| Konwent w Skierniewicach SkierCon |
| « Citoyen » 1763465760000
| 1 | ||
| Hejka! To mój pierwszy wpis na forum, więc wybaczcie, jeśli coś zrobię nie tak haha nadal uczę się, jak to wszystko działa. Mam nadzieję, że nie dostanę od razu bana. Odnosząc się do tytułu: w te wakacje, mniej więcej w połowie, odbędzie się coroczny konwent SkierCon w Skierniewicach. Chciałem zapytać, czy pojawią się tam jacyś fani Transformice? Fajnie byłoby przybić pionę, zwłaszcza że planuję zrobić cosplay ^^. |
| « Consul » 1763480940000
| 0 | ||
| oo podroznik w czasie |
| « Consul » 1765308120000
| 0 | ||
| Mam nadzieje ze fajnie bylo w tym konwencie, ja nie byłem |
| « Citoyen » 1768297200000
| 0 | ||
| >oo podroznik w czasie To jest za 6 miesięcy??? Nie łapie |