×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Nostalgia z 2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018 i 2019'ego roku
1 / 4 › »
Nostalgia z 2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018 i 2019'ego roku
Dobrymisiu
« Consul »
1564135920000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#1
  1
Tutaj w tym temacie można porozmawiać o terażniejszej dekadzie która teraz właśnie jest.Można też powspominać dobre momenty z 2010-2019 roku.
W tej dekadzie zauważyłem że częściej korzystałem z internetu.
Wspomnienia mogą być o przeżyć z życia albo internetu.

Dernière modification le 1564138020000
Evermore
« Sénateur »
1564137300000
    • Evermore#9016
    • Profil
    • Derniers messages
#2
  2
//////

Dernière modification le 1565100240000
Dobrymisiu
« Consul »
1564138080000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#3
  0
2010-2014 były latami pełnymi troski
2015-2019 zaczeły być latami gdy humor,opinie i inne rzeczy nasze się zmieniły.
Umek
1564147740000
    • Umek#0291
    • Profil
    • Derniers messages
#4
[Modéré par Lament, raison : Zbędny komentarz.]
Meshia
« Consul »
1564255020000
    • Meshia#9096
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  3
ONE DIRECTION AUAUAUUU
Shadown_dragon
« Consul »
1564262220000
    • Shadown_dragon#4558
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  0
Meshia a dit :
ONE DIRECTION AUAUAUUU

o jezu bylem wielkim fanem one direction w podstawowce XDDD
Shidderek
« Censeur »
1564306020000
    • Shidderek#4896
    • Profil
    • Derniers messages
#7
  0
2015 to byl smieszny rok dla mn wstydze sie siebie z tego okresu czasu

w sumie w 2014-2017 bylam mega zalosna osoba ale milo to wspominam
Dobrymisiu
« Consul »
1564910100000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#8
  2
jeżeli w tej dekadzie 2010 ludziska z lat 90 mówią o swej nostalgi
to znaczy że ludzie z 2000 dekady będa mówiły w 2020 o swej nostalgi
Mika
« Censeur »
1565085000000
    • Mika#0874
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#9
  0
2010-12 byłam małym pierdkiem co sie co najwyżej bawił na placu zabaw przed blokiem i tyle z tego pamiętam
2013-15 to był fajny czas, też z niego za dużo nie pamiętam, ale nie było najgorzej
wstydze sie siebie z 2016-17
2018 nie był aż tak zły, ale mogłoby być lepiej
po połowie 2019 myśle że to będzie najlepszy rok z tych wszystkich lat
Shadown_dragon
« Consul »
1565100000000
    • Shadown_dragon#4558
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  1
2010-2016 moja podstawówka - ogólnie byłem wtedy typowym kujonem, ale i tak miałem dużo przyjaciół i przyjaźniłem się z większością klasy. Ogólnie podstawówkę wspominam bardzo dobrze. ogólnie też całymi dniami siedziałem na dworze i bawiłem się zer wszystkimi z mojego bloku (było nas po 15 osób) w różne zabawy. chowanego, średniowiecze, czarodziejow, jakies zombie... pełno było tych zabaw.
zawsze byłem królem królestwa wody a moja przyjaciółka była moją żoną a druga była naszą córką XD różni chłopacy byli jakimiś książętami... to było genialne. ogólnie jak miałem te 10 lat to mało kto miał telefon. każdy miał taki z klawiatura tylko do dzwonienia i nigdzie go w sumie nie zabierał. bawiliśmy się tak od rana do wieczora codziennie. teraz trochę ze smutkiem patrze jak widze dzieci w wieku 10 lat które tylko nagrywają jakies rzeczy i w telefonach są... ja w sumie jestem szczesliiwy z tego powodu ze jeszcze trochę zasmakowałem dzieciństwa, jakie mieli nasi rodzice
2016-2019 moje gimnazjum. Ogólnie tutaj się trochę zmieniłem, ale nadal przyjaźniłem się z wieloma osobami, ale zacząłem w tym czasie nie lubić większości osób Xd. wtedy ogólnie zaszło wiele zmian i mysle ze najbardziej się zmieniłem w 2018 i wtedy jakby wydoroslalem.
Shadown_dragon
« Consul »
1565100120000
    • Shadown_dragon#4558
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#11
  3
Shadown_dragon a dit :
2010-2016 moja podstawówka - ogólnie byłem wtedy typowym kujonem, ale i tak miałem dużo przyjaciół i przyjaźniłem się z większością klasy. Ogólnie podstawówkę wspominam bardzo dobrze. ogólnie też całymi dniami siedziałem na dworze i bawiłem się zer wszystkimi z mojego bloku (było nas po 15 osób) w różne zabawy. chowanego, średniowiecze, czarodziejow, jakies zombie... pełno było tych zabaw.
zawsze byłem królem królestwa wody a moja przyjaciółka była moją żoną a druga była naszą córką XD różni chłopacy byli jakimiś książętami... to było genialne. ogólnie jak miałem te 10 lat to mało kto miał telefon. każdy miał taki z klawiatura tylko do dzwonienia i nigdzie go w sumie nie zabierał. bawiliśmy się tak od rana do wieczora codziennie. teraz trochę ze smutkiem patrze jak widze dzieci w wieku 10 lat które tylko nagrywają jakies rzeczy i w telefonach są... ja w sumie jestem szczesliiwy z tego powodu ze jeszcze trochę zasmakowałem dzieciństwa, jakie mieli nasi rodzice
2016-2019 moje gimnazjum. Ogólnie tutaj się trochę zmieniłem, ale nadal przyjaźniłem się z wieloma osobami, ale zacząłem w tym czasie nie lubić większości osób Xd. wtedy ogólnie zaszło wiele zmian i mysle ze najbardziej się zmieniłem w 2018 i wtedy jakby wydoroslalem.

SORY ZA TO "OGÓLNIE"
Deliyerii
« Consul »
1565100660000
    • Deliyerii#7671
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#12
  1
2012-2015 - bylam uzalezniona od tfm
2016 - tak sobie
2017 - bardzo zle wspominam ten rok
Drzwi0003 a dit :

2018 nie był aż tak zły, ale mogłoby być lepiej

2019 - jak na razie jest ok
Evermore
« Sénateur »
1565101920000
    • Evermore#9016
    • Profil
    • Derniers messages
#13
  3
/pls nie

Dernière modification le 1636149600000
Smutny_nalesnik
« Consul »
1565230020000
    • Smutny_nalesnik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#14
  0
Domagam sie nostalgi z 2008.
Umek
« Consul »
1565247840000
    • Umek#0291
    • Profil
    • Derniers messages
#15
  1
w 2008 to wszyscy krzyczeli że lubią placki
Smutny_nalesnik
« Consul »
1565256480000
    • Smutny_nalesnik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#16
  10
Umek a dit :
w 2008 to wszyscy krzyczeli że lubią placki

NO WŁASNEI??
Kotjeczipsy
« Sénateur »
1565264880000
    • Kotjeczipsy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#17
  16
Umek a dit :
w 2008 to wszyscy krzyczeli że lubią placki

w 2008 to ja zakopywalam koniki polne w pudelku po actimelu w piaskownicy
Aikochan
« Consul »
1565268780000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#18
  0
Kotjeczipsy a dit :
Umek a dit :
w 2008 to wszyscy krzyczeli że lubią placki

w 2008 to ja zakopywalam koniki polne w pudelku po actimelu w piaskownicy

*co*

2010-2012 - bylam malym szczylem i prawie nic z tego okresu nie pamietam oprocz tego ze w 2012 poszlam do zerowki
2013 - nie ogladalam frozen ale let it go w wykonaniu demi lovato strasznie mi sie kojarzy z tym rokiem
2014-2016 - do tej pory chyba najbardziej cringey okres w moim zyciu, nagrywalam duzo filmikow na youtube, glownie petshopy i pokemony
2017- yo-kai watch mmmmmm
2018 - fajnie wspominam wakacje z tego roku bo ogladalam wtedy duzo pokemonow i wojtiego no i bylam troche zahype'owana 5 klasa
2019 - co tu na razie wspominac, hmm... moze moj hype na kirbiego, pokemony i bnha? oraz husbando meta knighta i toshiego *cough cough*
Shadown_dragon
« Consul »
1565355240000
    • Shadown_dragon#4558
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#19
  2
pamiętam jak w przedszkolu spałem w jednym leżaku z moją ówczesną dziewczyną hm
Kotjeczipsy
« Sénateur »
1565373540000
    • Kotjeczipsy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#20
  1
Aikochan a dit :
Kotjeczipsy a dit :
Umek a dit :
w 2008 to wszyscy krzyczeli że lubią placki

w 2008 to ja zakopywalam koniki polne w pudelku po actimelu w piaskownicy

*co*

2010-2012 - bylam malym szczylem i prawie nic z tego okresu nie pamietam oprocz tego ze w 2012 poszlam do zerowki
2013 - nie ogladalam frozen ale let it go w wykonaniu demi lovato strasznie mi sie kojarzy z tym rokiem
2014-2016 - do tej pory chyba najbardziej cringey okres w moim zyciu, nagrywalam duzo filmikow na youtube, glownie petshopy i pokemony
2017- yo-kai watch mmmmmm
2018 - fajnie wspominam wakacje z tego roku bo ogladalam wtedy duzo pokemonow i wojtiego no i bylam troche zahype'owana 5 klasa
2019 - co tu na razie wspominac, hmm... moze moj hype na kirbiego, pokemony i bnha? oraz husbando meta knighta i toshiego *cough cough*

potem na drugi dzień je odkopywałam i patrzyłam czy żyją

PS naprawdę tak robiłam, wgl byłam trochę socjopatycznym dzieckiem

Dernière modification le 1565373660000
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Nostalgia z 2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018 i 2019'ego roku
1 / 4 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27