×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [Gallery/RQ] Cup Of Cards
« ‹ 2 / 3 › »
[Gallery/RQ] Cup Of Cards
Nekote
« Consul »
1535038800000
    • Nekote#3138
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#21
  0
Lolka11 a dit :
Nekote a dit :
Aaaaaaaaah, bardzo mi się podoba! >w<

Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to to, że piersi wyglądają trochę dziwnie, ale i tak całość wygląda przeuroczo!

Pisze dopiero teraz bo dopiero teraz weszłam w Twórczość '=u=

Dziękuje ci!
I przepraszam za to ale na obrazku na którym sprawdzałam anatomie postać była troszkę grubsza więc nie do końca wiedziałam jak to zrobić TvT

Nie przepraszaj bo nie masz za co xd
Ja zaznaczam grubszą postać trochę pogrubiając biodra, lub ogólnie linię ciała

Też możesz spróbować, może ci podpadnie
Lolka11
« Censeur »
1535129280000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#22
  2
Uwaga spoiler!
Nowa Mikan Tsumiki!! Tym razem jako Fragment Rozpaczy. Chyba narysuje tak wszystkich z 77 klasy.
oryginał
https://cdn.discordapp.com/attachments/460848015708651534/482591291000225802/Tsumiki2.png

z cieniem
https://cdn.discordapp.com/attachments/460848015708651534/482591273602121738/Tsumiki1.png
Aya_san
« Consul »
1535129520000
    • Aya_san#6548
    • Profil
    • Derniers messages
#23
  0
ale milo widziec kolejnego fana danganronpy
swietne rysunki, powodzenia :D
Lolka11
« Censeur »
1535130060000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#24
  0
Aya_san a dit :
ale milo widziec kolejnego fana danganronpy
swietne rysunki, powodzenia :D

Dzięki, Dzięki!
Wow nie sądziłam że tyle ludzi tutaj zna DR. Bardzo przyjemne uczucie wiedzieć że tak dużo osób lubi to co ty.
Keratyo
« Consul »
1535182560000
    • Keratyo#9601
    • Profil
    • Derniers messages
#25
  0
no no
najsowo ci to wyszło ;)
Lolka11
« Censeur »
1535300040000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#26
  1
Więcej Fragmentów Rozpaczyyyyy
https://cdn.discordapp.com/attachments/430247909095768064/483306080169099270/Saionji.Mioda.png

Czemu wszystkie moje rysunki wyglądają inaczej hhhh
Mam nadzieje że sie wam podobają te dziewczynki, mimo na jednej aż sie tak mocno nie starałam TvT. Przepraszam Hiyoko

Dernière modification le 1535300220000
Keratyo
« Consul »
1535300220000
    • Keratyo#9601
    • Profil
    • Derniers messages
#27
  0
ha
dziewczynka z gitarą bardzo sliczna ha wiedzialam zeby ci ją polecic do narysowania
saionji tez mrasna
Nekote
« Consul »
1535300460000
    • Nekote#3138
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#28
  1
*Widzi Ibuki*

Chyba właśnie zmieniłam swoją orientacje

Dernière modification le 1535300520000
Lolka11
« Censeur »
1535300580000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#29
  0
Nekote a dit :
*Widzi Ibuki*

Chyba właśnie zmieniłam swoją orientacje

dobrze wiedzieć xD
Lolka11
« Censeur »
1536425100000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#30
  2
Ożywiam wątek!
Zrobiłam sprite dla swojej ocki!
Co prawda troszkę przerysowałam niektóre rzeczy ale to chyba nie aż takie ważne, prawda? Tylko lekko pozycje i oczy.
https://pre00.deviantart.net/16b9/th/pre/i/2018/251/e/7/alexa_goldenleaf_sprite_by_kyukashikou-dcmc6xi.png

Oof bardzo mi sie właściwie podoba. Dałam nawet teksture hehe.
Keratyo
« Consul »
1536425640000
    • Keratyo#9601
    • Profil
    • Derniers messages
#31
  0
jeju ale to jest superoweeeeeee
Luna1928
« Consul »
1536427080000
    • Luna1928#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#32
  0
bardzo mi sie podoba!!!
chociaz radze ci robic troche grubsza szyje
wsesie bo robisz dosyc masywne ramione (czytaj: normalne ludzkie) A szyje cieniutka jak patyczek
i dziwnie to wyglada :(

Dernière modification le 1536427140000
Lolka11
« Censeur »
1536428820000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#33
  1
Luna1928 a dit :
bardzo mi sie podoba!!!
chociaz radze ci robic troche grubsza szyje
wsesie bo robisz dosyc masywne ramione (czytaj: normalne ludzkie) A szyje cieniutka jak patyczek
i dziwnie to wyglada :(

To akurat nie mój błąd. szyja i ramiona były tak w miarę przerysowywane.
Ale miło że ci sie podoba!!

Milqie a dit :
jeju ale to jest superoweeeeeee

dzienki milkuuuu

Dernière modification le 1536428880000
Lolka11
« Censeur »
1537022040000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#34
  2
Redrawwwww
https://pre00.deviantart.net/bf47/th/pre/i/2018/258/c/a/moon__redraw__by_kyukashikou-dcmwj4n.png
Patrzenie na stary jest bolesneee
ale prosze oto stare jeśli chcecie stracić oczy
http://img.atelier801.com/1824f327.png

ludzie ja poproszę o requesty byłoby mi bardzo miło.
Plus oto moje DA!
chyba nie dużo ludzi tam właściwie wchodzi więc Proszę

Dernière modification le 1537022340000
Keratyo
« Consul »
1537022460000
    • Keratyo#9601
    • Profil
    • Derniers messages
#35
  0
no to malnij mi coś skarbie
https://orig00.deviantart.net/b822/f/2018/228/7/e/oc_kira_by_milkaoreo-dckdknx.png
Nekote
« Consul »
1537022880000
    • Nekote#3138
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#36
  0
Mi też
http://img.atelier801.com/d524f3e3.png http://img.atelier801.com/d4a4f3e3.png
To jeszcze z czasów kiedy używałam base ale nie mam innych rysunków ani nic z tą postacią nie bij
Piku
« Consul »
1537031760000
    • Piku#5415
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#37
  0
o kurcze to nowe swietne, strasznie mi sie podoba :0
Lolka11
« Censeur »
1537094040000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#38
  2
Rysunek dla milk! (postanowiłam już nie dawać rysunków w spoilery)
https://cdn.discordapp.com/attachments/390171252922253322/490825210409254924/wtufo.png

Nekote a dit :
Mi też
http://img.atelier801.com/d524f3e3.png http://img.atelier801.com/d4a4f3e3.png
To jeszcze z czasów kiedy używałam base ale nie mam innych rysunków ani nic z tą postacią nie bij

Spoko, zabiore sie za rysunek dzisiaj!

Piku a dit :
o kurcze to nowe swietne, strasznie mi sie podoba :0

Dzięki, dzięki! Miło mi że ci sie podoba!

Dernière modification le 1537094220000
Keratyo
« Consul »
1537094340000
    • Keratyo#9601
    • Profil
    • Derniers messages
#39
  0
dziekuje mis < 3
Lolka11
« Censeur »
1537633080000
    • Lolka11#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#40
  3
Oto Request dla Nekote
https://cdn.discordapp.com/attachments/458096529094213643/493043776315719681/reque.png
Bardzo przepraszam za brak tła. Jeśli chcesz, zawszę mogę ci dorobić!
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [Gallery/RQ] Cup Of Cards
« ‹ 2 / 3 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27