| |
| « Censeur » 1438074180000
| 0 | ||
| Spadliście na 69 miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) |
| « Consul » 1438075140000
| 0 | ||
| Szkoda, że to plemię upada. A zapowiadało się tak pięknie. |
| « Citoyen » 1438075200000
| 0 | ||
szkrabik a dit : Nie śmieszne +. Dodam cos od ciebie Doszedłem tu dla dobrej zabawy, nie dla rankingu. Bardzo Polecam! Miła atfosmera i w ogóle. Niedawno mielismy zabawe w DeathMath (*czy jakos tak sie pisze) Inaczej Dm no dobraXD. I jedna myszka z dobrymi "statami" grala z nami. i Boszka, powiedziala ze ona sie juz nie liczy bo zebrala cala ilosc punktow do rangi up. A on w szał... Zaczol sie sprzciwiac wedlog nas, i cos ja z Alepjką mowilsmy o nim i on do nas cos takiego "Najperw wezme sie za Ertkesa, pozniej za Alpejke". Naprawde, nie oplaca sie byc w plemku jezeli sie nie umiesz zachowac, i wbilem po 2 dniowej przerwie i patrze, a on juz nie jest w plemieniu. |
| « Citoyen » 1438075980000
| 0 | ||
| Odszedłem z plemienia dlatego właśnie, że atmosfera się zepsuła. Kiedy dołączyłem do plem - było zupełnie inaczej. Dopiero 10 myszek, prawie sami znajomi wodzów + ja. Atmosfera była spokojna, codziennie conajmniej 5 myszek siedziało w chatce i sobie spokojnie gadało a teraz? |
| 0 | ||
| Super plemie. Polecam! |
| « Citoyen » 1438076280000
| 0 | ||
englishpolis a dit : teraz to ruch jak na straganie. |
| « Citoyen » 1438076760000
| 0 | ||
ertkes a dit : Na moim straganie nie ma ruchu, wszyscy wyjechali na urlop Nie wiem dlaczego, ale to plem przywraca mi złe wspomnienia.. |
| « Censeur » 1438082520000
| 0 | ||
| Szczerze mówiąc, to ja sam ostatnio nie mam żadnej motywacji do robienia minigier w chatce na kły, więc każdy deathmatch/circuit/pewpew (itd.) plemienny to po prostu wydarzenie roku. Dobrze, że coś zaczyna się dziać. Może niedługo nastąpią jakieś większe zmiany, przynajmniej obgadam to z resztą załogi. Tak czy siak wydaje mi się, że niektórzy już dzisiaj wylecą, mam dość tego, że "sezonowcy" (że tak powiem) psują to plemię. Dodam jeszcze jedno - jeśli macie zamiar odejść - wstrzymajcie się! Do odbudowy plemienia potrzeba ludzi, którzy je zbudowali. |
| « Citoyen » 1438195680000
| 0 | ||
| Ojej, źle się dzieje z plemieniem... Zapomniałam napisać dla wodzów, że aktualnie jestem na wakacjach i nie mam dostępu do gry. Tak żeby nie było nieporozumienia. |
| « Citoyen » 1438195860000
| 0 | ||
| Nie rozumiem dlaczego dołączają do tego plemienia z dużym rankingiem. Dołączacie dla plemienia czy dla wodza? |
| « Censeur » 1438284120000
| 0 | ||
salemonka a dit : Nie szkodzi, póki co wyrzucamy tylko graczy, którzy notorycznie wyzywają, są chamscy, bluzgają i ewentualnie dają cały czas favo na roomach. Dwie myszki już dziś wyleciały z plemienia. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli pozbyć się większej ilości osób. |
| « Citoyen » 1438325580000
| 0 | ||
| Chyba nie upadniemy, prawda? :\ |
| « Citoyen » 1438326240000
| 0 | ||
Ertkes a dit : Upaść nie upadnieny, możemy trochę spasc w rankingu, no ale przeciez to nie jest najważniejsze. ^^" |
| « Censeur » 1438326480000
| 0 | ||
Agamyszka a dit : Chodzi o miłą atmosferę. :) |
| « Citoyen » 1438328940000
| 0 | ||
| Huh, to dobrze, polubiłem to plemie :) Dernière modification le 1438329060000 |
| « Citoyen » 1438350600000
| 0 | ||
| Zastanawiam się, czy nie wrócić do was. |
| « Censeur » 1438375320000
| 0 | ||
englishpolis a dit : Jak chcesz, to zapraszamy. Plemię wraca na dobrą drogę. |
| « Citoyen » 1438375800000
| 0 | ||
| Można do was dołączyć? |
| « Censeur » 1438375860000
| 0 | ||
Papiereq a dit : Pewnie. Złap kogoś z załogi w grze i poproś o zaproszenie. |
| « Citoyen » 1438376100000
| 0 | ||
| Nabije 60 ileś ST i dołączę 8) |