×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 8 / 19 › »
[Plemię] Vulpes
Ertkes
« Citoyen »
1436445000000
    • Ertkes#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#141
  0
Bo odszedłem na chwilke, bo chcialem cos sprawdziwc (na jeden dzien) noi teraz nie moge:/. i Chciałbym jeszcze jedną szanse do dojścia

Dernière modification le 1436445180000
Prith
« Censeur »
1436445420000
    • Prith#2207
    • Profil
    • Derniers messages
#142
  0
ertkes a dit :
Bo odszedłem na chwilke, bo chcialem cos sprawdziwc (na jeden dzien) noi teraz nie moge:/. i Chciałbym jeszcze jedną szanse do dojścia

Złap mnie na TFM, to Cię zaproszę. Będę co jakiś czas sprawdzać forum, bo nie będzie mnie na TFM. Gdy dasz mi znak, to wejdę.

///Już dodany. :)

Dernière modification le 1436445780000
Ertkes
« Citoyen »
1436445600000
    • Ertkes#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#143
  0
krzykozgonka a dit :
ertkes a dit :
Bo odszedłem na chwilke, bo chcialem cos sprawdziwc (na jeden dzien) noi teraz nie moge:/. i Chciałbym jeszcze jedną szanse do dojścia

Złap mnie na TFM, to Cię zaproszę. Będę co jakiś czas sprawdzać forum, bo nie będzie mnie na TFM. Gdy dasz mi znak, to wejdę.

Tak, ale bym mogl dojsc bo nie wiem czy sie Pili albo Gobbek sie zgodzi?:x
Fisiaicat
« Citoyen »
1436969580000
    • Fisiaicat#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#144
  0
Mogę dołączyć?
Niestety nie mam tylko 25st
Harpunk
« Citoyen »
1436971140000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#145
  0
fisiaicat a dit :
Mogę dołączyć?
Niestety nie mam tylko 25st

Aktualnie nabory są zamknięte, musisz mieć albo 500 pierwszych miejsc albo 1000 postów na forum
Chaikall
« Censeur »
1437116160000
    • Chaikall#6482
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#146
  0

Ślub Modliszki i Chaikalla!
Dzisiaj, godzina 20:00
Chatka Plemienna Morskiej Krainy
Para Młoda ma zaszczyt zaprosić:
Plemię Vulpes
ZAPRASZAMY!



http://imgur.com/sxW5mfc.png

Seroholikpl
« Censeur »
1437116460000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#147
  0
Dziękujemy za zaproszenie! Mnie z powodu wyjazdu na 100% nie będzie, ale mam nadzieję, że ktoś od nas się pojawi.
Agamyszka
« Citoyen »
1437116700000
    • Agamyszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#148
  0
Mnie o 20:00 nie będzie na bank, szkoda. ;;; szczęścia, hueh! ;3
Chaikall
« Censeur »
1437117600000
    • Chaikall#6482
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#149
  0
Agamyszka a dit :
Mnie o 20:00 nie będzie na bank, szkoda. ;;; szczęścia, hueh! ;3

Seroholikpl a dit :
Dziękujemy za zaproszenie! Mnie z powodu wyjazdu na 100% nie będzie, ale mam nadzieję, że ktoś od nas się pojawi.

Szkoda, że was nie będzie, ale mam nadzieję, że ktoś z plemienia do którego kiedyś należała Modliszka wpadnie :D
Salemonka
« Citoyen »
1437120600000
    • Salemonka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#150
  0
/niestety

Dernière modification le 1437155820000
Gobbek
« Citoyen »
1437599580000
    • Gobbek#2603
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#151
  0
Top1 w Polsce
http://i.imgur.com/HTnuSMM.jpg

Dernière modification le 1437599640000
Szkrabik
« Censeur »
1437600360000
    • Szkrabik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#152
  0
go0 a dit :
Top1 w Polsce
http://i.imgur.com/HTnuSMM.jpg

W zasadzie Vulpes jest na drugim miejscu.

Dernière modification le 1437600420000
Seroholikpl
« Censeur »
1437604320000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#153
  0
szkrabik a dit :
go0 a dit :
Top1 w Polsce
http://i.imgur.com/HTnuSMM.jpg

W zasadzie Vulpes jest na drugim miejscu.

Dlaczego?
Harpunk
« Citoyen »
1437780420000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#154
  0
szkrabik a dit :
go0 a dit :
Top1 w Polsce
http://i.imgur.com/HTnuSMM.jpg

W zasadzie Vulpes jest na drugim miejscu.

Vulpes dalej jest Top 1 w Polsce :P i Gobbek juz odszedł na zawsze...

Dernière modification le 1437787740000
Jabloz
« Citoyen »
1437806520000
    • Jabloz#9511
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#155
  0
Nie działa mi komp więc nie mg wejść na tfm a chętnie bym dołączył bo moje w którym jestem wodzem totalnie się rozpadło podczas mojej nieaktywności :-)
Seroholikpl
« Censeur »
1437860520000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#156
  0
Naprawdę przykro mi z powodu tego, że Vulpes przez swoją przewagę w rankingu nad innymi polskimi plemionami upada.
W ostatnim czasie doszło do nas mnóstwo osób - w większości chamscy ludzie z wysokimi statystykami (oczywiście przyciągnął ich ranking). Szkoda, że takie myszy psują dobre imię i atmosferę tego tribe. Kiedy zaczynałem współdowodzić było zupełnie inaczej. Około 70 miłych osób, które były tu nie dla rankingu, ale dla miłej zabawy. Bardzo mi przykro, że teraz jest inaczej. Powoli nie da się tego ogarnąć, dlatego proponowałbym zredukować liczbę członków, choćby kosztem rankingu. Wylecieliby tylko ci, co dosłownie wszystko psują. Statystyki nie miałyby znaczenia. Mam tylko pytanie, co Wy o tej sytuacji sądzicie?
Prith
« Censeur »
1437860820000
    • Prith#2207
    • Profil
    • Derniers messages
#157
  0
Yhh, to plemię przypominało mi Mysią Norkęę, ze względu na atmosferę. Właśnie dlatego zatrzymałam się tu na dłużej. Szkoda, że to się zepsuło. :s
No, ja się zgadzam. Ja bym poświęciła ranking dla tego, co było kiedyś, bo nie ukrywam: trochę za tym tęsknię.
Moon
« Citoyen »
1437862860000
    • Moon#3764
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#158
  0
Seroholikpl a dit :
Naprawdę przykro mi z powodu tego, że Vulpes przez swoją przewagę w rankingu nad innymi polskimi plemionami upada.
W ostatnim czasie doszło do nas mnóstwo osób - w większości chamscy ludzie z wysokimi statystykami (oczywiście przyciągnął ich ranking). Szkoda, że takie myszy psują dobre imię i atmosferę tego tribe. Kiedy zaczynałem współdowodzić było zupełnie inaczej. Około 70 miłych osób, które były tu nie dla rankingu, ale dla miłej zabawy. Bardzo mi przykro, że teraz jest inaczej. Powoli nie da się tego ogarnąć, dlatego proponowałbym zredukować liczbę członków, choćby kosztem rankingu. Wylecieliby tylko ci, co dosłownie wszystko psują. Statystyki nie miałyby znaczenia. Mam tylko pytanie, co Wy o tej sytuacji sądzicie?

Mam te same zdanie. Te plemię dla mnie upadło przez większość nowych myszek psujących chociażby czat plemienny.
Wolałam klimaty w których dołączyłam, większość moich znajomych tam jest. Przyjemnie się pisało, grało i oglądało filmiki.
A teraz same kłótnie na czacie, co wiąże się z tym atmosfera. Wolałabym jak było wcześniej "Plemię tylko dla znajomych".
Nie lubię jak patrzą na statystki, lub też mocne wymagania, czy też tylko plemię na ranking.
Plemienia mają na celu dobrze się bawić, zawierać przyjaźnie lub utrwalać relacje z innymi. (po prostu spędzić czas z innymi).
Większość plemion takich nie jest, co mi jest bardzo przykro, bo zmieniło to znaczenie.. dla niektórych oczywiście.
Harpunk
« Citoyen »
1437863700000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#159
  0
Seroholikpl a dit :
Naprawdę przykro mi z powodu tego, że Vulpes przez swoją przewagę w rankingu nad innymi polskimi plemionami upada.
W ostatnim czasie doszło do nas mnóstwo osób - w większości chamscy ludzie z wysokimi statystykami (oczywiście przyciągnął ich ranking). Szkoda, że takie myszy psują dobre imię i atmosferę tego tribe. Kiedy zaczynałem współdowodzić było zupełnie inaczej. Około 70 miłych osób, które były tu nie dla rankingu, ale dla miłej zabawy. Bardzo mi przykro, że teraz jest inaczej. Powoli nie da się tego ogarnąć, dlatego proponowałbym zredukować liczbę członków, choćby kosztem rankingu. Wylecieliby tylko ci, co dosłownie wszystko psują. Statystyki nie miałyby znaczenia. Mam tylko pytanie, co Wy o tej sytuacji sądzicie?

70 osób + te które nic nie piszą na czacie.
Dziwnow
« Censeur »
1437893640000
    • Dziwnow#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#160
  0
Seroholikpl a dit :
Naprawdę przykro mi z powodu tego, że Vulpes przez swoją przewagę w rankingu nad innymi polskimi plemionami upada.
W ostatnim czasie doszło do nas mnóstwo osób - w większości chamscy ludzie z wysokimi statystykami (oczywiście przyciągnął ich ranking). Szkoda, że takie myszy psują dobre imię i atmosferę tego tribe. Kiedy zaczynałem współdowodzić było zupełnie inaczej. Około 70 miłych osób, które były tu nie dla rankingu, ale dla miłej zabawy. Bardzo mi przykro, że teraz jest inaczej. Powoli nie da się tego ogarnąć, dlatego proponowałbym zredukować liczbę członków, choćby kosztem rankingu. Wylecieliby tylko ci, co dosłownie wszystko psują. Statystyki nie miałyby znaczenia. Mam tylko pytanie, co Wy o tej sytuacji sądzicie?

To że należą do nas, nic im nie daje. (mówię o tych chamskich ludziach) Może jesteśmy najlepsi w polskim rankingu, ale możliwe że to przez nich, chamskich ludzi. I tak za chwile od nas odejdą, bo to są "sezonowcy" tylko że na tydzień czy na dwa.
Wczoraj wszedłem tylko na chwile i zauważyłem kogoś się kłócących, zgadnijcie, kogo? Gdy doszedłem do plemienia, było to kilka dni po założeniu, była miła atmosfera, dużo konkursów. Nie było Vitocorlelona czy innych, Teraz czat to jakiś spam.

Seroholikpl a dit :
Powoli nie da się tego ogarnąć, dlatego proponowałbym zredukować liczbę członków, choćby kosztem rankingu. Wylecieliby tylko ci, co dosłownie wszystko psują. Statystyki nie miałyby znaczenia.

Jestem za, to ma być zabawa, a nie pobijanie rekordów.

Dernière modification le 1437893940000
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 8 / 19 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27