×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [Galeria...]...Mechanika.
« ‹ 2 / 4 › »
[Galeria...]...Mechanika.
Shoukyokusei
« Consul »
1498297020000
    • Shoukyokusei#8314
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#21
  0
Śliczne to wszystko, podobają mi się prace w traditionalu, czym była kolorowana ta myszka, jeśli można spytać?
może będziesz chciała narysować, zostawię i ładnie proszę

Dernière modification le 1498297200000
Tarinimo
« Sénateur »
1498297140000
    • Tarinimo#4062
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#22
  1
Verciaq a dit :
A więc wczorajsza myszka:

http://i.imgur.com/eNZQ4dE.jpg



I szkic Damiena, z którego może jeszcze coś zrobię:

http://i.imgur.com/UFZAaO6.jpg




[EDIT]

Damien:

http://i.imgur.com/VoUqvsm.jpg


cUDO !!
Thelumix
« Consul »
1498297200000
    • Thelumix#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#23
  0
Świetne prace!
Verciaq
« Censeur »
1498398180000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#24
  1
Kolorowana była ołówkową kredką z Bambino.

Dziena Wam. :D
Verciaq
« Censeur »
1498848060000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#25
  8
Coś starego, co na pewno nie dokończę. Matko boska,jak ja się cofam...

http://i.imgur.com/gFHzXHX.png

Hosual
« Consul »
1498928100000
    • Hosual#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#26
  0
Strasznie podobają mi się twoje prace, ayy
Mogłabym zostawić? Poproszę!
http://i.imgur.com/EZp2hcI.png
Kolor oczu: pastelowy zielony
Verciaq
« Censeur »
1499284800000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#27
  13
Proszę bardzo:

http://i.imgur.com/zq09R56.png

Sporkulek
« Censeur »
1499313480000
    • Sporkulek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#28
  1
Wow, świetne, tak jak kiedyś wciąż uwielbiam twoje prace
Hosual
« Consul »
1499515740000
    • Hosual#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#29
  0
o boze o boze
dziekuje z calego serduszka, to jest niesamowite <3
Verciaq
« Censeur »
1506189120000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#30
  5

https://i.imgur.com/NpWAhF6.png


...i pewnie jak zwykle nie dokończę. xD

Verciaq
« Censeur »
1506851580000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#31
  8

https://i.imgur.com/k0nqt4U.png



Motywacji brak. xd

Dernière modification le 1506862620000
Verciaq
« Censeur »
1509792600000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#32
  6
Szybki ref mojej Ver.

https://i.imgur.com/bWnC97R.png

Verciaq
« Censeur »
1510507860000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#33
  6
Pierwszy wilk, jakiego narysowałam (tj. 22.07.2014r.):

https://i.imgur.com/bMfSyCz.jpg



I rysunek z teraz:

https://i.imgur.com/APZSCm6.png

Eli
« Consul »
1510508520000
    • Eli#7850
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#34
  0
Aaawh widzę progressik! >w<
Pamiętam ten pierwszy rysunek. xd
Ale Ci się styl wyrobił. ♥
Maarfinka
« Sénateur »
1510509240000
    • Maarfinka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#35
  0
Nie no, anatomia i line art świetnie ci wychodzą
Cieniowanie czasami jest nie tego, ale to chyba kwestia tego, że rzadko cieniujesz
Verciaq
« Censeur »
1510509960000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#36
  2
Miło mi przez pozytywy. :D
A z cieniami jest tak, że gdybym się uparła, to na pewno byłyby świetne, ale nie mam cierpliwości. :(
Może to pocieniuję, ale wątpię, bym skończyła. xd


[EDIT] Pocieniowane:

https://i.imgur.com/2s7yPFm.png


Dernière modification le 1510516440000
Verciaq
« Censeur »
1511009700000
    • Verciaq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#37
  0
Zostawiłby ktoś psowate OC? Nie mam co robić w przerwach od nauki.
Tarinimo
« Sénateur »
1511012100000
    • Tarinimo#4062
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#38
  0
moze sie nada
a może on
moze
Kocham twoje arty
Keratyo
« Consul »
1511012220000
    • Keratyo#9601
    • Profil
    • Derniers messages
#39
  0
O boze plox ucz wilków Veriaq 0_0
Zzulek
« Censeur »
1511019780000
    • Zzulek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#40
  0
Twoje psowate maja świetną anatomie. szybko się pozbierałaś po tej długiej przerwie Zostawię i trzymam kciuki

wykonany jest przez Nerfusie
https://i.imgur.com/pedfOUY.png
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [Galeria...]...Mechanika.
« ‹ 2 / 4 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27