| |
| « Citoyen » 1435496700000
| 0 | ||
Gobbek a dit : Załamałem się. ;_; |
| « Censeur » 1435496880000
| 0 | ||
Plilcia a dit : Nie ma się czym przejmować sama też możesz poprowadzić plemię nawet bez drugiego wodza (czasem zastępców). Już miałem 3 triba razem z Odkrywcami i tak naprawdę sam je prowadziłem. Więc myślę że tobie też się to uda :) |
| « Censeur » 1435496940000
| 0 | ||
Karkatoo a dit : Trzeba żyć dalej. Gobb na Forum dalej będzie. |
| « Consul » 1435497360000
| 0 | ||
Plilcia a dit : Plil, dasz radę! Szkoda byłoby żeby takie cudowne plemię jak Vulpes prędko upadło. Zresztą właśnie jak to wspomniałaś masz zastępców, którzy na pewno Ci pomogą ^-^ |
| « Citoyen » 1435788960000
| 0 | ||
| Plemię świetne, jedno z najlepszych w jakich byłem ^-^ |
| « Citoyen » 1436175240000
| 0 | ||
| Siemka. Mam pytanko: Mogłabym dołączyć do plemka chociaż nie mam 500 st. Wiem że to duża prośba ale jestem aktywom graczką w miarę ogarniętą. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :P |
| « Citoyen » 1436175360000
| 0 | ||
| [quotet=Anonimowapl]Siemka. Mam pytanko: Mogłabym dołączyć do plemka chociaż nie mam 500 st. Wiem że to duża prośba ale jestem aktywom graczką w miarę ogarniętą. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :P[/quote] Zgłoś się do Plilci, Gobbka lub zastępców w grze. |
| « Citoyen » 1436176860000
| 0 | ||
| Więc miałam napisać coś o sobie więc do roboty :P Mam na imię Martyna. Lubię rysować, grać w koszykówkę i grać na survivorze XD Do plemka chciałabym dołączyć ponieważ wiem od tajemniczej osoby że to aktywne plemko i ludzie w nim są mili. Innego powodu nie mam niż aktywne plemko w którym jest miła atmosfera :p ( Sorry że to tak mało przekonujące XD ) |
| « Consul » 1436184780000
| 0 | ||
Anonimowapl a dit : Niestety zrezygnowaliśmy z możliwości składania podań. Teraz dodajemy tylko i wyłącznie osoby, które spełniają jeden z wymogów (1000 postów lub 500 st). No i przy okazji zabrałam się za odnowienia wątku. Mam nadzieję, że nie wygląda to tak źle .w. |
| « Citoyen » 1436185560000
| 0 | ||
| Najlepsze plemie w jakim byłem i jestem |
| « Citoyen » 1436190360000
| 0 | ||
nyquon a dit : Mam takie same zdanie, mili i znani ludzie oraz miła atmosfera i brak nudy ^-^ |
| « Citoyen » 1436272980000
| 0 | ||
| Bardzo miłą atmosfera i sami znajomi. :D |
| « Citoyen » 1436275740000
| 0 | ||
| Chętnie bym dołączył, widzę, że plemię jest solidnie prowadzone. Czy jest gdzieś rekrutacja? Dziękuje za wszelkie dopowiedzi ! ^^ |
| 0 | ||
perkose a dit : Plilcia a dit : |
| 1436380260000
| | ||
| [Modéré par Milkycoffee, raison : Jeśli masz problem z jakimiś graczami i chcesz z nimi wyjaśnić jakąś sprawę, napisz do nich osobiście a nie na publicznym forum. Takie posty wywołują jedynie kłótnie.] Dernière modification le 1436380500000 |
| « Citoyen » 1436434440000
| 0 | ||
| Chciałbym dojść, lecz nie moge:'/ |
| 0 | ||
ertkes a dit : Zastępcy/Wodzowie nie pozwalają? Mogłabym zaprosić w wolnej chwili, tylko że musiałabym się upewnić co do tego. |
| « Consul » 1436437440000
| 0 | ||
krzykozgonka a dit : Ja nic o tym nie wiem, więc muszą być inne powody. |