwalrus] muschi • [18:22] [Ftwvirus] eu am • [18:22] [Thwalrus] si noi vrem • [18:23] [Ftwvirus] eu nu glumesc c*aie chiar am |
| « Censeur » 1472492460000
| 0 | ||
wixiie a dit : Vr sho in grupu ala :((( |
| « Censeur » 1472509260000
| 0 | ||
| > [23:42] [ro] [Claudiubilan] Kmaaza ce e cu poza aia cu femeia aia grasa? < [23:43] [Claudiubilan] e frumoasă > [23:43] [ro] [Claudiubilan] ba de loc > [23:43] [ro] [Claudiubilan] a mancat prea mult carnati > [23:43] [ro] [Claudiubilan] ce fac din lumea asta carnatii < [23:45] [Claudiubilan] da > [23:45] [ro] [Claudiubilan] Daca vreau sa cumpar o purcea stiu de unde sa o iau > [23:52] [ro] [Claudiubilan] sa fi si cu puceaua aia > [23:52] [ro] [Claudiubilan] ca afcem gratar din ea > [23:52] [ro] [Claudiubilan] mor < [23:52] [Claudiubilan] facem haos > [23:53] [ro] [Claudiubilan] facem sunculita > [00:15] [ro] [Claudiubilan] mi-am schimbat si eu poza dar nu e cu balena aia Dernière modification le 1472509320000 |
| « Consul » 1472509380000
| 0 | ||
kmaaz a dit : Stiam ca o pui :)))))))))))))) |
| « Citoyen » 1472543100000
| 0 | ||
| [Vasileyutube] cine vrea piele de vampir |
| « Censeur » 1472552640000
| 0 | ||
| Ce citate frumoase Dernière modification le 1472556480000 |
| « Censeur » 1472564040000
| 0 | ||
![]() |
| « Censeur » 1472576040000
| 0 | ||
skittlesuni a dit : sunt faimoasa |
| « Citoyen » 1472581980000
| 0 | ||
| Ai n-ai mingea tragi la poarta Dernière modification le 1472582400000 |
| « Citoyen » 1472582100000
| 0 | ||
Anathemouse a dit : era "tragi la poarta" on [21:32] [Cristianaaum] nidia terog spunei lui rober sama scoate de la icnor [21:33] [Rober6969] Oricum incepi sa ma enervezi cu faza cum ca te am la ignore l-am pus sa nu fac off-topic Dernière modification le 1472582220000 |