| |
| « Citoyen » 1474036320000
| 0 | ||
| Kaspeczko mi mówił na pw, że mogę dojść, to mogłabym? :) |
| « Consul » 1474036440000
| 0 | ||
| Powodzenia, jeszcze raz! |
| 0 | ||
agusiaplll a dit : jestes teraz w grze? |
| 0 | ||
| Powodzenia znowu |
| « Consul » 1474038180000
| 0 | ||
saamciaa a dit : sebafrancuz a dit : brazylialps a dit : Dziękujemy serdecznie. :) |
| « Censeur » 1474038180000
| 0 | ||
| Powodzonka ^^ |
| « Citoyen » 1474038300000
| 0 | ||
Wojtaris a dit : A dziekujemy ;D |
| « Censeur » 1474039080000
| 0 | ||
| Powodzenia jeszcze raz! :)) |
| 0 | ||
dziwnow a dit : Dzięki :D |
| « Citoyen » 1474046100000
| 0 | ||
Ayamadiva a dit : Jestem, ale masz wyłączone szepty. :c |
| 0 | ||
| niestety nie spełniasz wymagań :( |
| « Citoyen » 1474046280000
| 0 | ||
| Mogę w razie czego zarobić te 100 wiadomości. |
| 0 | ||
agusiaplll a dit : cóż 15 wiadomości to nie dużo do 100 więc ide grzać ci miejsce w plemku :'D |
| « Sénateur » 1474051320000
| 0 | ||
| Powodzenia. :) |
| 0 | ||
terrucha a dit : Dziękujemy ^^ |
| « Censeur » 1474098840000
| 0 | ||
| Noi nie ma ci się oszukiwać.. jak na razie jest to najlepsze.. plemię w PL. ~Trwajcie ;) |
| 0 | ||
Szczurb a dit : Dziękujemy Szczurb .o. |
| « Censeur » 1474099080000
| 0 | ||
| super powodzenia!!!! ale nie podoba mi sie wudz ajamadiwa troche... i tak powodzenia!!! |
| « Consul » 1474099080000
| 0 | ||
Szczurb a dit : Łoo, no Szczurbie, miło to usłyszeć od wodza plemienia które również dużo osiągnęło w myszkowym świecie, dziękujemy! :D modliszkav a dit : Dziękujemy, można wiedzieć czemu nie pasuje Ci ten wódz? :) Dernière modification le 1474099140000 |
| 0 | ||
modliszkav a dit : nie kazdy musi mnie lubiec :) dziekujemy za powodzenia! |