| [galeria] live fast, die twice |
| « Censeur » 1502265120000
| 14 | ||
| « Consul » 1502265780000
| 0 | ||
| Fajne pracki |
| 0 | ||
| Śliczne prace!!! |
| « Consul » 1502275140000
| 0 | ||
| świetne rysunki, zwłaszcza drugi przykład podoba mi się twój sposób robienia lineartu |
| « Consul » 1502275380000
| 0 | ||
| super placki |
| « Consul » 1502277180000
| 0 | ||
| Przeswietniaście |
| « Censeur » 1503932700000
| 11 | ||
| dziękuję wszystkim!! ten wątek niestety (albo i stety??) będzie się teraz składał w 99% z fanartu, bo guild wars 2 to najlepsza gra xxi wieku serio nareszcie znalazłam sobie świetną grę i fajny fandom <3 sad doggo ![]() krew/fanart ![]() więcej krwi/fanartu ![]() wip, krew, fanart ![]() |
| « Censeur » 1507549140000
| 11 | ||
| wróciłam. tak jakoś zaniedbałam ten wątek, ale szkoła się zaczęła, do tego pod koniec września wyszło Path of Fire i teraz, niedawno, Cuphead, a do tego znalazłam Night In The Woods, więc jakoś nie miałam czasu ani ochoty zaglądać na to forum. w każdym razie, inktober, juhu, więc tu wrzucam kilka prac które moim zdaniem wyszły najlepiej.
a n g e r y
|
| « Consul » 1507563120000
| 0 | ||
| To 3 i ostatnie cudo *-* |
| « Censeur » 1509005040000
| 10 | ||
C0mpe_lling a dit : dziękuję!! szkoła. nie mam czasu na nic. bossy z bloodborne są niesamowite ![]() |
| « Censeur » 1509387960000
| 11 | ||
| he angry ![]() |
| 1 | ||
| Podobają mi się twoje rysunki!! |
| « Censeur » 1510004640000
| 9 | ||
Mackxie a dit : dziękuję!! salad ![]() doggo ![]() kolorowo ![]() |
| « Censeur » 1511014440000
| 6 | ||
| bardzo duży obraz ![]() theme song |
| « Censeur » 1514211060000
| 8 | ||
| jeszcze nie umarłam, wracam z portretami poza tym mam mnóstwo prac traditionalowych, ale ogarnę je kiedy indziej. zamierzam zrobić wszystkim moim postaciom takie, zaczynam od tych które lubię najbardziej: wróżka zębuszka Llachen ![]() Rhuvawn ![]() |
| « Censeur » 1514398920000
| 6 | ||
| Powodzenia siostra Shaiylo a dit : |
| « Censeur » 1515589500000
| 18 | ||
| wracam, i tak jak obiecałam przynoszę parę prac traditionalowych!! więcej rysuję tuszem/akwarelami niż w digitalu: ikonka na tumblera ![]() mahoutsukai no yome!! ![]() doggo ![]() nie umiem robic zdjec.png ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| « Consul » 1515593880000
| 0 | ||
| Wow oddaj talent. Te rysunki są takie dokładne i głębokie. |
| « Consul » 1515605160000
| 0 | ||
| WoW naprawdę piękne, nie mój styl, ale to kwestia gustu |
| 0 | ||
| Jejuu czym robisz lineart na pracach digitalowych? D: Cudowne~! ♥ |