| [Galeria] chcę przytulić wilka |
| « Consul » 1519299840000
| 19 | ||
| Hej ka. O to i przykłady. Oczywiście prac mam więcej, ale jestem bardzo leniwym człowiekiem i nie chce mi sie ich szukac Traditional art 1(stare) ![]() 2(stare) ![]() 3 ![]() 4 ?? ![]() 5 ![]() 6 ![]() Digital art 1 ![]() 2 ![]() 3 ![]() 4(stare) ![]() 5(stare) ![]() Prace związane z Transformice 1(stare, nigdy tak nie róbcie) ![]() 2 ![]() 3 ![]() 4(fur) ![]() 5(fur) ![]() Tak, obowiązują tu prawa autorskie. Moje sprzęciory: Wilk szary(Canis lupus) – gatunek drapieżnego ssaka z rodziny psowatych (Canidae), zamieszkującego lasy, równiny, tereny bagienne oraz góry Eurazji i Ameryki Północnej. Gatunek o skłonnościach terytorialnych. Zwykle terytorium zajmowane przez watahę to 100–300 km², ale wielkość ta zależy od dostępności pokarmu i terenu. Może występować współużytkowanie części terenu przez dwie konkurujące watahy. Wilk jest w stanie w dobę pokonać dystans kilkudziesięciu kilometrów. W poszukiwaniu partnerki samiec potrafi w ciągu 2 tygodni przebyć ponad 600 km. źródło: wikipedia Dernière modification le 1519355220000 |
| « Sénateur » 1519303140000
| 3 | ||
| Świetne prace! Widać, że masz potencjał do rysowania. :D |
| « Censeur » 1519315320000
| 1 | ||
Smutny_nalesnik a dit : Czuję się jakbym oglądał prezentację na lekcji, taką typową, całkowicie przeklejoną prezentację, na której wszyscy zasypiają. Możesz zmienić te spoilery jakoś? Ledwo co widać na telefonie. |
| « Censeur » 1519319640000
| 1 | ||
| ^ zgadzam się Po otworzeniu wszystkich prac faktycznie wszystkie są strasznie małe i ciężko ujrzeć szczegóły, więc dobrze by było to poprawić |
| « Consul » 1519320780000
| 1 | ||
| Naleśniku, niesamowite te pracki, mocne powodzenia! ♥ |
| « Consul » 1519325460000
| 0 | ||
| Dziękujęęę Neonissa a dit : Zobacze co sie da z tym zrobić, dzięki :v Naprawione c: Dernière modification le 1519325760000 |
| « Consul » 1519326540000
| 1 | ||
| kocham wilczki i twoje rysunki powodzenia |
| « Censeur » 1519326780000
| 1 | ||
| O, super, wcześniej nawet nie widziałem, że tyle prac było dodanych. Najbardziej podobają mi się twoje traditionalowe. Podziwiam cierpliwość do szczegółów. |
| « Consul » 1519328880000
| 0 | ||
Luna1928 a dit : Dziękuję :3 Itisir a dit : Dzięki, niestety moja cierpliwość troszkę zanikła już :c i co raz mniej chce mi się dokańczać i skupiać się na szczególikach |
| « Censeur » 1519330500000
| 2 | ||
| Ten smok mi się serio straasznie podoba uwu |
| « Consul » 1519332660000
| 4 | ||
Neonissa a dit : W sumie to jedna z prac przy ktorych siedziałam bardzo bardzo bardzo bardzo długo, ciesze sie ze ci sie podoba :v Cieniowanie takich malutkich kolców to katorga ale bardzo lubię się z nimi męczyć, nie wiem czemu :v *urzekająca wypowiedź z mojej strony ale tak naprawdę to nie wiem* Pierwsza p r ó b a ![]() Dernière modification le 1519332720000 |
| « Consul » 1519339560000
| 1 | ||
| omg to jest genialne xD |
| « Consul » 1519483020000
| 7 | ||
| uwu?
|
| « Consul » 1520077860000
| 6 | ||
| Cos czuję ze zapełnie pare stron swoimi postami ,_, .. Bazgroły, można powiedzieć że związane z Dead Maze
|
| « Consul » 1521570300000
| 1 | ||
| Nie zapełnisz tych stron sama yolo |
| « Consul » 1521641580000
| 6 | ||
Meshia a dit : :(
|
| « Consul » 1521914820000
| 0 | ||
| Ale śliczne ja żyję jak coś |
| « Consul » 1525802280000
| 5 | ||
|
no ces *ożywia wątek* nie patrzcie na prawą rączkę plz .......... Poznajcie Wisielca |
| « Consul » 1541448840000
| 3 | ||
| Bu, machnę wam misia wzorowanego na futrze orki To mój drugi miś ok!!!! Proszę o wyrozumiałość czy coś ps ma dziwne uszy tutaaajaaj ![]() ![]() ![]() |
| « Consul » 1546458480000
| 0 | ||
| Słodko i śmiesznie trochę wyszedł uwu |