×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [Fanfiction]Szumrekeh
1 / 2 › »
[Fanfiction]Szumrekeh
Dobrymisiu
« Consul »
1517059620000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#1
  3
  • Oh yeah
  • Bułka
  • Pieróg
  • Rozdział 1
  • Rozdział 2
  • Rozdział 3
  • Rozdział 4
Witaj w fanfiku
miłego pobytu
A o to postacie tej opowieści

Imię:Szumrekeh
Wiek:-40 stopni censjusza
Wygląd:Czerwony Stickman z zielonymi oczami i niebieską czapką z napisem "jabłko"


Imię:Szanmeher
Wiek:123
Wygląd:Zielony Stickman z jetpackiem niebieskim i zieloną kurtką i ciemno brązowymi oczami

Imię:???
Wiek:4900
Wygląd:Czarny Stickman z zielonymi oczami i czerwonymi skrzydłami

Imię:40 Marek Robot
Więk:Nie wiem
Wygląd:Fioletowy Stickman z czarnymi butami

więcej tu bedzie
A o to Prolog
W pewnym mieście,w pewnej krainie,w pewnym świecie,w pewnym polu pracował Szumrekeh. .Żył sobie sam w domu.W wolne dnie zajmował tym co lubił najbardziej tworzeniem komiksów.Lecz koło jego domu wprowadza się nowa osoba....dość podobna do niego z kształtu ciała i charakteru.Ta osoba nazywa się Szanmeher.Szumrekeh chce przywitać swojego sąsiada.Niestety sąsiada nie ma w domu.Więc czeka na niego 4 godziny.
Szumrekeh:Gdzie on jest!Czekam na niego od paru godzin.
Lecz pojawiła się dziwna osoba z czerwonymi skrzydłami która wyskoczyła z nieznanego portalu.Szumrekeh spojrzał na tą osobę zdziwiony.Lecz potem pojawił się niebieski dym i przez niego Szumrekeh zasnął.Kiedy się obudził znalazł się w dziwnym miejscu.Niebo było czerwone,był dym szary, a ziemia szaro-brązowa.Były gigantyczne szkały z jasnym żółtym piaskiem na nich.Były też zniszczone kaktusy i drzewa zielone chociaż troszeczke zniszczone.Gdy przyglądał się miejscu znalazł swojego nowego sąsiada,Szanmeher.

ROZDZIAŁ 1 "Początki"
Szanmeher:Hej wiesz o co tu chodzi?
Szumrekeh:Nie raczej nie wiem
Szanmeher:Musimy się stąd wydostać szybko
Szumrekeh:Widziałeś tego kolesia ze skrzydłami?
Szanmeher:Ta widziałem
Szumrekeh:Wiesz tworzę komiksy i właśnie jedna z moich postaci wyglądała jak on
Szanmeher:Łał ja lubię komiksy!
Szumrekeh:Ja też!
Nagle ziemia zaczęła się trząść i Szanmeher i Szumrekeh zaczęli się trząść też tylko że ze strachu.Nagle pojawił się wielki latający mikrofon z niebieskim oczami i kwadratowymi ustami.
Mikrofon:Widzę panowię, że jak lubicie grać to w multiplayera
Szumrekeh:O co ci chodzi
Mikrofon:Trafiliście panowie do gry.Nazywam się Mikrofon i jestem latającym Mikrofonem!Będe waszym przewodnikiem.
Szanmeher:Ale dlaczego my?
Mikrofon:To się dowiecie na koniec gry moi drodzy.
Szumrekeh:Da się jakoś zresetować tą gre?Niebo jest troche czerwonawe.
Przed Szanmeher pojawił się wielki kolec.Szanmeher szybko odskoczył.
Szumrekeh:Wszystko ok?
Szanmeher:Tak wszystko jest ok
Mikrofon:Widzicie ten kolec?One są płapkami w grze musicie na nie uwarzać.
Szanmeher:Łał to niebezpieczne
Mikrofon:Mogą się pojawić w każdej chwili.
Szanmeher:Opowiesz nam coś o tym świecie "gry"
Mikrofon:To długa opowieść
Szumrekeh:Dłuższa zapewne od moich kablów do laptopa?
Mikrofon:Może
Szanmeher:Opowiesz nam o niej?
Mikrofon wzdychnął
Mikrofon:Moi drodzy siadajcie i prosze wysłuchajcie moich wyjaśnień.
KONIEC ROZDZIAŁU 1
ROZDZIAŁ 2 ,,Walka''
Lecz zanim Mikrofon zaczął wyjaśniać pojawiła się ciemna postać przypominająca zbroję wojownika.Z niej leciał dym ciemny jak węgiel,a zbroja była zarysowana niczym tablica na której się przez lata piszę kredami.
Szanmeher:Uważaj-
Wojownik zaatakował mrocznym mieczem szybciej niż jakiekolwiek zwierze,które szybko biega.Natomiast Mikrofon zrobił unik.Nie dał się tak łatwo pokonać.Szanmeher postanowił zaatakować wojownika robiąc coś w rodzaju fikołko kopniaka.Zbroja Wojownika ciężka była niczym głaz,a twarda jak góra lodowa.Po kopniaku Szanmeher wiedział,że zrobił okropny błąd i lepiej nie było używać ciosów stopą przeciwko ciężko uzbrojonego wojownikowi.Upadł on bardzo na podłogę.Mikrofon użył magnetyczną siłę aby zwalić kawałek sufitu nad wojownikem.Sufit zleciał na wojownika poczym zamienił on się w proch.
Szumrekeh:C-c-c-co to było?
Mikrofon:Wojownicy których częściej tu spotkasz uwierz mi
KONIEC ROZDZIAŁU 2
ROZDZIAŁ 3 ,,Czegoś''
Nasi bohaterowie chodzą po mrocznej ścieżce w nowym otoczeniu.Szumrekeh patrzy na niektóre budowle.Zrobione z cegieł oraz udekorowane typowo ,,mrocznymi rzeczami'' jak pochodnie czy czaszki''.
Szumrekeh:Przypomina mi Halloween u mojego wujaszka
Mikrofon:To nie czas na opowiastki chodźcie za mną,wiem gdzie dobry sprzęt.
Więc tak o to nasi bohaterowie idą.Napotykają wielkie kretowisko.
Szanmeher:Łooo duże.Mógłbym tam się schować gdyby coś strasznego by się stało w tym roku.
Nagle bohaterowie słyszą bardzo przerażający dźwięk.Jakby armia się zbliżała.Spojrzeli w prawą stronę by zobaczyć w oddali armie gigantycznych szkieletów z szkrzydłami latających prosto w ich strone.
Szanmeher:Eeeeh Szumrekeh?
Szumrekeh:WIEJEMY!
KONIEC ROZDZIAŁU 3
Szumrekeh i Szanmeher biegną w stronę jaskini przy której jest skrzynia. Mikrofon i Szanmeher kryją się do środka,a Szumrekeh szuka rzeczy w skrzyni.
Szanmeher:SZUMREKEH CO TY ROBISZ
Szumrekeh wyjmuje ze skrzyni legendarny miecz,który niszczy armie jednym ciosem.
Szumrekeh:Co ja robie? To ja robie.
Mikrofon:Aha
Szumrekeh:Szybko musimy pokonać tego kto nas uwięził.
Szanmeher dostaje od swego kumpla gigantyczny łuk z błękitnymi strzałami.
Szanmeher:Dzięks stary
Szumrekeh:Spoko.

Dernière modification le 1639582320000
Nikodem62
« Citoyen »
1517063640000
    • Nikodem62#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#2
  0
też chce w niej być
Pikcja
« Citoyen »
1517064240000
    • Pikcja#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#3
  0
elo fajnie tu
Dobrymisiu
« Consul »
1517066640000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#4
  1
Dla tych którzy są nie wiedzą co to Stickman to innymi słowami oznacza takiego o ludzika lub inaczej patyczaka
na dole obrazek takiego stickmana(patyczaka)
http://img.atelier801.com/9f24f377.png

Dernière modification le 1594151460000
Neftyda
« Censeur »
1517082240000
    • Neftyda#8968
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  1
W końcu jakiś fanfik w twórczości! Zapowiada się ciekawie!
W spoilerze masz porady.


a dit :
Szumrekeh:Gdzie on jest!Czekam na niego od paru godzin.

Lepiej będzie wyglądało, jak wypowiedzi bohaterów zaczniesz od myślnika i dodasz wtrącenia. W przypadku tego zdania wyglądałoby to tak:
- Gdzie on jest?! Czekam na niego od paru godzin- powiedział Szumrekeh.

Estetyczniej wygląda również, jak robisz spacje po kropkach, przecinkach, wykrzyknikach i znakach zapytania. Postaraj się też unikać powtórzeń, bo przez nie gorzej się czyta. Szczególnie często powtarzasz słowo Szumrekeh. I mam nadzieję, że rozdziały będą dłuższe.
Powodzenia!
Tarinimo
« Sénateur »
1517133720000
    • Tarinimo#4062
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  1
Mariipochwal a dit :
W końcu jakiś fanfik w twórczości! Zapowiada się ciekawie!
W spoilerze masz porady.


a dit :
Szumrekeh:Gdzie on jest!Czekam na niego od paru godzin.

Lepiej będzie wyglądało, jak wypowiedzi bohaterów zaczniesz od myślnika i dodasz wtrącenia. W przypadku tego zdania wyglądałoby to tak:
- Gdzie on jest?! Czekam na niego od paru godzin- powiedział Szumrekeh.

Estetyczniej wygląda również, jak robisz spacje po kropkach, przecinkach, wykrzyknikach i znakach zapytania. Postaraj się też unikać powtórzeń, bo przez nie gorzej się czyta. Szczególnie często powtarzasz słowo Szumrekeh. I mam nadzieję, że rozdziały będą dłuższe.
Powodzenia!

te no to ty krótko na forum jesteś, za moich czasow tutaj było dużo fanfikow
Dobrymisiu
« Consul »
1577910060000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#7
  0
To techniczne rzecz biorąc nie fanfiction bo nie jest o żadnej twórczości
chciałby zmienić nazwe tematu na opowiadanie a nie fanfiction
a i reaktywuje te opowieść
EDIT:Zapomniałem jak się robi te całe karty
EDIT:o ile dobrze pamiętam za kilka dni 2 rocznica tego opowiadania

Dernière modification le 1577911140000
Dobrymisiu
« Consul »
1587980580000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#8
  1
To przepraszam, że troche taki double post,ale czy można to zalicza się do działów fanfiction?
bo to nie jest opowiadanie fanowskie o jakich już istniejących postaciach tylko o moim własnym świecie patyczaków
a i prace nad rozdziałem 2 są narazie zawieszone
Muzykmysz
« Sénateur »
1588882200000
    • Muzykmysz#9003
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#9
  2
Dobrymisiu a dit :
To przepraszam, że troche taki double post,ale czy można to zalicza się do działów fanfiction?
bo to nie jest opowiadanie fanowskie o jakich już istniejących postaciach tylko o moim własnym świecie patyczaków
a i prace nad rozdziałem 2 są narazie zawieszone

Myślę, że można <3
Lucidlapse
« Consul »
1588882200000
    • Lucidlapse#6460
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  1
bardzo ladny watek misiu
Noonecaresqt
« Consul »
1588882200000
    • Noonecaresqt#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#11
  2
no to mnie teraz zaintrygowałeś... liczę na więcej dobry misiu, pzdr mordo i z fartem
Mortycja
« Archonte »
1588882260000
    • Mortycja#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#12
  3
genialne!!
chciałabym zobaczyć animację z tego
Aritha
« Censeur »
1589310720000
    • Aritha#5884
    • Profil
    • Derniers messages
#13
  2
Mortycja a dit :
genialne!!
chciałabym zobaczyć animację z tego

ja również, takie arcydzieło nie może zostać zapomniane
Nekote
« Consul »
1589318880000
    • Nekote#3138
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#14
  2
mój ulubiony fanfik na polskim forum <5
Dobrymisiu
« Consul »
1594062600000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#15
  0
Obmyślam nad dalszą fabułą.
Nie jestem 100% pewien ale zapewno za miesiąć dokończe
/UPDATE 7.7.2020
ROZDZIAŁ 2 WYDANY ZOSTAŁ
ZA NIEDŁUGO ROZDZIAŁ 3

Dernière modification le 1594151580000
Dobrymisiu
« Consul »
1608319800000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#17
  0
UPDATE 18.12.2020 PRODUKCJA ROZDZIAŁU 3 ZOSTAŁA ZATRZYMANA ALE NOWY ROZDZIAŁ MOŻE SIĘ POJAWIĆ W MARCU 2021 ROKU LUB WCZEŚNIEJ
Oleander
« Citoyen »
1608320460000
    • Oleander#6440
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#18
  1
super opowiadanie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-DDDD :)) ;pppppppp
Dobrymisiu
« Consul »
1608321360000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#19
  0
Dzięki Aiko
Hyolynsoyou1
« Citoyen »
1616058060000
    • Hyolynsoyou1#3135
    • Profil
    • Derniers messages
#20
  0
ciekawe
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [Fanfiction]Szumrekeh
1 / 2 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27