×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 6 / 19 › »
[Plemię] Vulpes
Bialaszczala
« Censeur »
1434557880000
    • Bialaszczala#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#101
  0
Fajne plemie, szkoda że mam 220/500 st bo bym dołączyła D: lecz codziennie chyba mam z 2-5 st
Harpunk
« Citoyen »
1434568320000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#102
  0
Rekrutacja i tak (chyba) jest zamknięta
(w najlepszym dniu zdobyłem 16 ST tylko).
Gobbek
« Consul »
1434568560000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#103
  0
harpunk a dit :
Rekrutacja i tak (chyba) jest zamknięta
(w najlepszym dniu zdobyłem 16 ST tylko).

Są zamknięte tylko podania. Rekrutacja od 500st nadal obowiązuje.
Gobbek
« Consul »
1434811080000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#104
  0

http://i.imgur.com/uliII3V.png

Byłeś kiedyś wodzem plemienia? Wiesz jak to jest organizować konkursy? Nie? Teraz możesz się poczuć tak jak my! Twoim zadaniem jest zrobić oryginalny konkurs, w którym do wygrania będą kły. Wszystko powinno być opisane w przejrzysty i ciekawy sposób. Zwycięski konkurs zostanie zorganizowany i wygra sporą nagrodę. A skoro piszę o nagrodach, to ich wartość wygląda w następujący sposób:
http://i.imgur.com/bUB1yc7.png
Dodatkowo każdy, kto będzie brał w udział w konkursie, ale nie zajmie żadnego miejsca, dostanie nagrodę pocieszenia w wysokości 5 kłów. Tak więc zakasujcie rękawy i bierzcie się do roboty, bo nie możecie tracić czasu! Ostateczny termin oddawania prac jest 30 czerwca br. Powodzenia!

Moon
« Citoyen »
1435064880000
    • Moon#3764
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#105
  0

Nowa opcja, żeby móc dołączyć do plemienia!
Wystarczy mieć 1000+ postów na forum.

Prith
« Censeur »
1435065000000
    • Prith#2207
    • Profil
    • Derniers messages
#106
  0
Boszka a dit :

Nowa opcja, żeby móc dołączyć do plemienia!
Wystarczy mieć 1000+ postów na forum.


To jest konieczne, czy jako alternatywa? Bo na tym koncie mam mniej niż 600... :x
Seroholikpl
« Censeur »
1435065060000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#107
  0
krzykozgonka a dit :
Boszka a dit :

Nowa opcja, żeby móc dołączyć do plemienia!
Wystarczy mieć 1000+ postów na forum.


To jest konieczne, czy jako alternatywa? Bo na tym koncie mam mniej niż 600... :x

To tylko alternatywa.
Prith
« Censeur »
1435065120000
    • Prith#2207
    • Profil
    • Derniers messages
#108
  0
Seroholikpl a dit :
krzykozgonka a dit :
Boszka a dit :

Nowa opcja, żeby móc dołączyć do plemienia!
Wystarczy mieć 1000+ postów na forum.


To jest konieczne, czy jako alternatywa? Bo na tym koncie mam mniej niż 600... :x

To tylko alternatywa.

Uff. To dobrze. ^^
Co uciekasz z GG.
Dziwnow
« Censeur »
1435065660000
    • Dziwnow#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#109
  0
Boszka a dit :

Nowa opcja, żeby móc dołączyć do plemienia!
Wystarczy mieć 1000+ postów na forum.


Dobry pomysł.
Gobbek
« Consul »
1435439700000
    • Gobbek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#110
  0
Hej. Na początku chciałbym Wam podziękować za wszystkie chwile spędzone w tym plemieniu, których było bardzo dużo. Niestety moja przygoda z grą się kończy. Nie mam już takiej frajdy z gry jak kiedyś, więc uznałem, że nie ma sensu tego ciągnąć. Nie odchodzę całkowicie, ponieważ nie zamierzam kończyć z mapami, ani z forum. Nie wiem jak potoczy się dalej los plemienia, ale trzymam za Was kciuki i zawsze będę Wam z boku kibicował! Tak więc, cześć? :P
Prith
« Censeur »
1435439880000
    • Prith#2207
    • Profil
    • Derniers messages
#111
  0
Ojej. ;o;
Cóż, niech Plilcia i wszyscy zastępcy dobrze się zajmą plemieniem!
Salemonka
« Citoyen »
1435441020000
    • Salemonka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#112
  0
Gobbek a dit :
Hej. Na początku chciałbym Wam podziękować za wszystkie chwile spędzone w tym plemieniu, których było bardzo dużo. Niestety moja przygoda z grą się kończy. Nie mam już takiej frajdy z gry jak kiedyś, więc uznałem, że nie ma sensu tego ciągnąć. Nie odchodzę całkowicie, ponieważ nie zamierzam kończyć z mapami, ani z forum. Nie wiem jak potoczy się dalej los plemienia, ale trzymam za Was kciuki i zawsze będę Wam z boku kibicował! Tak więc, cześć? :P

Szkoda, że odchodzisz. Będzie nam Cię brakowało w Vulpes:/

Dernière modification le 1435441080000
Harpunk
« Citoyen »
1435441860000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#113
  0
Gobbek a dit :
Hej. Na początku chciałbym Wam podziękować za wszystkie chwile spędzone w tym plemieniu, których było bardzo dużo. Niestety moja przygoda z grą się kończy. Nie mam już takiej frajdy z gry jak kiedyś, więc uznałem, że nie ma sensu tego ciągnąć. Nie odchodzę całkowicie, ponieważ nie zamierzam kończyć z mapami, ani z forum. Nie wiem jak potoczy się dalej los plemienia, ale trzymam za Was kciuki i zawsze będę Wam z boku kibicował! Tak więc, cześć? :P

Szkoda, GobGob :(
Plilcia
« Consul »
1435487700000
    • Plilcia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#114
  0
Hejcia myszki! Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu mnie nie ma. No tak, zniknęłam z forum, a w grze to już w ogóle nie można mnie spotkać. Wchodziłam jedynie na chwilkę sprawdzić, czy wszystko jest ok albo afczyłam. Wiecie powodów było bardzo dużo. Pod koniec roku nauka - bo trzeba było poprawić oceny, potem przez długi czas nie miałam laptopa, no a potem... Jakoś odzwyczaiłam się po tym czasie od prowadzenia plemienia, pfu od w ogóle grania. Po 5 latach gry zaczęła mi się nudzić i to nie po raz pierwszy. Wiem, że nie powinnam się głupio tłumaczyć, więc po prostu powiem, że olałam plemię trochę z lenistwa, trochę przez inne sprawy. W każdym razie naprawdę dziękuje w szczególności Gobbkowi, któy od samego początku robił większość, pfu wszystko za mnie, strasznie mi będzie Ciebie brakować. No i oczywiście zastępcom, którzy przez ten czas także zajmowali się świetnie plemieniem. Mam nadzieję, że wybaczycie mi tą długą nieobecność :(

No i teraz muszę podjąć decyzję co dalej. Prowadzenie plemienia w pojedynke będzie naprawdę dla mnie trudne, bo dużo rzeczy nie wiem i nie umiem, nawet z tak świetną załogą. Szkoda mi strasznie psuć to co razem stworzyliśmy i poddawać się tak szybko. Myślałam nad tym, żeby plemię komuś przekazać, ale to byłoby chyba tchórzostwo z mojej strony, tym bardziej że są wakacje i będę miała mnóstwo czasu. Tak więc mam nadzieję, że dacie mi jeszcze jedną szanse, postaram się tym razem was nie zawieść i wziąć się w garść (zaczynając od przerobienia tego wątku, bo jest koszmarny). Jeżeli nie podołam temu, to oddam plemię w ręce osoby, która odpowiedzialnie zajmie się plemieniem, lub je rozwiążę. Ale niech się plemiona, które oskarżały nas o kradzież członków nie cieszą, bo jeszcze trochę czasu minie zanim się to stanie!
Harpunk
« Citoyen »
1435487940000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#115
  0
Może któryś z zastępców zostałby drugim (trzecim) wodzem ?
Plilcia
« Consul »
1435488600000
    • Plilcia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#116
  0
harpunk a dit :
Może któryś z zastępców zostałby drugim (trzecim) wodzem ?

Jeżeli któryś chciałby to nie mam nic przeciwko. Z chęcią dałabym rangę drugiego wodza każdemu z zastępców, bo to naprawdę świetna ekipa. Ale nie wiem czy nie za dużo od nich tym wymagam.
Dziwnow
« Censeur »
1435489980000
    • Dziwnow#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#117
  0
Zaszczytem być trzecim wodzem, więc zastępcy by się na pewno ucieszyli, gdyby ktoś z nich został wodzem.
I ty powiedziałaś że
Plilcia a dit :
postaram się tym razem was nie zawieść

nas zawiodłaś. Odczułem brak Ciebie i Gobbka, ale jakoś nie obraziłem się xDD

Gobbek a dit :
Hej. Na początku chciałbym Wam podziękować za wszystkie chwile spędzone w tym plemieniu, których było bardzo dużo. Niestety moja przygoda z grą się kończy. Nie mam już takiej frajdy z gry jak kiedyś, więc uznałem, że nie ma sensu tego ciągnąć. Nie odchodzę całkowicie, ponieważ nie zamierzam kończyć z mapami, ani z forum. Nie wiem jak potoczy się dalej los plemienia, ale trzymam za Was kciuki i zawsze będę Wam z boku kibicował! Tak więc, cześć? :P

Szkoda..Pa

Dernière modification le 1435490640000
Lunawera
« Citoyen »
1435494540000
    • Lunawera#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#119
  0
Może sojusz?

Wątek plemienny (nie ściągałam od trawiastych...)
Hiyashinsu
« Consul »
1435494600000
    • Hiyashinsu#7552
    • Profil
    • Derniers messages
#120
  0
lunawera a dit :
Może sojusz?

Wątek plemienny (nie ściągałam od trawiastych...)

Vulpes nie potrzebuje sojuszy. ;p
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 6 / 19 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27