| |
| « Sénateur » 1485596760000
| 0 | ||
| jeszcze 10 lat i zostane sentinelkom +_______________+ |
| « Consul » 1485878880000
| 0 | ||
| szkoda mozna byś kimś ważnym na tfm lub formu i pomagać bez mienia 18 lat? |
| 0 | ||
Samotnik76 a dit : nie, nie można |
| « Consul » 1485894000000
| 0 | ||
| nic za to nie dostajesz, a jednak tyle zgłoszeń.... |
| « Consul » 1486562400000
| 0 | ||
Sinqlyplay a dit : mozesz pilnować wtedy formu |
| 0 | ||
| Mamy nowego Sentinela! Powitajcie Amegake!~ :D Dernière modification le 1486639140000 |
| « Consul » 1486639140000
| 0 | ||
Coska a dit : elo Amegake |
| « Consul » 1486639260000
| 0 | ||
| Ona zrobiła konto kilka dni temu. xdd Oczywiście nie mam temu nic przeciwko. Ja też chciałabym być sentinelką (nie wiem, jak się to pisze), ale jestem jeszcze za młoda. :( |
| « Consul » 1486640340000
| 0 | ||
| Gratulacje zostania sentem! :D Gwenokunga a dit : Niekoniecznie kilka dni temu. Być może po prostu ta osoba nie chciała być sentinelem na swoim głównym koncie i jest na "pobocznym". |
| « Consul » 1486640400000
| 0 | ||
| Czesc Amegake |
| « Censeur » 1486641480000
| 0 | ||
| Hejka Amegake |
| « Consul » 1486641840000
| 0 | ||
| Gratuluję i życzę powodzenia :) |
| « Consul » 1486641960000
| 0 | ||
| gj c;; |
| 0 | ||
| hej nowy sentinelu |
| 0 | ||
| 5 sentinelów a tylko 3 moderatorów.... |
| « Censeur » 1486642560000
| 0 | ||
Szeldo a dit : jest jeszcze jedna ninja XD a sentineli jest 6 Dernière modification le 1486643100000 |
| « Consul » 1486643880000
| 0 | ||
Mrkapii a dit : :) |
| « Consul » 1486644540000
| 0 | ||
| Gratuluję Amegake! |
| 0 | ||
| Gratuluje! i zarazem wspołczuje |
| « Consul » 1486644600000
| 0 | ||
| eluwa amegake fajnie sie zwiesz Minkay a dit : też Dernière modification le 1486644660000 |