| |
| « Censeur » 1432312020000
| 0 | ||
| /zresztą, nie moja sprawa. Dernière modification le 1432312140000 |
| « Consul » 1432313340000
| 0 | ||
| Ogłaszamy nowy konkurs, w którym do wygrania jest futerko i wiele innych rzeczy! Wyobrażałeś sobie kiedyś, że biegasz po lesie w nocy, przeżywasz przygody czy może kradniesz kury z pobliskiej wsi? Nie? Tak więc czas to zmienić! Pomyśl, że jesteś puszysty, rudy i... lubisz jeść surowe mięso. Przemień się w lisa i wkrocz w nowy, dziki i nieznany człowiekowi świat! Po więcej informacji udaj się tutaj. |
| « Citoyen » 1432313460000
| 0 | ||
| Zostałam olana specjalnie czy przypadkowo? Jeżeli przypadkowo proszę o cofniecie się do tyłu i proszę mi odpowiedzieć. |
| « Citoyen » 1432314060000
| 0 | ||
| Całkiem ciekawe konkursy i zabawy, na dodatek ładnie opisane. :D Życzę powodzenia w prowadzeniu! ;-) |
| « Consul » 1432314180000
| 0 | ||
bankegzysx a dit : Więc tak. Z rozpadem Mysiej Norki nie mamy nic wspólnego. Kapii już wcześniej, gdy jeszcze nie było Vulpes, pisał mi o tym, że nie ma czasu na naukę przez prowadzenie tak dużego plemienia. Co do Modliszki, to chyba nie nasza wina, że u nas jest? Sama doszła, nikt jej nie zmuszał. To jej wybór. Śmieszy mnie stwierdzenie "podejrzewam was o desperacje i kradniecie członków". Jak uważasz miałoby to działać? Kupujemy ludziom truskawki, żeby do nas doszli? Myszy same nas proszą o dodanie, a my nikogo do dojścia nie zmuszamy. Są tu, bo tego chcą. Co do Twojej znajomej, to wybacz ale nie rozumiem jak my każemy się zachowywać. Nie mamy regulaminu, a jeśli ktoś zrobi coś niestosownie jest upominamy. Uważam, że taki system jest dobry, ponieważ w Vulpes każdy się toleruje i nie ma żadnych kłótni, ani sprzeczek na chacie. Czasem zdarzą się małe spięcia, ale to jest już spowodowane zaczepnym charakterkiem niektórych osób. O chacie w zwykłych pokojach nie mam nic do powiedzenia, ponieważ nikt z nas nie chodzi za wszystkimi i nie sprawdza co inni piszą. |
| « Consul » 1432314420000
| 0 | ||
| Polecam, bardzo fajne plemie i miła atmosfera. Tak w ogóle, to załoga tego plemienia nie ma wpływu na zachowanie członków. Dlaczego więc oceniacie je na podstawie tego? |
| « Censeur » 1432314780000
| 0 | ||
| Co do ostatnich wydarzeń - ja sama odeszłam z plemienia, ponieważ wolałam do vulpes, ze względu na to ile osób które znam z forum tam jest, ogółem wolałam tam. |
| « Consul » 1432315200000
| 0 | ||
| Ja doszłam ze względu na dużą ilość moich przyjaciół w tym plemieniu jak i to, że dużo osób o nim dobrze pisało. Nie zawiodłam się. Warto dołączyć. |
| « Consul » 1432320000000
| 0 | ||
| Sami jesteśmy zaskoczeni taką liczbą myszek w plemieniu. Nie byliśmy nawet na taką ilość przygotowani, a już po 3 dniach w plemieniu było ponad 60 osób. Nie zazdrościmy na pewno innym plemieniom, bo już na starcie naszym celem było założenie mniejszego, zgranego plemienia, w którym wszyscy będą się znali, będzie miła atmosfera i przy okazji trochę zabaw żeby nie było nudy. No przepraszam, ale uważam że takie masówki to jedynie wylęgarnia niepotrzebnych kłótni i trudno w nich utrzymać porządek. Tak jak napisał Gobbek - nikogo nie zmuszamy. Każdy przychodzi do nas z własnej woli, więc zamiast rzucać na nas głupie oskarżenia, wymyślcie sposób żeby te myszki zatrzymać u siebie xD Jeżeli chodzi o Eli, faktycznie była mała sprzeczka, ale nikt jej nie narzucał jak ma się zachowywać i myślałam, że już z nią to wyjaśniłam. Część plemienia po jej przyjściu zdecydowała, że nie chce jej w plemieniu (zresztą parę osób w tym czasie odeszło). Ja też za tą osobą nie przepadam, więc uznałam że wyrzucę ją dla jej dobra i dla dobra plemienia. Przykro mi, ale nie mogę poświęcać części członków dla jednej myszki. Może według Ciebie postąpiłam nieodpowiednie, ale myślę, że to było jedyne rozwiązanie. Jeżeli już po kilku minutach zaczęło się co dziać, to przewiduję, że przez tą sytuacje byłoby dużo konfliktów, a my staramy się je omijać szerokim łukiem, a tak to przynajmniej Eli uniknęła nieprzyjemnych sytuacji. Więc niech Cisowianka się cieszy, że odzyskała jedną osobę, zamiast nam tu marudzić, tam będzie jej lepiej. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Jeżeli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia co do niej, prosiłabym żeby nie prowadzić tutaj kłótni, tylko wyjaśnić to na spokojnie na szepcie. Dernière modification le 1432320120000 |
| « Citoyen » 1432320540000
| 0 | ||
| Czyli już nie mam prawa o nic oskarżać, nawet nie oskarżać, a podejrzewać. Tyle, że Eli jest dopiero pierwszy raz u mnie w plemieniu, więc raczej uzyskaliśmy nową osobę. Podkreślasz, że wywołałaby konflikty, a inni ich nie wywołują? Kilka myszek z waszego plemienia lubi się kłócić. Na pewno po rozpadzie mojego plemienia nie dołączyłabym tam właśnie ze względu na te osoby. I nie mam zamiaru wymawiać ich nicków, bo przy was mogą być super grzeczne, a jak was nie ma to jest pewnie inaczej. |
| « Sénateur » 1432320780000
| 0 | ||
krzykozgonka a dit : Prosiłabym o nie mieszanie w to mojego plemienia. Moje plemie ma się dobrze. Ja nie sugeruję się liczbą myszek. Wystarczy nawet jedna myszka w plemieniu. Co do plemienia... nie znam. Za to za wodzami nie przepadam. To moje zdanie osobiste. Jednak jedna moja znajoma wręcz uwielbia to plemie, więc zapewne jest tam fajnie. Ale to w każdym plemieniu panuje inna atmosfera i nie każdemu może pasować. Ja wiem, że ja bym nie wytrzymała w tym plemieniu i szybko zostałabym wywalona. Życzę wytrwałości większej niż pokazaliście do tej pory. |
| « Censeur » 1432320840000
| 0 | ||
| Egz, te małe sprzeczki na czacie plemiennym rozładowują atmosferę, tak jak ty w Cis0 zaczynasz tematy o *cenzura* Jakie plemię, takie obyczaje |
| « Censeur » 1432320900000
| 0 | ||
bankegzysx a dit : Nie, mylisz się. Nikt nie maskuje swojego charakteru. Wiem o kogo ci chodzi i źle zakładasz. Dostała nawet ostrzeżenie. Nikt nie podlizuje się Plil i Gobbkowi, a przynajmniej nie te osoby, o które chodzi. |
| « Citoyen » 1432321020000
| 0 | ||
bankegzysx a dit : krzykozgonka a dit : lazolka a dit : Czytałem te komentarze z przymrużeniem oka. Tworzycie jakieś teorie spiskowe, a potem wielka afera. Faktycznie, dość sporo dochodzi członków z innych plemion, ale Gobbek i Plilcia mówili, że myszki chcą po prostu dołączać . Według mnie zachowujecie się głupio podejrzewać plemię nie mając wystarczających faktów. |
| « Consul » 1432321260000
| 0 | ||
| A dlaczego nie wymienisz tych nicków? xD Chcę w takim razie wiedzieć. Bo ja niczego jeszcze takiego nie zauważyłam, a jeżeli już pojawiają się małe sprzeczki to są szybko wyjaśniane i takie osoby upominamy. Nasze plemię jest praktycznie cały czas kontrolowane jak nie przeze mnie i Gobbka, to przez zastępców. A twoje "podejrzenia" są po prostu śmieszne, bo nie widzę sposobu w jaki moglibyśmy wam kraść członków. Nikt do nikogo nawet w sprawie dołączenia nie pisał, sami się do nas zgłaszali. Zarzucasz nam zazdrość, a z twoich postów można jedynie wywnioskować, że to ty zazdrościsz nam i dlatego próbujesz udowodnić coś, co nie miało miejsca. Nie wiem skąd, ale jeśli wiesz o czymś, czego my nie wiemy, to podaj chociaż nicki tych osób, to z nimi pogadam. |
| « Citoyen » 1432321500000
| 0 | ||
| Członkowie członkami. Nikt nie powiedział, że jak mysz przyłączy się do plemienia to od razu ma tam zostać na wieki wieków. Jak ktoś mi udowodni, że tak ma być - zwrócę honor. Jak na razie to dla mnie żenujący widok, mieć ból tyłka o.. o nic w sumie. |
| « Citoyen » 1432321620000
| 0 | ||
| /albo dobra nie ma co |
| « Consul » 1432353840000
| 0 | ||
Plilcia a dit : Jak byłem u Was chwilę to jeden z Zastępców nie kontrolował siebie i tego co działo się na czacie. Nie będę pisać kim jest ta osoba, pisałem Wam o niej ( chyba ). Wydaję mi się, że nie umie on wypełniać swoich obowiązków, co widać w jego zachowaniu podczas tych 5 minut, które spędziłem w plemieniu. W Waszym plemieniu jest dużo więcej odpowiedzialniejszych osób od tej osoby, ja bym się zastanowił nad zmianą Zastępców. Dernière modification le 1432353900000 |
| 0 | ||
| Między mną a Dorkiem nie ma nic złego. Jeśli mieliśmy między sobą małe spięcia, to po prostu z zdenerwowania jak se grałem w Prophunt a Dorek zdradzał moje pozycje :v + Plil mówiła mi, że jestem oskarżany o przyciąganie ludzi z Cisowianki do nas. Jest to fałsz. |
| « Citoyen » 1432381140000
| 0 | ||
Vuouv a dit : Plilcia lubi wszystko przestawiać i odkręcać, nigdzie nie oskarżałam Ciebie o przeciąganie myszek do waszego plemienia, pisałyśmy o czymś innym. /to chyba spam czy coś // dlatego nie będę już jej nic podawała - skoro nawet dobrze napisać nie umie Mrkapii a dit : Popieram i dodam, że moim zdaniem wybieranie "znajomych" jako zastępców jest nijakim pomysłem. Ale tak im ufacie blabla. Dernière modification le 1432381320000 |