| |
| « Consul » 1432382520000
| 0 | ||
bankegzysx a dit : Zajmowanie się plemieniem i wybieranie zastępców zostaw mnie i Gobbkowi. Zajmij się swoim plemieniem zamiast mnie pouczać, bo nawet do nas nie należysz, więc jeżeli nie wiesz jaka panuje atmosfera, to proszę cię nie oceniaj nas po opinii jednej myszki, bo nasi członkowie są zadowoleni. Pisałaś o tym, że Vu prześladuje twoje myszki i straszy banem, jeżeli nie chcą od ciebie odejść. Taką informację dostałam i przekazałam. Poza tym jestem pewna, że Vu nie byłby do czegoś takiego zdolny, więc proszę cię nie odwracaj kota ogonem, że rozmawiałyśmy o czymś innym. |
| « Censeur » 1432382520000
| 0 | ||
bankegzysx a dit : Akurat to, kogo Plilcia i Gobbek wybrali na zastępców nie jest Twoją sprawą. Nie chcę się zbytnio mieszać w tę dyskusję, ale nie podoba mi się to, że przez swoją zazdrość zaśmiecasz ten wątek jakimiś bzdurnymi oskarżeniami. Kradnięcie członków? Po co niby ktoś miałby Wam ich zabierać, przecież myszki same decydują co chcą zrobić i nikt ich do tego nie zmusza. Widocznie Twoje plemię nie jest tak idealne jak myślałaś i jednak coś powoduje, że tracicie ludzi. Zamiast siedzieć w tym wątku zastanów się, co zrobić, aby uczynić SWOJE plemię atrakcyjniejszym dla innych. |
| « Consul » 1432421880000
| 0 | ||
| Z racji tego, iż plemię się powiększa, postanowiliśmy zorganizować nabory na zastępców. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Wszystkim życzymy powodzenia :) Dernière modification le 1432469340000 |
| « Citoyen » 1432456200000
| 0 | ||
bankegzysx a dit : Wyjęłaś mi to z ust. Przez to że dałam zastępce znajomej straciłam plemie. Powodzenia! Chyba dołącze do Vulpes :) |
| « Consul » 1432466580000
| 0 | ||
| Mogłabym dołączyć? :v |
| « Citoyen » 1432472280000
| 0 | ||
| Powodzenia |
| « Citoyen » 1432500000000
| 0 | ||
| Chcę dołączyć w końcu :/ |
| « Consul » 1432561980000
| 0 | ||
mysiolko a dit : Napisz do kogokolwiek z naszego plemienia, obecnego w grze :P |
| « Citoyen » 1432568340000
| 0 | ||
| Chciałabym dołączyć do plemienia:P Nie mam 500 pierwszych miejsc, aczkolwiek bardzo często bywam w grze. |
| « Censeur » 1432574460000
| 0 | ||
salemonka a dit : Zapraszam do kliknięcia PS. Napisz do Plilcii lub Gobbka, przekonaj nas, że nadajesz się do plemienia ;) |
| « Citoyen » 1432577040000
| 0 | ||
szkrabik a dit : Już dołączyłam do plemienia :) |
| « Citoyen » 1433056260000
| 0 | ||
| Egz, jesteś taka sama jak Crevzy. Może i bardzo dużo myszek odeszło ale to nie wina Plilci i Gobbka. Jakieś teorie spiskowe, mieszanie innych plemion. Być może twoje plemię jest źle prowadzone i myszki odchodzą. Dernière modification le 1433107800000 |
| « Citoyen » 1433099220000
| 0 | ||
| Che dołączyć ale nie mam 500st ja jestem codziennie teraz do czwartku bede miał przerwe, ale bede później. Pozdrawiam Misio |
| « Consul » 1433104740000
| 0 | ||
harpunk a dit : jeśli chodzi i crevziekgo nie będzie już się nauzał na plemienia ze względu na .... Powodzenia Dernière modification le 1433104800000 |
| « Censeur » 1433105820000
| 0 | ||
harpunk a dit : Proszę nie mieszać w nic mojego plemienia. Co do Boszki sama odeszła. Co do alpejki nie wiesz o co chodzi to nie tłocz tematu :) misiovsxd a dit : Nie przyjmujcie go ponieważ co 5 minut będzie odchodził dochodził i tak w kółko :) |
| « Citoyen » 1433108040000
| 0 | ||
| Co mówiliście ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dernière modification le 1433108400000 |
| « Citoyen » 1433509740000
| 0 | ||
Szczurb a dit : proszę nie mieszać mojej osoby , nikt nie może siedzieć ciągle w jednym plemku. Dernière modification le 1433509800000 |
| « Citoyen » 1433611140000
| 0 | ||
| Według mnie jest to bardzo niesprawiedliwe - nie było mnie w grze - zostałem wywalony za nic :/ |
| « Consul » 1433613720000
| 0 | ||
kubatygrys a dit : Być może nie spełnialeś wymagań i nie napisałeś podania. |
| « Citoyen » 1433614380000
| 0 | ||
Saamciaa a dit : Tak właśnie jest. A do władz prosiłbym o dodanie jeżeli nie spełniłeś wymagania i zostałeś zaproszenie to napisz podanie. Dernière modification le 1433614980000 |