| |
| « Citoyen » 1436445000000
| 0 | ||
| Bo odszedłem na chwilke, bo chcialem cos sprawdziwc (na jeden dzien) noi teraz nie moge:/. i Chciałbym jeszcze jedną szanse do dojścia Dernière modification le 1436445180000 |
| 0 | ||
ertkes a dit : Złap mnie na TFM, to Cię zaproszę. Będę co jakiś czas sprawdzać forum, bo nie będzie mnie na TFM. Gdy dasz mi znak, to wejdę. ///Już dodany. :) Dernière modification le 1436445780000 |
| « Citoyen » 1436445600000
| 0 | ||
krzykozgonka a dit : Tak, ale bym mogl dojsc bo nie wiem czy sie Pili albo Gobbek sie zgodzi?:x |
| « Citoyen » 1436969580000
| 0 | ||
| Mogę dołączyć? Niestety nie mam tylko 25st |
| « Citoyen » 1436971140000
| 0 | ||
fisiaicat a dit : Aktualnie nabory są zamknięte, musisz mieć albo 500 pierwszych miejsc albo 1000 postów na forum |
| « Censeur » 1437116160000
| 0 | ||
| Ślub Modliszki i Chaikalla!
|
| « Censeur » 1437116460000
| 0 | ||
| Dziękujemy za zaproszenie! Mnie z powodu wyjazdu na 100% nie będzie, ale mam nadzieję, że ktoś od nas się pojawi. |
| « Citoyen » 1437116700000
| 0 | ||
| Mnie o 20:00 nie będzie na bank, szkoda. ;;; szczęścia, hueh! ;3 |
| « Censeur » 1437117600000
| 0 | ||
Agamyszka a dit : Seroholikpl a dit : Szkoda, że was nie będzie, ale mam nadzieję, że ktoś z plemienia do którego kiedyś należała Modliszka wpadnie :D |
| « Citoyen » 1437120600000
| 0 | ||
| /niestety Dernière modification le 1437155820000 |
| « Citoyen » 1437599580000
| 0 | ||
| Top1 w Polsce ![]() Dernière modification le 1437599640000 |
| « Censeur » 1437600360000
| 0 | ||
go0 a dit : W zasadzie Vulpes jest na drugim miejscu. Dernière modification le 1437600420000 |
| « Censeur » 1437604320000
| 0 | ||
szkrabik a dit : Dlaczego? |
| « Citoyen » 1437780420000
| 0 | ||
szkrabik a dit : Vulpes dalej jest Top 1 w Polsce :P i Gobbek juz odszedł na zawsze... Dernière modification le 1437787740000 |
| « Citoyen » 1437806520000
| 0 | ||
| Nie działa mi komp więc nie mg wejść na tfm a chętnie bym dołączył bo moje w którym jestem wodzem totalnie się rozpadło podczas mojej nieaktywności :-) |
| « Censeur » 1437860520000
| 0 | ||
| Naprawdę przykro mi z powodu tego, że Vulpes przez swoją przewagę w rankingu nad innymi polskimi plemionami upada. W ostatnim czasie doszło do nas mnóstwo osób - w większości chamscy ludzie z wysokimi statystykami (oczywiście przyciągnął ich ranking). Szkoda, że takie myszy psują dobre imię i atmosferę tego tribe. Kiedy zaczynałem współdowodzić było zupełnie inaczej. Około 70 miłych osób, które były tu nie dla rankingu, ale dla miłej zabawy. Bardzo mi przykro, że teraz jest inaczej. Powoli nie da się tego ogarnąć, dlatego proponowałbym zredukować liczbę członków, choćby kosztem rankingu. Wylecieliby tylko ci, co dosłownie wszystko psują. Statystyki nie miałyby znaczenia. Mam tylko pytanie, co Wy o tej sytuacji sądzicie? |
| 0 | ||
| Yhh, to plemię przypominało mi Mysią Norkęę, ze względu na atmosferę. Właśnie dlatego zatrzymałam się tu na dłużej. Szkoda, że to się zepsuło. :s No, ja się zgadzam. Ja bym poświęciła ranking dla tego, co było kiedyś, bo nie ukrywam: trochę za tym tęsknię. |
| 0 | ||
Seroholikpl a dit : Mam te same zdanie. Te plemię dla mnie upadło przez większość nowych myszek psujących chociażby czat plemienny. Wolałam klimaty w których dołączyłam, większość moich znajomych tam jest. Przyjemnie się pisało, grało i oglądało filmiki. A teraz same kłótnie na czacie, co wiąże się z tym atmosfera. Wolałabym jak było wcześniej "Plemię tylko dla znajomych". Nie lubię jak patrzą na statystki, lub też mocne wymagania, czy też tylko plemię na ranking. Plemienia mają na celu dobrze się bawić, zawierać przyjaźnie lub utrwalać relacje z innymi. (po prostu spędzić czas z innymi). Większość plemion takich nie jest, co mi jest bardzo przykro, bo zmieniło to znaczenie.. dla niektórych oczywiście. |
| « Citoyen » 1437863700000
| 0 | ||
Seroholikpl a dit : 70 osób + te które nic nie piszą na czacie. |
| « Censeur » 1437893640000
| 0 | ||
Seroholikpl a dit : To że należą do nas, nic im nie daje. (mówię o tych chamskich ludziach) Może jesteśmy najlepsi w polskim rankingu, ale możliwe że to przez nich, chamskich ludzi. I tak za chwile od nas odejdą, bo to są "sezonowcy" tylko że na tydzień czy na dwa. Wczoraj wszedłem tylko na chwile i zauważyłem kogoś się kłócących, zgadnijcie, kogo? Gdy doszedłem do plemienia, było to kilka dni po założeniu, była miła atmosfera, dużo konkursów. Nie było Vitocorlelona czy innych, Teraz czat to jakiś spam. Seroholikpl a dit : Jestem za, to ma być zabawa, a nie pobijanie rekordów. Dernière modification le 1437893940000 |