×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 4 / 19 › »
[Plemię] Vulpes
Plilcia
« Consul »
1432382520000
    • Plilcia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#61
  0
bankegzysx a dit :
Vuouv a dit :

+ Plil mówiła mi, że jestem oskarżany o przyciąganie ludzi z Cisowianki do nas. Jest to fałsz.

Plilcia lubi wszystko przestawiać i odkręcać, nigdzie nie oskarżałam Ciebie o przeciąganie myszek do waszego plemienia, pisałyśmy o czymś innym.
/to chyba spam czy coś
// dlatego nie będę już jej nic podawała - skoro nawet dobrze napisać nie umie


Mrkapii a dit :
Plilcia a dit :
Nasze plemię jest praktycznie cały czas kontrolowane jak nie przeze mnie i Gobbka, to przez zastępców.

Jak byłem u Was chwilę to jeden z Zastępców nie kontrolował siebie i tego co działo się na czacie. Nie będę pisać kim jest ta osoba, pisałem Wam o niej ( chyba ). Wydaję mi się, że nie umie on wypełniać swoich obowiązków, co widać w jego zachowaniu podczas tych 5 minut, które spędziłem w plemieniu. W Waszym plemieniu jest dużo więcej odpowiedzialniejszych osób od tej osoby, ja bym się zastanowił nad zmianą Zastępców.

Popieram i dodam, że moim zdaniem wybieranie "znajomych" jako zastępców jest nijakim pomysłem. Ale tak im ufacie blabla.

Zajmowanie się plemieniem i wybieranie zastępców zostaw mnie i Gobbkowi. Zajmij się swoim plemieniem zamiast mnie pouczać, bo nawet do nas nie należysz, więc jeżeli nie wiesz jaka panuje atmosfera, to proszę cię nie oceniaj nas po opinii jednej myszki, bo nasi członkowie są zadowoleni. Pisałaś o tym, że Vu prześladuje twoje myszki i straszy banem, jeżeli nie chcą od ciebie odejść. Taką informację dostałam i przekazałam. Poza tym jestem pewna, że Vu nie byłby do czegoś takiego zdolny, więc proszę cię nie odwracaj kota ogonem, że rozmawiałyśmy o czymś innym.
Seroholikpl
« Censeur »
1432382520000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#62
  0
bankegzysx a dit :
Vuouv a dit :

+ Plil mówiła mi, że jestem oskarżany o przyciąganie ludzi z Cisowianki do nas. Jest to fałsz.

Plilcia lubi wszystko przestawiać i odkręcać, nigdzie nie oskarżałam Ciebie o przeciąganie myszek do waszego plemienia, pisałyśmy o czymś innym.
/to chyba spam czy coś
// dlatego nie będę już jej nic podawała - skoro nawet dobrze napisać nie umie


Mrkapii a dit :
Plilcia a dit :
Nasze plemię jest praktycznie cały czas kontrolowane jak nie przeze mnie i Gobbka, to przez zastępców.

Jak byłem u Was chwilę to jeden z Zastępców nie kontrolował siebie i tego co działo się na czacie. Nie będę pisać kim jest ta osoba, pisałem Wam o niej ( chyba ). Wydaję mi się, że nie umie on wypełniać swoich obowiązków, co widać w jego zachowaniu podczas tych 5 minut, które spędziłem w plemieniu. W Waszym plemieniu jest dużo więcej odpowiedzialniejszych osób od tej osoby, ja bym się zastanowił nad zmianą Zastępców.

Popieram i dodam, że moim zdaniem wybieranie "znajomych" jako zastępców jest nijakim pomysłem. Ale tak im ufacie blabla.

Akurat to, kogo Plilcia i Gobbek wybrali na zastępców nie jest Twoją sprawą. Nie chcę się zbytnio mieszać w tę dyskusję, ale nie podoba mi się to, że przez swoją zazdrość zaśmiecasz ten wątek jakimiś bzdurnymi oskarżeniami. Kradnięcie członków? Po co niby ktoś miałby Wam ich zabierać, przecież myszki same decydują co chcą zrobić i nikt ich do tego nie zmusza. Widocznie Twoje plemię nie jest tak idealne jak myślałaś i jednak coś powoduje, że tracicie ludzi. Zamiast siedzieć w tym wątku zastanów się, co zrobić, aby uczynić SWOJE plemię atrakcyjniejszym dla innych.
Gobbek
« Consul »
1432421880000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#63
  0
Z racji tego, iż plemię się powiększa, postanowiliśmy zorganizować nabory na zastępców. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Wszystkim życzymy powodzenia :)

Dernière modification le 1432469340000
Macchiato
« Citoyen »
1432456200000
    • Macchiato#5934
    • Profil
    • Derniers messages
#64
  0
bankegzysx a dit :
Vuouv a dit :

+ Plil mówiła mi, że jestem oskarżany o przyciąganie ludzi z Cisowianki do nas. Jest to fałsz.

Plilcia lubi wszystko przestawiać i odkręcać, nigdzie nie oskarżałam Ciebie o przeciąganie myszek do waszego plemienia, pisałyśmy o czymś innym.
/to chyba spam czy coś
// dlatego nie będę już jej nic podawała - skoro nawet dobrze napisać nie umie


Mrkapii a dit :
Plilcia a dit :
Nasze plemię jest praktycznie cały czas kontrolowane jak nie przeze mnie i Gobbka, to przez zastępców.

Jak byłem u Was chwilę to jeden z Zastępców nie kontrolował siebie i tego co działo się na czacie. Nie będę pisać kim jest ta osoba, pisałem Wam o niej ( chyba ). Wydaję mi się, że nie umie on wypełniać swoich obowiązków, co widać w jego zachowaniu podczas tych 5 minut, które spędziłem w plemieniu. W Waszym plemieniu jest dużo więcej odpowiedzialniejszych osób od tej osoby, ja bym się zastanowił nad zmianą Zastępców.

Popieram i dodam, że moim zdaniem wybieranie "znajomych" jako zastępców jest nijakim pomysłem. Ale tak im ufacie blabla.

Wyjęłaś mi to z ust. Przez to że dałam zastępce znajomej straciłam plemie.
Powodzenia! Chyba dołącze do Vulpes :)
Deliyerii
« Consul »
1432466580000
    • Deliyerii#7671
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#65
  0
Mogłabym dołączyć? :v
Klipus
« Citoyen »
1432472280000
    • Klipus#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#66
  0
Powodzenia
Mysiolko
« Citoyen »
1432500000000
    • Mysiolko#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#67
  0
Chcę dołączyć w końcu :/
Gobbek
« Consul »
1432561980000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#68
  0
mysiolko a dit :
Chcę dołączyć w końcu :/

Napisz do kogokolwiek z naszego plemienia, obecnego w grze :P
Salemonka
« Citoyen »
1432568340000
    • Salemonka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#69
  0
Chciałabym dołączyć do plemienia:P Nie mam 500 pierwszych miejsc, aczkolwiek bardzo często bywam w grze.
Szkrabik
« Censeur »
1432574460000
    • Szkrabik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#70
  0
salemonka a dit :
Chciałabym dołączyć do plemienia:P Nie mam 500 pierwszych miejsc, aczkolwiek bardzo często bywam w grze.

Zapraszam do kliknięcia
PS. Napisz do Plilcii lub Gobbka, przekonaj nas, że nadajesz się do plemienia ;)
Salemonka
« Citoyen »
1432577040000
    • Salemonka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#71
  0
szkrabik a dit :
salemonka a dit :
Chciałabym dołączyć do plemienia:P Nie mam 500 pierwszych miejsc, aczkolwiek bardzo często bywam w grze.

Zapraszam do kliknięcia
PS. Napisz do Plilcii lub Gobbka, przekonaj nas, że nadajesz się do plemienia ;)

Już dołączyłam do plemienia :)
Harpunk
« Citoyen »
1433056260000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#72
  0
Egz, jesteś taka sama jak Crevzy.
Może i bardzo dużo myszek odeszło ale to nie wina Plilci i Gobbka. Jakieś teorie spiskowe, mieszanie innych plemion.
Być może twoje plemię jest źle prowadzone
i myszki odchodzą.

Dernière modification le 1433107800000
Promichal
« Citoyen »
1433099220000
    • Promichal#6816
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#73
  0
Che dołączyć ale nie mam 500st ja jestem codziennie teraz do czwartku bede miał przerwe, ale bede później. Pozdrawiam Misio
Sinqielegpleyek
« Consul »
1433104740000
    • Sinqielegpleyek#6495
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#74
  0
harpunk a dit :
Egz, jesteś taka sama jak Crevzy.
Może i bardzo dużo myszek odeszło ale to nie wina Plilci i Gobbka. Jakieś teorie spiskowe, mieszanie innych plemion.
Być może twoje plemię jest źle prowadzone
i myszki odchodzą. Z Odkrywców chyba Alpejka i Boska tylko odeszły (bo chciały, lecz Alpejka jest na czarnej liście Odkrywców), zapytałem się plemienia odpowiedzieli ze chciała opuścić.

jeśli chodzi i crevziekgo nie będzie już się nauzał na plemienia ze względu na .... Powodzenia

Dernière modification le 1433104800000
Szczurb
« Censeur »
1433105820000
    • Szczurb#5147
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#75
  0
harpunk a dit :
Egz, jesteś taka sama jak Crevzy.
Może i bardzo dużo myszek odeszło ale to nie wina Plilci i Gobbka. Jakieś teorie spiskowe, mieszanie innych plemion.
Być może twoje plemię jest źle prowadzone
i myszki odchodzą. Z Odkrywców chyba Alpejka i Boska tylko odeszły (bo chciały, lecz Alpejka jest na czarnej liście Odkrywców), zapytałem się plemienia odpowiedzieli ze chciała opuścić.

Proszę nie mieszać w nic mojego plemienia. Co do Boszki sama odeszła. Co do alpejki nie wiesz o co chodzi to nie tłocz tematu :)

misiovsxd a dit :
Che dołączyć ale nie mam 500st ja jestem codziennie teraz do czwartku bede miał przerwe, ale bede później. Pozdrawiam Misio

Nie przyjmujcie go ponieważ co 5 minut będzie odchodził dochodził i tak w kółko :)
Harpunk
« Citoyen »
1433108040000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#76
  0
Co mówiliście ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dernière modification le 1433108400000
Alpejka
« Citoyen »
1433509740000
    • Alpejka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#77
  0
Szczurb a dit :
harpunk a dit :
Egz, jesteś taka sama jak Crevzy.
Może i bardzo dużo myszek odeszło ale to nie wina Plilci i Gobbka. Jakieś teorie spiskowe, mieszanie innych plemion.
Być może twoje plemię jest źle prowadzone
i myszki odchodzą. Z Odkrywców chyba Alpejka i Boska tylko odeszły (bo chciały, lecz Alpejka jest na czarnej liście Odkrywców), zapytałem się plemienia odpowiedzieli ze chciała opuścić.

Proszę nie mieszać w nic mojego plemienia. Co do Boszki sama odeszła. Co do alpejki nie wiesz o co chodzi to nie tłocz tematu :)


proszę nie mieszać mojej osoby , nikt nie może siedzieć ciągle w jednym plemku.

Dernière modification le 1433509800000
Kubatygrys
« Citoyen »
1433611140000
    • Kubatygrys#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#78
  0
Według mnie jest to bardzo niesprawiedliwe - nie było mnie w grze - zostałem wywalony za nic :/
Hiyashinsu
« Consul »
1433613720000
    • Hiyashinsu#7552
    • Profil
    • Derniers messages
#79
  0
kubatygrys a dit :
Według mnie jest to bardzo niesprawiedliwe - nie było mnie w grze - zostałem wywalony za nic :/

Być może nie spełnialeś wymagań i nie napisałeś podania.
Presto
« Citoyen »
1433614380000
    • Presto#2472
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#80
  0
Saamciaa a dit :
kubatygrys a dit :
Według mnie jest to bardzo niesprawiedliwe - nie było mnie w grze - zostałem wywalony za nic :/

Być może nie spełnialeś wymagań i nie napisałeś podania.

Tak właśnie jest.
A do władz prosiłbym o dodanie jeżeli nie spełniłeś wymagania i zostałeś zaproszenie to napisz podanie.

Dernière modification le 1433614980000
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 4 / 19 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27