×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Kawały
« ‹ 4 / 6 › »
Kawały
Myszkaser
« Citoyen »
1364470500000
    • Myszkaser#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#61
  1
Jadą dwie blondynki windą.
Nagle winda się popsuła i utknęły.
Potem jedna krzyczy:
- Pomocy, pomocy!
A druga na to:
- To nic nie daje.
- Mam pomysł! Może krzyczmy razem?
- Razem! Razem!
Niedorzeczny
1364471280000
    • Niedorzeczny#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#62
[Modéré par Milkycoffee, raison : Offtop]
Serfeuszka
« Consul »
1364476020000
    • Serfeuszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#63
  0
widzialam to co up wlasnie xd
Koloreek
« Citoyen »
1364490480000
    • Koloreek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#64
  0
Mama podchodzi do syna.
-Synku co robiles?
-Kupe.
Z serii wasze kawaly
Myszkaser
« Citoyen »
1364561760000
    • Myszkaser#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#65
  0
1.98



Przychodzi milicjant do sklepu i pyta:
- Czy są karty do gry?
- Są.
- To poproszę ósemkę.

Autor : monika 15
3.73



Idą 3 pijane kobiety po niezłej popijawie o zmroku na cmentarz za potrzebą.
Widząc to grabarz postanowił wystraszyć kobiety.
Wyskoczył nagle zza nagrobku.
Kobiety wystraszone zaczęły uciekać ile sił w nogach.
Następnego dnia spotykają się mężowie i jeden mówi:
- Wiecie co? Chyba żona mnie zdradza?
- Dlaczego pyta kolega?
- Bo wróciła do domu bez majtek.
- To nic! Moja wróciła bez majtek cala w kwiatach!
E tam, mówi trzeci.
- Moja to wróciła bez majtek, cała w kwiatach i ze wstążką "Nigdy Cię nie zapomnimy, chłopaki z Radomia"

Autor : Grzybek


3.57



Co Ci się stało w oko?
- dostałem śrubokrętem od Kowalskiej.
- przez przypadek?
- nie, przez dziurkę od klucza.

Autor : wróbel
4.03



Jedzie facet mercedesem 100kmh po autostradzie. Nagle dogania go maluch. Facet nieźle wkurzony dodał gazu. 150kmh na liczniku. Znów dogania go maluch. Facet wkurzony na maksa ciśnie w dechę 200kmh, pełna prędkość, dogania go maluch facet z malucha krzyczy:
- Zjedź pan na pobocze.
Kierowca mercedesa zjechał, a ten z malucha pyta go:
- Wiesz pan jak drugi bieg wrzucić?

Lubi 0 osób, Odsmażony: 3 dni temu, Autor : mentos
Magicznaaa
« Citoyen »
1368866280000
    • Magicznaaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#66
  0
Jasio do mamy-Kocham cie!
A mama -lepiej zostańmy przyjaciółmi. XDD
M_ss
« Citoyen »
1368866520000
    • M_ss#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#67
  1
Były sobie 3 mrówki : Guz, Rozum i Zamknij Się. Pewnego dnia Guz zgubił się. Rozum i Zamknij Się postanowili pójść z tym na policję.
-Ja wejdę do środka-Mówi Zamknij Się- A Ty zostaniesz na korytarzu.
Zamknij Się zapukał do drzwi. Wszedł do środka.
-Dzień dobry-Mówi Zamknij Się.
-Witam. W czym mogę pomóc? - Policjant.
-Ja w sprawie zaginięcia kolegi.
-Dobrze, jak ma pan na imię?
-Zamknij Się.
-No ale jak ma pan na imię?
-Zamknij Się.
-JAK MASZ NA IMIĘ?
-Zamknij Się.
-A GDZIE ROZUM?
-Za drzwiami.
-Szukasz Guza?
-Tak.
Fearpl
« Censeur »
1368866640000
    • Fearpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#68
  0
Trollexus a dit :
Były sobie 3 mrówki : Guz, Rozum i Zamknij Się. Pewnego dnia Guz zgubił się. Rozum i Zamknij Się postanowili pójść z tym na policję.
-Ja wejdę do środka-Mówi Zamknij Się- A Ty zostaniesz na korytarzu.
Zamknij Się zapukał do drzwi. Wszedł do środka.
-Dzień dobry-Mówi Zamknij Się.
-Witam. W czym mogę pomóc? - Policjant.
-Ja w sprawie zaginięcia kolegi.
-Dobrze, jak ma pan na imię?
-Zamknij Się.
-No ale jak ma pan na imię?
-Zamknij Się.
-JAK MASZ NA IMIĘ?
-Zamknij Się.
-A GDZIE ROZUM?
-Za drzwiami.
-Szukasz Guza?
-Tak.

Znam to XD
Lolowata
« Citoyen »
1375202400000
    • Lolowata#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#69
  0
/delete
Kristinaxdd
« Citoyen »
1375202640000
    • Kristinaxdd#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#70
  0
Brunetka dzwoni do informacji na dworcu kolejowym.
- Przepraszam, jak długo jedzie pociąg z Torunia do Warszawy ?
- Chwileczkę ...
- Dziękuję !


Haha padłam xDDDDDD
Jayneeq
« Consul »
1375249020000
    • Jayneeq#9705
    • Profil
    • Derniers messages
#71
  0
Królik wchodzi do sklepu z narzędziami do misia i mówi:
- Poprosze marchewki
miś mówi:
- W tym sklepie nie ma marchewek.
królik przyszedł następnego dnia.
- Poprosze marchewki
- Jeśli jutro tu przyjdziesz i będziesz prosił o marchewki przybije cie do zegara!
następny dzień
- Poprosze marchewki.
Miś wzioł młotek i przybił królika.
koło królika wisiał jakiś królik i królik pierwszy mówi:
- Co ty też tu za marchewki co?
- nom....
Kristinaxdd
« Citoyen »
1375255380000
    • Kristinaxdd#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#73
  0
W pewnym mieście wynaleziono maszynę do wykrywania kłamstw.
Siada ruda:
- Myślę że jestem mądra ...
Zabiło ją.
Siada blondynka:
- Myślę że jestem zgrabna ...
Zabiło ją.
Siada brunetka:
- Myślę..
Zabiło ją.
Vicmsp
« Citoyen »
1375267020000
    • Vicmsp#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#74
  0
Idzie ksiądz chodnikiem i przed komisariatem widzi martwego psa. Wchodzi i zaczyna awanturę :
- Wy tu siedzicie, a tam zdechły pies leży !
- Myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów.
Wszyscy w śmiech.
A ksiądz na to:
- Przyszedłem powiadomić najbliższą rodzinę.

Jasiu mówi do mamy:
- Mamo, dzisiaj rano, kiedy jechałem autobusem, tata kazał mi wstać i ustąpić miejsca kobiecie.
- To bardzo ładnie.
- Ale mamo, ja siedziałem na taty kolanach.

:3
Julaxmice
« Citoyen »
1375443960000
    • Julaxmice#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#75
  1
Policjant zatrzymuje blondynkę jadącą pod prąd ulicy jednokierunkowej.
Policjant: "Czy pani wie, GDZIE pani jedzie?"
Blondynka: "Nie wiem, ale gdziekolwiek by to nie było, to muszę być solidnie spóźniona, bo wszyscy już wracają!"
---
Blondynka jedzie ulicą i wjeżdża w drzewo.
Wysiada z samochodu i wrzeszczy:
- Przecież trąbiłam!!!
---
Kiedy blondynka mówi do rzeczy ?
Kiedy stoi przed otwartą szafą.
---
Dwie blondynki siedzą przed telewizorem i oglądają program w
którym człowiek szykuje się do skoku z dachu. Nagle jedna mówi
- Na pewno nie skoczy.
Na to odpowiada druga
- Założymy się że skoczy?
Po kilku minutach człowiek skacze.
- A nie mówiłam że skoczy? Ja ten program oglądałam wczoraj - mówi pierwsza.
- Ja też - odpowiada druga- ale myślałam że dzisiaj nie skoczy.
---
Blondynka u doktora:
- Niech mi pan pomoże! Trzmiel mnie użądlił!
- Spokojnie, zaraz posmarujemy maścią..
- A jak go pan doktor złapie? Przecież on już poleciał!
- Nie! Posmaruję to miejsce, gdzie panią użądlił!
- Aaaa! To było w parku, przy fontannie, na ławce pod drzewem.
- Kretynko! Posmaruję tą część ciała, w którą cię uciął!
- To trzeba było od razu tak mówić! W palec mnie użądlił. Boże, jak to boli!
- Który konkretnie?
- A skąd mam wiedzieć? Wszystkie trzmiele wyglądają podobnie...
___

Spotyka Jaś swoją nauczycielkę:
- Witaj Jasiu, co słychać?
- W porządku proszę pani.
- Co porabiasz Jasiu?
- Wykładam chemię, proszę pani
- Niemożliwe!! Gdzie?
- W Biedronce.
---
- Tato - spytał Jasiu - czy tę budowę ogrodzili, żeby nikt nie widział, co tam robią?
- Nie, synku, żeby nikt nie widział, że tam nic nie robią...


Dlaczego szkoła jest jak WC?
- Chodzisz bo musisz
Kristinaxdd
« Citoyen »
1375444680000
    • Kristinaxdd#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#76
  0
Brunetka kupiła sobie nowy samochód. Wsiada i mówi:
- Chyba są źle ustawione lusterka.
Nie widzę siebie, tylko jakieś samochody.

Brunetka siedzi w samolocie. Podchodzi do niej stewardessa i pyta:
- Czy coś pani podać?
Brunetka chcąc pokazać, że nie jest głupia odpowiada:
- Tak, poproszę orange juice może być jabłkowy

Brunetka przychodzi do kiosku i mówi:
- Poproszę jeden bilet za złotówkę.
- Proszę bardzo.
- Ile płacę.


Jak znajde coś jeszcze to zeedytuje *-*
Julaxmice
« Citoyen »
1375445460000
    • Julaxmice#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#77
  0
- Dlaczego mówi się: "zakład pracy"?
- Bo zakłada się, że ludzie tam pracują.
---
Polak, Rusek i Niemiec spotkali diabła na moście. Diabeł mówi do nich:
- Jeśli zadacie mi zagadkę, na którą nie znajdę odpowiedzi, to was przepuszczę.
Pierwszy mówi Rusek:
- Ile waży most na którym stoimy?
- Pfff... To proste - tonę.
Rusek zawraca. Następny mówi Niemiec:
- Co to jest: rano ma 4 nogi, po południu 2, a wieczorem 3?
- Nie ma nic prostszego! To człowiek...
Niemiec zawraca się. Ostatni mówi Polak.
Bierze sitko. Puścił w nie bąka i mówi do diabła:
- Jak takiś mądry to powiedz którą dziurką wyleciało?
- Yyyy... Możesz przejść.
---
Diabeł zwabił na skraj przepaści Anglika, Francuza, Niemca i Polaka.
Podchodzi do Anglika i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczę.
- Gentleman skoczyłby.
Anglik skoczył. Diabeł podchodzi do Francuza i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczę.
- Gentleman skoczyłby.
- Nie skoczę.
- Ale teraz jest taka moda.
Francuz skoczył. Diabeł podchodzi do Niemca i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczę.
- Gentleman skoczyłby.
- Nie skoczę.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skoczę.
- To rozkaz!
Niemiec skoczył. Diabeł podchodzi do Polaka i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczę.
- Gentleman skoczyłby.
- Nie skoczę.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skoczę.
- To rozkaz!
- Nie skoczę.
- A to nie skacz!
Polak skoczył.

---

Na bezludnej wyspie był uwięziony Niemiec, Czech i Polak.
Złapali złotą rybkę która spełnia 3 życzenia.
Niemiec mówi:
- Chcę wrócić do domu - i znikł.
Czech mówi:
- Chcę wrócić do domu - i znikł.
A Polak mówi:
- Smutno tu bez moich kolegów, niech wrócą!!!
---
Polak, Niemiec i Rusek lecieli samolotem. Samolot był za ciężki i spadał, więc musieli wyrzucić niektóre rzeczy. Polak zrzucił blaszkę, Niemiec zrzucił wielki kamień, a Rusek zrzucił bombę.
Po kwadransie wylądowali.
Poszli na spacer do lasu i spotykają chłopczyka, który płacze, pytają się:
- Chłopczyku dlaczego płaczesz?
- Bo blaszka spadła mi na rękę.
Idą dalej po chwili spotykają kolejnego chłopczyka, który płacze i pytają się:
- Chłopczyku czemu płaczesz?
- Bo kamień spadł mi na głowę.
Poszli dalej i spotykają dziewczynkę, która się śmieje, pytają się:
- Dziewczynko dlaczego się śmiejesz?
-Bo dziadek puścił bąka i szopa wybuchła.
Agamyszka
« Citoyen »
1375812600000
    • Agamyszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#78
  0
Fajnie czytać wasze dowcipy, mi się nie chce pisać. c:
Patkall
« Censeur »
1375883100000
    • Patkall#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#79
  0
Mój dowcip na 2 fladze
Jedzie facet samochodem i chce mu się śikać, po chwili staje, załatwia potrzebę i mówi "Widzisz? A jak ty chcesz to ja staje".
Karolinciak
« Citoyen »
1400255460000
    • Karolinciak#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#80
  0
Odświeżam
Nauczycielka mówi do dzieci, żeby pochwalili się kto ma starszego krewnego. Zgłasza się Małgosia:
- Ja mam babcię
Następny zgłasza się Wojtuś:
- Ja mam babcię i dziadka
Po chwili zgłasza się Jasiu i mówi:
- Ja mam pra pra pra pradziadka
Oj Jasiu, kłamczuszku, nie prawda.
- A dla dla dla dlaczego pani tak sądzi?
I 2
Mama pyta się Jasia:
- Jasiu , dlaczego nie umyłeś zębów?
- Bo mydło mi się nie zmieściło do buzi.
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Kawały
« ‹ 4 / 6 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27