| |
| « Censeur » 1434557880000
| 0 | ||
| Fajne plemie, szkoda że mam 220/500 st bo bym dołączyła D: lecz codziennie chyba mam z 2-5 st |
| « Citoyen » 1434568320000
| 0 | ||
| Rekrutacja i tak (chyba) jest zamknięta (w najlepszym dniu zdobyłem 16 ST tylko). |
| « Consul » 1434568560000
| 0 | ||
harpunk a dit : Są zamknięte tylko podania. Rekrutacja od 500st nadal obowiązuje. |
| « Consul » 1434811080000
| 0 | ||
|
|
| 0 | ||
| Nowa opcja, żeby móc dołączyć do plemienia! |
| 0 | ||
Boszka a dit : To jest konieczne, czy jako alternatywa? Bo na tym koncie mam mniej niż 600... :x |
| « Censeur » 1435065060000
| 0 | ||
krzykozgonka a dit : To tylko alternatywa. |
| 0 | ||
Seroholikpl a dit : Uff. To dobrze. ^^ Co uciekasz z GG. |
| « Censeur » 1435065660000
| 0 | ||
Boszka a dit : Dobry pomysł. |
| « Consul » 1435439700000
| 0 | ||
| Hej. Na początku chciałbym Wam podziękować za wszystkie chwile spędzone w tym plemieniu, których było bardzo dużo. Niestety moja przygoda z grą się kończy. Nie mam już takiej frajdy z gry jak kiedyś, więc uznałem, że nie ma sensu tego ciągnąć. Nie odchodzę całkowicie, ponieważ nie zamierzam kończyć z mapami, ani z forum. Nie wiem jak potoczy się dalej los plemienia, ale trzymam za Was kciuki i zawsze będę Wam z boku kibicował! Tak więc, cześć? :P |
| 0 | ||
| Ojej. ;o; Cóż, niech Plilcia i wszyscy zastępcy dobrze się zajmą plemieniem! |
| « Citoyen » 1435441020000
| 0 | ||
Gobbek a dit : Szkoda, że odchodzisz. Będzie nam Cię brakowało w Vulpes:/ Dernière modification le 1435441080000 |
| « Citoyen » 1435441860000
| 0 | ||
Gobbek a dit : Szkoda, GobGob :( |
| « Consul » 1435487700000
| 0 | ||
| Hejcia myszki! Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu mnie nie ma. No tak, zniknęłam z forum, a w grze to już w ogóle nie można mnie spotkać. Wchodziłam jedynie na chwilkę sprawdzić, czy wszystko jest ok albo afczyłam. Wiecie powodów było bardzo dużo. Pod koniec roku nauka - bo trzeba było poprawić oceny, potem przez długi czas nie miałam laptopa, no a potem... Jakoś odzwyczaiłam się po tym czasie od prowadzenia plemienia, pfu od w ogóle grania. Po 5 latach gry zaczęła mi się nudzić i to nie po raz pierwszy. Wiem, że nie powinnam się głupio tłumaczyć, więc po prostu powiem, że olałam plemię trochę z lenistwa, trochę przez inne sprawy. W każdym razie naprawdę dziękuje w szczególności Gobbkowi, któy od samego początku robił większość, pfu wszystko za mnie, strasznie mi będzie Ciebie brakować. No i oczywiście zastępcom, którzy przez ten czas także zajmowali się świetnie plemieniem. Mam nadzieję, że wybaczycie mi tą długą nieobecność :( No i teraz muszę podjąć decyzję co dalej. Prowadzenie plemienia w pojedynke będzie naprawdę dla mnie trudne, bo dużo rzeczy nie wiem i nie umiem, nawet z tak świetną załogą. Szkoda mi strasznie psuć to co razem stworzyliśmy i poddawać się tak szybko. Myślałam nad tym, żeby plemię komuś przekazać, ale to byłoby chyba tchórzostwo z mojej strony, tym bardziej że są wakacje i będę miała mnóstwo czasu. Tak więc mam nadzieję, że dacie mi jeszcze jedną szanse, postaram się tym razem was nie zawieść i wziąć się w garść (zaczynając od przerobienia tego wątku, bo jest koszmarny). Jeżeli nie podołam temu, to oddam plemię w ręce osoby, która odpowiedzialnie zajmie się plemieniem, lub je rozwiążę. Ale niech się plemiona, które oskarżały nas o kradzież członków nie cieszą, bo jeszcze trochę czasu minie zanim się to stanie! |
| « Citoyen » 1435487940000
| 0 | ||
| Może któryś z zastępców zostałby drugim (trzecim) wodzem ? |
| « Consul » 1435488600000
| 0 | ||
harpunk a dit : Jeżeli któryś chciałby to nie mam nic przeciwko. Z chęcią dałabym rangę drugiego wodza każdemu z zastępców, bo to naprawdę świetna ekipa. Ale nie wiem czy nie za dużo od nich tym wymagam. |
| « Censeur » 1435489980000
| 0 | ||
| Zaszczytem być trzecim wodzem, więc zastępcy by się na pewno ucieszyli, gdyby ktoś z nich został wodzem. I ty powiedziałaś że Plilcia a dit : nas zawiodłaś. Odczułem brak Ciebie i Gobbka, ale jakoś nie obraziłem się xDD Gobbek a dit : Szkoda..Pa Dernière modification le 1435490640000 |
| « Citoyen » 1435494540000
| 0 | ||
| « Consul » 1435494600000
| 0 | ||
lunawera a dit : Vulpes nie potrzebuje sojuszy. ;p |