×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • [Plemię] Village Mouse
« ‹ 7 / 13 › »
[Plemię] Village Mouse
Myikser
« Citoyen »
1468321860000
    • Myikser#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#123
  0
Proszę się przestać kłócić i spamować. Czepiacie się wszystkiego co zrobię ...
4. Nie zamieszczaj postów w wątku plemienia, jeżeli jego szef Cię o to poprosił.
Bądź wyrozumiały dla plemion, jeżeli zostałeś poproszony o opuszczenie wątku danego plemienia nie pisz już w nim więcej.

Hm podoba mi się ta zasada ^^, Szczurb nie masz pozwolenia by pisać w tym wątku. ;)

Dernière modification le 1468322160000
Mrkapii
« Consul »
1468322100000
    • Mrkapii#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#124
  0
myikser a dit :
Proszę się przestać kłócić i spamować. Czepiacie się wszystkiego co zrobię ...

Coska a dit :
4. Nie zamieszczaj postów w wątku plemienia, jeżeli jego szef Cię o to poprosił.
Bądź wyrozumiały dla plemion, jeżeli zostałeś poproszony o opuszczenie wątku danego plemienia nie pisz już w nim więcej.

Zawsze możesz zakazać komuś pisania w wątku. Za pisanie będzie miał najpierw ostrzeżenie a potem kary.

Dernière modification le 1468322160000
Fuwafuwa
« Consul »
1468322220000
    • Fuwafuwa#1001
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#126
  0
myikser a dit :
Proszę się przestać kłócić i spamować. Czepiacie się wszystkiego co zrobię ...
4. Nie zamieszczaj postów w wątku plemienia, jeżeli jego szef Cię o to poprosił.
Bądź wyrozumiały dla plemion, jeżeli zostałeś poproszony o opuszczenie wątku danego plemienia nie pisz już w nim więcej.

Hm podoba mi się ta zasada ^^, Szczurb nie masz pozwolenia by pisać w tym wątku. ;)

Bardzo mądra decyzja. :)
Z nudów mógłbym wykonać arcik dla plemienia? :D
Myikser
« Citoyen »
1468322280000
    • Myikser#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#128
  0
kaspeczko a dit :
myikser a dit :
Proszę się przestać kłócić i spamować. Czepiacie się wszystkiego co zrobię ...
4. Nie zamieszczaj postów w wątku plemienia, jeżeli jego szef Cię o to poprosił.
Bądź wyrozumiały dla plemion, jeżeli zostałeś poproszony o opuszczenie wątku danego plemienia nie pisz już w nim więcej.

Hm podoba mi się ta zasada ^^, Szczurb nie masz pozwolenia by pisać w tym wątku. ;)

Bardzo mądra decyzja. :)
Z nudów mógłbym wykonać arcik dla plemienia? :D

No pewnie zrób nam arcik uciesze się :D
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • [Plemię] Village Mouse
« ‹ 7 / 13 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27