×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Agencja Modelingu
« ‹ 28 / 29 › »
[Plemię] Agencja Modelingu
Indorek
« Citoyen »
1478385420000
    • Indorek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#558
  0
Po tych postach co wszyscy napisali wnioskuje że to wy NISZCZYCIE nasze plemię . A poza tym nie dziwę się jak myszki odchodzą z plemka jak piszecie nie prawdę o naszym plemieniu tak jak to zrobił szczub w jednym z postów -,- myślcie ludzi co robicie. Wasze plemka też nie są doskonałe bo żadne nigdy nie będzie takie
Mesmera
« Sénateur »
1478385780000
    • Mesmera#0015
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#559
  0
Eh, proszę po raz ostatni o zaprzestanie prowadzenia kłótni.

Co do odchodzenia osób z plemienia - jeśli polegają na opinii hejterów i złych opiniach zamiast sami się przekonać to nie ma nad czym płakać. Widziałam jak potrafią tacy ludzie niszczyć plemiona i nękać wodzów. Dlatego życzę tym tutaj wytrwałości i zachowania zimnej krwi. Kontynuując kłótnie i odpowiadając sami nie jesteście lepsi.

W plemieniu się sporo dzieje, może i nie jest doskonale opisane, ale zawsze coś jest. Nadal jest aktywne. Dla mnie to pozytywne. Plemie nie umiera dlatego, że coś złego się dzieje, a wtedy gdy przestaje być aktywne. Przynajmniej ja tak uważam.

Jak dla mnie Agencja Modelingu nawet nieźle się trzyma. Wodzowie nie są idealni, mają wiele wad, popełniają wiele błędów. Niekiedy błądzą w swoich przekonaniach. Grunt to ich wspierać, jak każdego człowieka. Najlepiej wesprzeć dobrym słowem, powiedzieć - nie wytknąć co mogą naprawić.

Bez nienawiści. Proszę.
Raiicho
« Consul »
1478385960000
    • Raiicho#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#560
  0
Indorek a dit :
Po tych postach co wszyscy napisali wnioskuje że to wy NISZCZYCIE nasze plemię . A poza tym nie dziwę się jak myszki odchodzą z plemka jak piszecie nie prawdę o naszym plemieniu tak jak to zrobił szczub w jednym z postów -,- myślcie ludzi co robicie. Wasze plemka też nie są doskonałe bo żadne nigdy nie będzie takie

Doskonałość to pojęcie względne i każdy człowiek doskonałość odbiera w inny sposób, gdyż każdy z nas posiada inne preferencje oraz nasze zmysły działają w inny sposób.
So, dla Ciebie to plemię może być ósmym cudem świata, najpiękniejszym widokiem o poranku czy pierwszą kawą z rana, a dla mnie może być brzydką, nie estetyczną plamą na płótnie, która niszczy perfekcyjnie namalowany obraz.
Wiesz czemu to plemię upada? Bo załoga wyszła z założenia, że to co dzieje się na roomach to osobna kategoria i każdy może robić co chce; łącznie z wyzywaniem jak leci.
Sami sobie pracujecie na opinię.
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Agencja Modelingu
« ‹ 28 / 29 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27