×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Agencja Modelingu
« ‹ 2 / 29 › »
[Plemię] Agencja Modelingu
Agusiaplll
« Citoyen »
1474036320000
    • Agusiaplll#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#21
  0
Kaspeczko mi mówił na pw, że mogę dojść, to mogłabym? :)
Sebafrancuz
« Consul »
1474036440000
    • Sebafrancuz#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#22
  0
Powodzenia, jeszcze raz!
Goha
« Censeur »
1474036440000
    • Goha#5293
    • Profil
    • Derniers messages
#23
  0
agusiaplll a dit :
Kaspeczko mi mówił na pw, że mogę dojść, to mogłabym? :)

jestes teraz w grze?
Gav0m
« Censeur »
1474037460000
    • Gav0m#3423
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#24
  0
Powodzenia
znowu
Fuwafuwa
« Consul »
1474038180000
    • Fuwafuwa#1001
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#25
  0
saamciaa a dit :
Powodzenia.

sebafrancuz a dit :
Powodzenia, jeszcze raz!

brazylialps a dit :
Powodzenia
znowu

Dziękujemy serdecznie. :)
Korekiyo
« Censeur »
1474038180000
    • Korekiyo#0488
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#26
  0
Powodzonka ^^
Clarisse
« Citoyen »
1474038300000
    • Clarisse#9262
    • Profil
    • Derniers messages
#27
  0
Wojtaris a dit :
Powodzonka ^^

A dziekujemy ;D
Dziwnow
« Censeur »
1474039080000
    • Dziwnow#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#28
  0
Powodzenia jeszcze raz! :))
Xpq
« Censeur »
1474039320000
    • Xpq#2943
    • Profil
    • Derniers messages
#29
  0
dziwnow a dit :
Powodzenia jeszcze raz! :))

Dzięki :D
Agusiaplll
« Citoyen »
1474046100000
    • Agusiaplll#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#30
  0
Ayamadiva a dit :
agusiaplll a dit :
Kaspeczko mi mówił na pw, że mogę dojść, to mogłabym? :)

jestes teraz w grze?

Jestem, ale masz wyłączone szepty. :c
Goha
« Censeur »
1474046220000
    • Goha#5293
    • Profil
    • Derniers messages
#31
  0
niestety nie spełniasz wymagań :(
Agusiaplll
« Citoyen »
1474046280000
    • Agusiaplll#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#32
  0
Mogę w razie czego zarobić te 100 wiadomości.
Xpq
« Censeur »
1474047900000
    • Xpq#2943
    • Profil
    • Derniers messages
#33
  0
agusiaplll a dit :
Mogę w razie czego zarobić te 100 wiadomości.

cóż 15 wiadomości to nie dużo do 100 więc ide grzać ci miejsce w plemku :'D
Saeyoung_choi
« Sénateur »
1474051320000
    • Saeyoung_choi#2612
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#34
  0
Powodzenia. :)
Goha
« Censeur »
1474097940000
    • Goha#5293
    • Profil
    • Derniers messages
#35
  0
terrucha a dit :
Powodzenia. :)

Dziękujemy ^^
Szczurb
« Censeur »
1474098840000
    • Szczurb#5147
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#36
  0
Noi nie ma ci się oszukiwać.. jak na razie jest to najlepsze.. plemię w PL.

~Trwajcie ;)
Goha
« Censeur »
1474099020000
    • Goha#5293
    • Profil
    • Derniers messages
#37
  0
Szczurb a dit :
Noi nie ma ci się oszukiwać.. jak na razie jest to najlepsze.. plemię w PL.

~Trwajcie ;)

Dziękujemy Szczurb .o.
Modliszkav
« Censeur »
1474099080000
    • Modliszkav#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#38
  0
super powodzenia!!!!
ale nie podoba mi sie wudz ajamadiwa troche... i tak powodzenia!!!
Fuwafuwa
« Consul »
1474099080000
    • Fuwafuwa#1001
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#39
  0
Szczurb a dit :
Noi nie ma ci się oszukiwać.. jak na razie jest to najlepsze.. plemię w PL.

~Trwajcie ;)

Łoo, no Szczurbie, miło to usłyszeć od wodza plemienia które również dużo osiągnęło w myszkowym świecie, dziękujemy! :D
modliszkav a dit :
super powodzenia!!!!
ale nie podoba mi sie wudz ajamadiwa troche... i tak powodzenia!!!

Dziękujemy, można wiedzieć czemu nie pasuje Ci ten wódz? :)

Dernière modification le 1474099140000
Goha
« Censeur »
1474099200000
    • Goha#5293
    • Profil
    • Derniers messages
#40
  0
modliszkav a dit :
super powodzenia!!!!
ale nie podoba mi sie wudz ajamadiwa troche... i tak powodzenia!!!

nie kazdy musi mnie lubiec :)
dziekujemy za powodzenia!
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Agencja Modelingu
« ‹ 2 / 29 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27