×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 7 / 19 › »
[Plemię] Vulpes
Linkimaster
« Citoyen »
1435496700000
    • Linkimaster#2933
    • Profil
    • Derniers messages
#121
  0
Gobbek a dit :
Hej. Na początku chciałbym Wam podziękować za wszystkie chwile spędzone w tym plemieniu, których było bardzo dużo. Niestety moja przygoda z grą się kończy. Nie mam już takiej frajdy z gry jak kiedyś, więc uznałem, że nie ma sensu tego ciągnąć. Nie odchodzę całkowicie, ponieważ nie zamierzam kończyć z mapami, ani z forum. Nie wiem jak potoczy się dalej los plemienia, ale trzymam za Was kciuki i zawsze będę Wam z boku kibicował! Tak więc, cześć? :P

Załamałem się. ;_;
Szczurb
« Censeur »
1435496880000
    • Szczurb#5147
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#122
  0
Plilcia a dit :

No i teraz muszę podjąć decyzję co dalej. Prowadzenie plemienia w pojedynke będzie naprawdę dla mnie trudne, bo dużo rzeczy nie wiem i nie umiem, nawet z tak świetną załogą. Szkoda mi strasznie psuć to co razem stworzyliśmy i poddawać się tak szybko. Myślałam nad tym, żeby plemię komuś przekazać, ale to byłoby chyba tchórzostwo z mojej strony, tym bardziej że są wakacje i będę miała mnóstwo czasu. Tak więc mam nadzieję, że dacie mi jeszcze jedną szanse, postaram się tym razem was nie zawieść i wziąć się w garść (zaczynając od przerobienia tego wątku, bo jest koszmarny). Jeżeli nie podołam temu, to oddam plemię w ręce osoby, która odpowiedzialnie zajmie się plemieniem, lub je rozwiążę. Ale niech się plemiona, które oskarżały nas o kradzież członków nie cieszą, bo jeszcze trochę czasu minie zanim się to stanie!

Nie ma się czym przejmować sama też możesz poprowadzić plemię nawet bez drugiego wodza (czasem zastępców).
Już miałem 3 triba razem z Odkrywcami i tak naprawdę sam je prowadziłem. Więc myślę że tobie też się to uda :)
Dziwnow
« Censeur »
1435496940000
    • Dziwnow#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#123
  0
Karkatoo a dit :
Gobbek a dit :
Hej. Na początku chciałbym Wam podziękować za wszystkie chwile spędzone w tym plemieniu, których było bardzo dużo. Niestety moja przygoda z grą się kończy. Nie mam już takiej frajdy z gry jak kiedyś, więc uznałem, że nie ma sensu tego ciągnąć. Nie odchodzę całkowicie, ponieważ nie zamierzam kończyć z mapami, ani z forum. Nie wiem jak potoczy się dalej los plemienia, ale trzymam za Was kciuki i zawsze będę Wam z boku kibicował! Tak więc, cześć? :P

Załamałem się. ;_;

Trzeba żyć dalej. Gobb na Forum dalej będzie.
Migotka
« Consul »
1435497360000
    • Migotka#0095
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#124
  0
Plilcia a dit :
Hejcia myszki! Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu mnie nie ma. No tak, zniknęłam z forum, a w grze to już w ogóle nie można mnie spotkać. Wchodziłam jedynie na chwilkę sprawdzić, czy wszystko jest ok albo afczyłam. Wiecie powodów było bardzo dużo. Pod koniec roku nauka - bo trzeba było poprawić oceny, potem przez długi czas nie miałam laptopa, no a potem... Jakoś odzwyczaiłam się po tym czasie od prowadzenia plemienia, pfu od w ogóle grania. Po 5 latach gry zaczęła mi się nudzić i to nie po raz pierwszy. Wiem, że nie powinnam się głupio tłumaczyć, więc po prostu powiem, że olałam plemię trochę z lenistwa, trochę przez inne sprawy. W każdym razie naprawdę dziękuje w szczególności Gobbkowi, któy od samego początku robił większość, pfu wszystko za mnie, strasznie mi będzie Ciebie brakować. No i oczywiście zastępcom, którzy przez ten czas także zajmowali się świetnie plemieniem. Mam nadzieję, że wybaczycie mi tą długą nieobecność :(

No i teraz muszę podjąć decyzję co dalej. Prowadzenie plemienia w pojedynke będzie naprawdę dla mnie trudne, bo dużo rzeczy nie wiem i nie umiem, nawet z tak świetną załogą. Szkoda mi strasznie psuć to co razem stworzyliśmy i poddawać się tak szybko. Myślałam nad tym, żeby plemię komuś przekazać, ale to byłoby chyba tchórzostwo z mojej strony, tym bardziej że są wakacje i będę miała mnóstwo czasu. Tak więc mam nadzieję, że dacie mi jeszcze jedną szanse, postaram się tym razem was nie zawieść i wziąć się w garść (zaczynając od przerobienia tego wątku, bo jest koszmarny). Jeżeli nie podołam temu, to oddam plemię w ręce osoby, która odpowiedzialnie zajmie się plemieniem, lub je rozwiążę. Ale niech się plemiona, które oskarżały nas o kradzież członków nie cieszą, bo jeszcze trochę czasu minie zanim się to stanie!

Plil, dasz radę! Szkoda byłoby żeby takie cudowne plemię jak Vulpes prędko upadło. Zresztą właśnie jak to wspomniałaś masz zastępców, którzy na pewno Ci pomogą ^-^
Harpunk
« Citoyen »
1435788960000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#125
  0
Plemię świetne, jedno z najlepszych w jakich byłem ^-^
Anonimowa
« Citoyen »
1436175240000
    • Anonimowa#9705
    • Profil
    • Derniers messages
#126
  0
Siemka. Mam pytanko: Mogłabym dołączyć do plemka chociaż nie mam 500 st. Wiem że to duża prośba ale jestem aktywom graczką w miarę ogarniętą. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :P
Harpunk
« Citoyen »
1436175360000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#127
  0
[quotet=Anonimowapl]Siemka. Mam pytanko: Mogłabym dołączyć do plemka chociaż nie mam 500 st. Wiem że to duża prośba ale jestem aktywom graczką w miarę ogarniętą. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :P[/quote]
Zgłoś się do Plilci, Gobbka lub zastępców w grze.
Anonimowa
« Citoyen »
1436176860000
    • Anonimowa#9705
    • Profil
    • Derniers messages
#128
  0
Więc miałam napisać coś o sobie więc do roboty :P Mam na imię Martyna. Lubię rysować, grać w koszykówkę i grać na survivorze XD Do plemka chciałabym dołączyć ponieważ wiem od tajemniczej osoby że to aktywne plemko i ludzie w nim są mili. Innego powodu nie mam niż aktywne plemko w którym jest miła atmosfera :p ( Sorry że to tak mało przekonujące XD )
Plilcia
« Consul »
1436184780000
    • Plilcia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#129
  0
Anonimowapl a dit :
Siemka. Mam pytanko: Mogłabym dołączyć do plemka chociaż nie mam 500 st. Wiem że to duża prośba ale jestem aktywom graczką w miarę ogarniętą. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :P

Niestety zrezygnowaliśmy z możliwości składania podań. Teraz dodajemy tylko i wyłącznie osoby, które spełniają jeden z wymogów (1000 postów lub 500 st).

No i przy okazji zabrałam się za odnowienia wątku. Mam nadzieję, że nie wygląda to tak źle .w.
Lukinha
« Citoyen »
1436185560000
    • Lukinha#3857
    • Profil
    • Derniers messages
#130
  0
Najlepsze plemie w jakim byłem i jestem
Harpunk
« Citoyen »
1436190360000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#131
  0
nyquon a dit :
Najlepsze plemie w jakim byłem i jestem

Mam takie same zdanie, mili i znani ludzie oraz miła atmosfera i brak nudy ^-^
Nicknamepll
« Citoyen »
1436272980000
    • Nicknamepll#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#132
  0
Bardzo miłą atmosfera i sami znajomi. :D
Perkose
« Citoyen »
1436275740000
    • Perkose#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#133
  0
Chętnie bym dołączył, widzę, że plemię jest solidnie prowadzone. Czy jest gdzieś rekrutacja?

Dziękuje za wszelkie dopowiedzi ! ^^
Moon
« Citoyen »
1436276940000
    • Moon#3764
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#134
  0
perkose a dit :
Chętnie bym dołączył, widzę, że plemię jest solidnie prowadzone. Czy jest gdzieś rekrutacja?

Dziękuje za wszelkie dopowiedzi ! ^^

Plilcia a dit :
Aby stać się członkiem plemienia musisz posiadać przynajmniej 500 pierwszych miejsc lub 1000 postów na forum.
Raiicho
1436380260000
    • Raiicho#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#135
[Modéré par Milkycoffee, raison : Jeśli masz problem z jakimiś graczami i chcesz z nimi wyjaśnić jakąś sprawę, napisz do nich osobiście a nie na publicznym forum. Takie posty wywołują jedynie kłótnie.]

Dernière modification le 1436380500000
Ertkes
« Citoyen »
1436434440000
    • Ertkes#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#138
  0
Chciałbym dojść, lecz nie moge:'/
Prith
« Censeur »
1436435880000
    • Prith#2207
    • Profil
    • Derniers messages
#139
  0
ertkes a dit :
Chciałbym dojść, lecz nie moge:'/

Zastępcy/Wodzowie nie pozwalają?
Mogłabym zaprosić w wolnej chwili, tylko że musiałabym się upewnić co do tego.
Plilcia
« Consul »
1436437440000
    • Plilcia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#140
  0
krzykozgonka a dit :
ertkes a dit :
Chciałbym dojść, lecz nie moge:'/

Zastępcy/Wodzowie nie pozwalają?
Mogłabym zaprosić w wolnej chwili, tylko że musiałabym się upewnić co do tego.

Ja nic o tym nie wiem, więc muszą być inne powody.
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 7 / 19 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27