| |
| « Citoyen » 1381592940000
| 0 | ||
| Aki itt a fórumon létrehozott egy topicot, abban a létrehozó szabadon moderálhatná a kommenteket. |
| « Citoyen » 1381600080000
| 0 | ||
Littlepinkie a dit : hmmm.... talán inkább ne... nem tom, valamiért ez a gondolat piszkál, de nem tudom elmondani, miért. |
| « Citoyen » 1381602660000
| 0 | ||
Zolipop a dit : Hát mondjuk azért mert ha valami hülye nyitotta a témát, akkor bárki hozzászólását spamnak állíthatná meg nem tudom... |
| « Citoyen » 1381609080000
| 0 | ||
| Én unom már mindig beirni a room nevét és szerintem jól lenne egy olyan hely ahol leirjuk a nevét és egy kat és ott vagyunk!!! |
| « Citoyen » 1381643760000
| 0 | ||
Lackozoli a dit : Vagy egy menüpont ahol csak az alapszobák ott vannak 1-től 9-ig. A többit meg el lehet raktározni oda. Pl. ezek ott vannak eredetileg: 1-9 vanilla1-vanilla9 survivor1-survivor9 stb. stb. |
| « Citoyen » 1382103660000
| 0 | ||
| Szerintem ha valaki nem mozdul meg 30 másodpercig, az ne kapjon ilyen pontot, mert akkos sok az olyan sámán, aki nincs a gépnél... |
| « Citoyen » 1382122980000
| 0 | ||
Scoldier a dit : Milyen pont? Csak simán meghal, mert ha nincs a gépnél akkor ne kelljen már várni mindenkinek 2 percet hogy új pálya legyen, de ez nem csak a sámánoknál van. |
| « Citoyen » 1382126280000
| 0 | ||
| Lehetne egy bank (vagy széf stb.) ahova beteheted a sajtotad és csak akkor veheted ki a sajtot ha beírod a jelszót. (nem felhasználó jelszó) Csak azért kell ez mert lehet hogy feltörnek... ~.~ |
| « Citoyen » 1382165760000
| 0 | ||
Antikati a dit : Ha már bank, kamatozhatna is. |
| « Citoyen » 1382803800000
| 0 | ||
| Szerintem lehetne olyan hogy./Kityik pls és ezzel a kóddal oda tudunk menni ahoz az egérhez akihez akarunk :) |
| « Citoyen » 1382884560000
| 0 | ||
| Szerintem rossz ötlet mert lehet hogy valaki nem akarja ha az a gyerek odamenne hozzá véletlenszerűen. .-. |
| « Citoyen » 1383141240000
| 0 | ||
| Lehetne egy 3. deszkafajta. Ugye van a szokásos, ami ütlözik az egérrel is, meg a tárgyal is. Van a szellem tárgy, ami csak tárgyal ütközik. lehetnek egy olyan 3., ami ütközik az egérrel, de nem ütközik a talajjal. |
| « Citoyen » 1383160020000
| 0 | ||
| Szerintem akkor egy kicsit könnyebb lenne a játék de minijátékban nem lenne rossz. |
| « Citoyen » 1383394680000
| 0 | ||
Antikati a dit : DE az a gyerek akihez oda akarsz menni megkapja hogy (egér neve) ide akar hozzás jönni és az ha arra kattint hogy elfogadom az egér odamehet ha arra kattint hogy nem fogadom el akkor enm mehet oda! :D |
| « Citoyen » 1383408480000
| 0 | ||
Kityik a dit : De hogyha a barátod, akkor simán tud követni, ha meg nem az akkor, nem is akarnád hogy utánad jöjjön akit nem is ismersz... |
| « Citoyen » 1383410640000
| 0 | ||
| Ezt a Cheeseformice - ra tervezem: ugye aki megadta ott a országot, az bekerül egy számlálóba. Mi is lenne az a számláló? Az egy olyan dolog lehetne, ami összeszámlálja az egerek sajtját, és összeadná, és egy grafikonon kiadná, és alá írná számmal.De persze országonként adja ki. Nem tudom hogy mennyire érthtöen mondtam... :D |
| « Citoyen » 1384283340000
| 0 | ||
| Szerintem jólenne aza hálaadó napja... |
| « Citoyen » 1384608720000
| 0 | ||
| Szerintem jó lenne hogyha el lehetne adni a játékban pl.: ha van most 100 sajtod és akarsz venni egy 200 sajtba kerülő hajat és van valamid amit el tudsz adni 100ért és akkor eladod és megtudod venni a 200 ba kerülő hajat ! :D |
| « Citoyen » 1384709340000
| 0 | ||
| 10 éven aluliak ne fórumozhassanak, mert nem tudnak rendesen fórumozni. Regisztrációnál be kéne állítani a születési dátumot és a 10 éven aluliaknak nem lehetne fórumozni. KIVÉVE, ha kitöltenek egy tesztet, miszerint elolvasták a szabályzatot. |
| « Citoyen » 1384716360000
| 0 | ||
| Jó ötlet! *lájkolja pinki ötletét* |