×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 5 / 19 › »
[Plemię] Vulpes
Plilcia
« Consul »
1433632260000
    • Plilcia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#81
  0
kubatygrys a dit :
Według mnie jest to bardzo niesprawiedliwe - nie było mnie w grze - zostałem wywalony za nic :/

Przepraszamy, ze tak bez uprzedzenia, ale ustanowiony jest jakiś próg od którego rekrutujemy i daliśmy bardzo dużo czasu na napisanie podań, czego nawet nie powinno być, bo powinniśmy przyjmować PO ich napisaniu, a nie przed, ale no tego chyba nie da się uniknąć, bo zawsze znajdzie się parę myszek, które nam umkna między nogami. No a poinformować też nie mieliśmy za bardzo jak, bo pisaliśmy na chacie wielokrotnie prośby o napisanie zgłoszenia, do tych osób które były online i tylko kilka osób ta prośbę spełniło, a też na każdego nie mogliśmy czekać. W każdym razie gdybyś chciał wrócić (i to się tyczy wszystkich, którzy zostali z tego powodu wyrzuceni) to drzwi są szeroko otwarte, ale podania nie odpuscimy. No, to tyle. Słodkich snów życzę wszystkim.
Gobbek
« Consul »
1433637840000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#82
  0
Nasze plemię zamyka blog plemienny. Z racji, iż naszym zdaniem forum jest o wiele wydajniejsze, przejrzystsze i bardziej ułożone niż blog, postanowiliśmy zrobić je główną siecią społecznościową plemienia. Od teraz wszystkie ogłoszenia, konkursy, itp. będą pojawiać się tylko i wyłącznie na forum. Jeśli jednak blog się komuś podobał, to nie ma powodu do zmartwień, ponieważ on nadal istnieje! Pełni teraz funkcję wyłącznie informacyjną, dla nowych członków plemienia. Znajdują się tam najpotrzebniejsze informacje o nas. Przypominam link: http://yourvulpes.weebly.com. Mam nadzieję, że ta zmiana wyjdzie na dobre dla Vulpes i zachęci innych użytkowników do forum :)
Dziwnow
« Censeur »
1433677020000
    • Dziwnow#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#83
  0
Ładny i przejrzysty temat na Forum. Są tylko 4 zakładki (z czego jedna bez treści), a nie tak jak w innych tematch 6. Porządnie zrobiony temat.
A teraz pytanie: mogę dojść?
Presto
1433683680000
    • Presto#2472
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#84
[Modéré par Lament]

Dernière modification le 1433683740000
Bibrysek
« Censeur »
1433875200000
    • Bibrysek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#87
  0
jestem trochę zdenerwowana tym, że sami mnie przyjęliście do plemienia, a później nie miałam pojęcia dlaczego mnie wyrzuciliście...
Hiyashinsu
« Consul »
1433875320000
    • Hiyashinsu#7552
    • Profil
    • Derniers messages
#88
  0
bibrysek a dit :
jestem trochę zdenerwowana tym, że sami mnie przyjęliście do plemienia, a później nie miałam pojęcia dlaczego mnie wyrzuciliście...

A może nie spełniałaś wymagań i nie napisałaś podania?
Bibrysek
« Censeur »
1433885580000
    • Bibrysek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#89
  0
saamciaa a dit :
bibrysek a dit :
jestem trochę zdenerwowana tym, że sami mnie przyjęliście do plemienia, a później nie miałam pojęcia dlaczego mnie wyrzuciliście...

A może nie spełniałaś wymagań i nie napisałaś podania?

napisałam że nie MIAŁAM pojęcia, teraz ogarniam to, ok?
Gobbek
« Consul »
1433898540000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#90
  0

http://i.imgur.com/nd57Cz8.png


Kolejny długoterminowy konkurs? Tak! Tym razem Waszym zadaniem jest zrobienie napisu Vulpes na dowolnej mapie, będąc szamanem. Niby wydaje się takie łatwe, ale dodatkowym utrudnieniem jest to, ze musicie to zrobić w publicznym pokoju, w którym jest więcej niż 20 myszy! Dlaczego? Utrudnią Wam one zadanie, spychając i niszcząc obiekty. Pamiętajcie także, żeby uchwycić pasek z informacją o szamanie, ilości myszek i kodem mapy na screenie, ponieważ inaczej zostanie on unieważniony! Z racji, iż konkurs nie jest taki prosty, nagrody są dość spore:

Pierwsze miejsce - 20 kłów
Drugie miejsce - 15 kłów
Trzecie miejsce - 10 kłow
Udział - 5 kłów

Tak więc powodzenia! Liczymy na Was i na Waszą kreatywność. Termin jest do 15 czerwca br.
Pamiętajcie także, że liczy się trudność i oryginalność, ale najważniejsza jest zabawa!
Zgłoszenia możecie wysłać tutaj, lub na prywatne skrzynki wodzów.

Dernière modification le 1433933340000
Rzigorzut
« Citoyen »
1433913420000
    • Rzigorzut#0536
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#91
  0
Powodzenia!

Zazdroszcze Wam Plemka :x Ide Zrobić Maskotke Mojego (Nieobraź Się Ale To Będzie Lis Bo Je Uwielbiam)

A I Wasze Plemko Może Być Sojuszem Mojego? (Na razie Nie mamy Żadnych!!)
Gobbek
« Consul »
1433942640000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#92
  0
lucjamyszka a dit :
Powodzenia!

Zazdroszcze Wam Plemka :x Ide Zrobić Maskotke Mojego (Nieobraź Się Ale To Będzie Lis Bo Je Uwielbiam)

A I Wasze Plemko Może Być Sojuszem Mojego? (Na razie Nie mamy Żadnych!!)

Niestety, ale nie zawieramy sojuszy. Uważamy, iż są one... niepotrzebne? Plilcia już usunęła tę zakładkę z głównego postu, żeby nie wprowadzała w błąd.
Serigorro
« Citoyen »
1433959860000
    • Serigorro#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#93
  0
Hej
Bardzo fajne plemie, powodzenia :-)

A jak dodaliście grę na blogu? Na blogspocie mi się nie udaje :-/
Takasugi
« Citoyen »
1433960280000
    • Takasugi#1580
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#94
  0
Polecam plemię!
Nie byłem w nim, bo mam swoje, lecz zapowiada się ciekawie

Tak poza tym nazwa kojarzy mi się z pokemonem Vulpixem :p

Dernière modification le 1433960400000
Hiyashinsu
« Consul »
1433961720000
    • Hiyashinsu#7552
    • Profil
    • Derniers messages
#95
  0
serigorro a dit :
Hej
Bardzo fajne plemie, powodzenia :-)

A jak dodaliście grę na blogu? Na blogspocie mi się nie udaje :-/

Bo ktoś z personelu poprosił admina o udostępnienie gry do blogów, czy coś.
Gobbek
« Consul »
1434026160000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#96
  0
saamciaa a dit :
serigorro a dit :
Hej
Bardzo fajne plemie, powodzenia :-)

A jak dodaliście grę na blogu? Na blogspocie mi się nie udaje :-/

Bo ktoś z personelu poprosił admina o udostępnienie gry do blogów, czy coś.

Ten ktoś to ja. Chciałbym nie zdradzać tego jak to zrobiłem, ponieważ nasz blog się tym wyróżnia i chciałbym, żeby tak pozostało :P
Harpunk
« Citoyen »
1434475920000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#100
  0
We Fallout:New Vegas była postać Vulpes Iniesta, należał on do legionu Cezara (i tak nikt nie wie o co chodzi).
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 5 / 19 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27