| Tu nie ma nic wartościowego |
| « Citoyen » 1497710040000
| 7 | ||
| tudududududud ![]() ![]() ![]() Dernière modification le 1576839660000 |
| 1 | ||
| tu są najbardziej wartościowe rzeczy ♥ |
| « Consul » 1497730500000
| 1 | ||
| skoro rq otwarte to ja poprosze ;w; wspaniałe masz pracki (zwłaszcza ten wonsz) ![]() |
| « Citoyen » 1497772440000
| 5 | ||
Nerfusia a dit : ![]() Minkay a dit : Dziękuję ;o; Dernière modification le 1497773160000 |
| « Consul » 1497781920000
| 1 | ||
| ojejku jakie slicznosci >w< dziękuje bałdzooo <3 |
| « Citoyen » 1497800580000
| 8 | ||
| gigant obrazek bo to zdjęcie z telefonu ![]() |
| 0 | ||
| Woo, śliczne pracki!! |
| « Consul » 1497852840000
| 0 | ||
| Ładne rysunki, powodzonka |
| 0 | ||
| jakie slotkie |
| « Citoyen » 1498160040000
| 3 | ||
Mackxie a dit : Fistaasz a dit : Opaaal a dit : Dziękuję c; ![]() Zrobiłam se dużego pompona bo why not I stwierdziłam że mu dokleje uszy i oczy, żeby był uroczy I jak go pokazałam mamie, to stwierdziła żebym go dała pani Aranowskiej na koniec roku bo odchodzi ze szkoły No i takie cuś powstało Jakby ktoś wiedział to uszka z pomponów, pyszczek zrobiony na szydełku, ogon to warkocz taki no A oczka i nosek to z kleju na gorąco pomalowanego czarnym markerem do podpisywania płyt, bo farby długo schną i mi się nie chciało :I |
| « Consul » 1498210680000
| 1 | ||
| jejziusuw jakie to jest piękne :> jak otwarte to zostawię ![]() |
| « Consul » 1498222500000
| 0 | ||
| ojacie umiesz szydelkowac? |
| « Citoyen » 1499949240000
| 8 | ||
Ravens12 a dit : ![]() Sry że tak długo D: Zapraszam tu :v |
| 0 | ||
| ALE SLOTKIE |
| « Consul » 1500226500000
| 0 | ||
| p-przepraszam, że odpowiadam tak pozno, ale nie mialam dostepu do internetu D: bardzo mi sie podoba, dziekuje z calego serdushka ♥ |
| « Citoyen » 1555860900000
| 2 | ||
![]() Stackowanie to moja pasja a to nie moje ale on tak wygląda i teraz widze że ma źle pałke :,D ![]() |
| « Consul » 1556113260000
| 0 | ||
| Ladny jest |
| « Citoyen » 1572698040000
| 2 | ||
| przypomniało mi sei o transformyszach to macie :000 ![]() |
| « Citoyen » 1574662020000
| 0 | ||
| sori że podwójny komentarz ale chce bumpa zrobić xD kuzynka oddała mi tablet wreszcie ![]() ![]() ![]() na ciemnym tle z forum widać jak źle pokolorowane jest ło jezu xD Dernière modification le 1574662080000 |
| « Citoyen » 1584093780000
| 1 | ||
| dobra jest trzy pod rząd ale mode ma chyba wyjebane już ![]() ![]() |