×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 9 / 19 › »
[Plemię] Vulpes
Szkrabik
« Censeur »
1438074180000
    • Szkrabik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#161
  0
Spadliście na 69 miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mrkapii
« Consul »
1438075140000
    • Mrkapii#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#162
  0
Szkoda, że to plemię upada. A zapowiadało się tak pięknie.
Ertkes
« Citoyen »
1438075200000
    • Ertkes#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#163
  0
szkrabik a dit :
Spadliście na 69 miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie śmieszne

+. Dodam cos od ciebie

Doszedłem tu dla dobrej zabawy, nie dla rankingu. Bardzo Polecam! Miła atfosmera i w ogóle. Niedawno mielismy zabawe w DeathMath (*czy jakos tak sie pisze) Inaczej Dm no dobraXD. I jedna myszka z dobrymi "statami" grala z nami. i Boszka, powiedziala ze ona sie juz nie liczy bo zebrala cala ilosc punktow do rangi up. A on w szał... Zaczol sie sprzciwiac wedlog nas, i cos ja z Alepjką mowilsmy o nim i on do nas cos takiego
"Najperw wezme sie za Ertkesa, pozniej za Alpejke". Naprawde, nie oplaca sie byc w plemku jezeli sie nie umiesz zachowac, i wbilem po 2 dniowej przerwie i patrze, a on juz nie jest w plemieniu.
Englishpolis
« Citoyen »
1438075980000
    • Englishpolis#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#164
  0
Odszedłem z plemienia dlatego właśnie, że atmosfera się zepsuła.
Kiedy dołączyłem do plem - było zupełnie inaczej.
Dopiero 10 myszek, prawie sami znajomi wodzów + ja.
Atmosfera była spokojna, codziennie conajmniej 5 myszek siedziało w chatce i sobie spokojnie gadało a teraz?
Goha
« Censeur »
1438076100000
    • Goha#5293
    • Profil
    • Derniers messages
#165
  0
Super plemie. Polecam!
Ertkes
« Citoyen »
1438076280000
    • Ertkes#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#166
  0
englishpolis a dit :
Odszedłem z plemienia dlatego właśnie, że atmosfera się zepsuła.
Kiedy dołączyłem do plem - było zupełnie inaczej.
Dopiero 10 myszek, prawie sami znajomi wodzów + ja.
Atmosfera była spokojna, codziennie conajmniej 5 myszek siedziało w chatce i sobie spokojnie gadało a teraz?

teraz to ruch jak na straganie.
Englishpolis
« Citoyen »
1438076760000
    • Englishpolis#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#167
  0
ertkes a dit :
englishpolis a dit :
Odszedłem z plemienia dlatego właśnie, że atmosfera się zepsuła.
Kiedy dołączyłem do plem - było zupełnie inaczej.
Dopiero 10 myszek, prawie sami znajomi wodzów + ja.
Atmosfera była spokojna, codziennie conajmniej 5 myszek siedziało w chatce i sobie spokojnie gadało a teraz?

teraz to ruch jak na straganie.

Na moim straganie nie ma ruchu, wszyscy wyjechali na urlop
Nie wiem dlaczego, ale to plem przywraca mi złe wspomnienia..
Seroholikpl
« Censeur »
1438082520000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#168
  0
Szczerze mówiąc, to ja sam ostatnio nie mam żadnej motywacji do robienia minigier w chatce na kły, więc każdy deathmatch/circuit/pewpew (itd.) plemienny to po prostu wydarzenie roku. Dobrze, że coś zaczyna się dziać. Może niedługo nastąpią jakieś większe zmiany, przynajmniej obgadam to z resztą załogi. Tak czy siak wydaje mi się, że niektórzy już dzisiaj wylecą, mam dość tego, że "sezonowcy" (że tak powiem) psują to plemię.
Dodam jeszcze jedno - jeśli macie zamiar odejść - wstrzymajcie się! Do odbudowy plemienia potrzeba ludzi, którzy je zbudowali.
Salemonka
« Citoyen »
1438195680000
    • Salemonka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#169
  0
Ojej, źle się dzieje z plemieniem...
Zapomniałam napisać dla wodzów, że aktualnie jestem na wakacjach i nie mam dostępu do gry. Tak żeby nie było nieporozumienia.
Serigorro
« Citoyen »
1438195860000
    • Serigorro#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#170
  0
Nie rozumiem dlaczego dołączają do tego plemienia z dużym rankingiem. Dołączacie dla plemienia czy dla wodza?
Seroholikpl
« Censeur »
1438284120000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#171
  0
salemonka a dit :
Ojej, źle się dzieje z plemieniem...
Zapomniałam napisać dla wodzów, że aktualnie jestem na wakacjach i nie mam dostępu do gry. Tak żeby nie było nieporozumienia.

Nie szkodzi, póki co wyrzucamy tylko graczy, którzy notorycznie wyzywają, są chamscy, bluzgają i ewentualnie dają cały czas favo na roomach.

Dwie myszki już dziś wyleciały z plemienia. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli pozbyć się większej ilości osób.
Ertkes
« Citoyen »
1438325580000
    • Ertkes#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#172
  0
Chyba nie upadniemy, prawda? :\
Agamyszka
« Citoyen »
1438326240000
    • Agamyszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#173
  0
Ertkes a dit :
Chyba nie upadniemy, prawda? :\

Upaść nie upadnieny, możemy trochę spasc w rankingu, no ale przeciez to nie jest najważniejsze. ^^"
Dziwnow
« Censeur »
1438326480000
    • Dziwnow#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#174
  0
Agamyszka a dit :
Ertkes a dit :
Chyba nie upadniemy, prawda? :\

Upaść nie upadnieny, możemy trochę spasc w rankingu, no ale przeciez to nie jest najważniejsze. ^^"

Chodzi o miłą atmosferę. :)
Ertkes
« Citoyen »
1438328940000
    • Ertkes#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#175
  0
Huh, to dobrze, polubiłem to plemie :)

Dernière modification le 1438329060000
Englishpolis
« Citoyen »
1438350600000
    • Englishpolis#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#176
  0
Zastanawiam się, czy nie wrócić do was.
Seroholikpl
« Censeur »
1438375320000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#177
  0
englishpolis a dit :
Zastanawiam się, czy nie wrócić do was.

Jak chcesz, to zapraszamy. Plemię wraca na dobrą drogę.
Papiereq
« Citoyen »
1438375800000
    • Papiereq#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#178
  0
Można do was dołączyć?
Seroholikpl
« Censeur »
1438375860000
    • Seroholikpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#179
  0
Papiereq a dit :
Można do was dołączyć?

Pewnie. Złap kogoś z załogi w grze i poproś o zaproszenie.
Harpunk
« Citoyen »
1438376100000
    • Harpunk#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#180
  0
Nabije 60 ileś ST i dołączę 8)
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Tribus
  • /
  • Archiwa
  • /
  • [Plemię] Vulpes
« ‹ 9 / 19 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27