×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Dyskoteki szkolne
« ‹ 26 / 26
Dyskoteki szkolne
Powolanyy
« Consul »
1561580280000
    • Powolanyy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#501
  20
Trzeba zrobić konkurs na następcę Lalkamysz, która odziedziczy to wielkie dzieło, które jej zawdzięczamy. {*}
Em0sek
1561583940000
    • Em0sek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#502
[Modéré par Mesmera, raison : Spam]
Umek
« Consul »
1561734600000
    • Umek#0291
    • Profil
    • Derniers messages
#503
  2
no i cały misterny plan w pi*du
Avleyi
« Citoyen »
1571177400000
    • Avleyi#9383
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#504
  0
U mnie nie ma e.e
Avleyi
1571177400000
    • Avleyi#9383
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#505
[Modéré par Lament, raison : Podwójny post.]
Agares
« Censeur »
1571241600000
    • Agares#9662
    • Profil
    • Derniers messages
#506
  3
Dyskoteki szkolne to zawsze cudowna okazja, aby poczęstować kolegów piwem i papierosami
Aluzara
« Citoyen »
1581982260000
    • Aluzara#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#507
  1
Chodzicie jeszcze na dyskoteki szkolne?
Kotjeczipsy
« Sénateur »
1582022280000
    • Kotjeczipsy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#508
  4
Aluzara a dit :
Chodzicie jeszcze na dyskoteki szkolne?

no pewnie, tak sie wtapiam w tlum dzieci ze nawet nie poznaja ze jestem juz dawno po 18 roku zycia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Milkcafemyoc
« Citoyen »
1582706340000
    • Milkcafemyoc#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#509
  0
A jeżeli w waszych szkołach nie ma dyskotek to znaczy, że wasza szkoła jest beznadziejna
Shadown_dragon
« Consul »
1582742520000
    • Shadown_dragon#4558
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#510
  0
U mnie w liceum dyskoteki szkolne są bardzo popularne w sumie i dużo osób na nie idzie. Trzeba mieć specjalnie bilety, które się kupuje za pare zł. Ale te dyskoteki są naprawdę super urządzone i nie dziwie się, że tak dużo osób cxeka na kolejne. Czasem są organizowane przez samorząd tak pp prostu bez okazji
Mortycja
« Archonte »
1695704760000
    • Mortycja#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#511
  3
legenda mówi, że jeśli powiesz że nie lubisz dyskotek szkolnych na głos trzy razy, założyciel wątku osobiście złoży ci wizytę

uwielbiam ten wątek, żaden wątek na forume nie jest tak przesączony czystym autyzmem, jest na równi z całym działem plemiennym. gdziekolwiek teraz jesteś lalkamysz, mam nadzieję że balujesz do białego rana
Evermore
« Sénateur »
1695719280000
    • Evermore#9016
    • Profil
    • Derniers messages
#512
  0
Mortycja a dit :
legenda mówi, że jeśli powiesz że nie lubisz dyskotek szkolnych na głos trzy razy, założyciel wątku osobiście złoży ci wizytę

uwielbiam ten wątek, żaden wątek na forume nie jest tak przesączony czystym autyzmem, jest na równi z całym działem plemiennym. gdziekolwiek teraz jesteś lalkamysz, mam nadzieję że balujesz do białego rana

jestem ciekaw jakie ona ma refleksje na temat swojej egzystencji forumowo kafejkowej
o ile jakies ma
Kotjeczipsy
« Sénateur »
1707348000000
    • Kotjeczipsy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#513
  2
niestety na studiach nie mamy juz dyskotek szkolnych. wielka strata
A_dam
1708171080000
    • A_dam#4577
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#514
[Modéré par Mesmera, raison : Nie na temat]
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Dyskoteki szkolne
« ‹ 26 / 26
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27