×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Suggestions
  • /
  • Javaslatok, ötletek
« ‹ 22 / 30 › »
Javaslatok, ötletek
Littlepinkie
« Citoyen »
1381592940000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#421
  0
Aki itt a fórumon létrehozott egy topicot, abban a létrehozó szabadon moderálhatná a kommenteket.
Zolipop
« Citoyen »
1381600080000
    • Zolipop#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#422
  0
Littlepinkie a dit :
Aki itt a fórumon létrehozott egy topicot, abban a létrehozó szabadon moderálhatná a kommenteket.

hmmm.... talán inkább ne...
nem tom, valamiért ez a gondolat piszkál, de nem tudom elmondani, miért.
Ashale
« Citoyen »
1381602660000
    • Ashale#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#423
  0
Zolipop a dit :
hmmm.... talán inkább ne...
nem tom, valamiért ez a gondolat piszkál, de nem tudom elmondani, miért.

Hát mondjuk azért mert ha valami hülye nyitotta a témát, akkor bárki hozzászólását spamnak állíthatná meg nem tudom...
Lackozoli
« Citoyen »
1381609080000
    • Lackozoli#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#424
  0
Én unom már mindig beirni a room nevét és szerintem jól lenne egy olyan hely ahol leirjuk a nevét és egy kat és ott vagyunk!!!
Littlepinkie
« Citoyen »
1381643760000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#425
  0
Lackozoli a dit :
Én unom már mindig beirni a room nevét és szerintem jól lenne egy olyan hely ahol leirjuk a nevét és egy kat és ott vagyunk!!!

Vagy egy menüpont ahol csak az alapszobák ott vannak 1-től 9-ig. A többit meg el lehet raktározni oda. Pl. ezek ott vannak eredetileg:
1-9
vanilla1-vanilla9
survivor1-survivor9
stb. stb.
Scoldier
« Citoyen »
1382103660000
    • Scoldier#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#426
  0
Szerintem ha valaki nem mozdul meg 30 másodpercig, az ne kapjon ilyen pontot, mert akkos sok az olyan sámán, aki nincs a gépnél...
Ashale
« Citoyen »
1382122980000
    • Ashale#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#427
  0
Scoldier a dit :
Szerintem ha valaki nem mozdul meg 30 másodpercig, az ne kapjon ilyen pontot, mert akkos sok az olyan sámán, aki nincs a gépnél...

Milyen pont? Csak simán meghal, mert ha nincs a gépnél akkor ne kelljen már várni mindenkinek 2 percet hogy új pálya legyen, de ez nem csak a sámánoknál van.
Antikati
« Citoyen »
1382126280000
    • Antikati#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#428
  0
Lehetne egy bank (vagy széf stb.) ahova beteheted a sajtotad és csak akkor veheted ki a sajtot ha beírod a jelszót. (nem felhasználó jelszó) Csak azért kell ez mert lehet hogy feltörnek... ~.~
Ashale
« Citoyen »
1382165760000
    • Ashale#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#429
  0
Antikati a dit :
Lehetne egy bank (vagy széf stb.) ahova beteheted a sajtotad és csak akkor veheted ki a sajtot ha beírod a jelszót. (nem felhasználó jelszó) Csak azért kell ez mert lehet hogy feltörnek... ~.~

Ha már bank, kamatozhatna is.
Kityik
« Citoyen »
1382803800000
    • Kityik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#430
  0
Szerintem lehetne olyan hogy./Kityik pls és ezzel a kóddal oda tudunk menni ahoz az egérhez akihez akarunk
:)
Antikati
« Citoyen »
1382884560000
    • Antikati#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#431
  0
Szerintem rossz ötlet mert lehet hogy valaki nem akarja ha az a gyerek odamenne hozzá véletlenszerűen. .-.
Tokesdavid
« Citoyen »
1383141240000
    • Tokesdavid#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#432
  0
Lehetne egy 3. deszkafajta. Ugye van a szokásos, ami ütlözik az egérrel is, meg a tárgyal is. Van a szellem tárgy, ami csak tárgyal ütközik. lehetnek egy olyan 3., ami ütközik az egérrel, de nem ütközik a talajjal.
Antikati
« Citoyen »
1383160020000
    • Antikati#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#433
  0
Szerintem akkor egy kicsit könnyebb lenne a játék de minijátékban nem lenne rossz.
Kityik
« Citoyen »
1383394680000
    • Kityik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#434
  0
Antikati a dit :
Szerintem rossz ötlet mert lehet hogy valaki nem akarja ha az a gyerek odamenne hozzá véletlenszerűen. .-.

DE az a gyerek akihez oda akarsz menni megkapja hogy (egér neve) ide akar hozzás jönni és az ha arra kattint hogy elfogadom az egér odamehet ha arra kattint hogy nem fogadom el akkor enm mehet oda! :D
Ashale
« Citoyen »
1383408480000
    • Ashale#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#435
  0
Kityik a dit :
DE az a gyerek akihez oda akarsz menni megkapja hogy (egér neve) ide akar hozzás jönni és az ha arra kattint hogy elfogadom az egér odamehet ha arra kattint hogy nem fogadom el akkor enm mehet oda! :D

De hogyha a barátod, akkor simán tud követni, ha meg nem az akkor, nem is akarnád hogy utánad jöjjön akit nem is ismersz...
Tokesdavid
« Citoyen »
1383410640000
    • Tokesdavid#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#436
  0
Ezt a Cheeseformice - ra tervezem: ugye aki megadta ott a országot, az bekerül egy számlálóba.

Mi is lenne az a számláló?

Az egy olyan dolog lehetne, ami összeszámlálja az egerek sajtját, és összeadná, és egy grafikonon kiadná, és alá írná számmal.De persze országonként adja ki. Nem tudom hogy mennyire érthtöen mondtam... :D
Galghost
« Citoyen »
1384283340000
    • Galghost#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#437
  0
Szerintem jólenne aza hálaadó napja...
Mousetranii
« Citoyen »
1384608720000
    • Mousetranii#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#438
  0
Szerintem jó lenne hogyha el lehetne adni a játékban pl.: ha van most 100 sajtod és akarsz venni egy 200 sajtba kerülő hajat és van valamid amit el tudsz adni 100ért és akkor eladod és megtudod venni a 200 ba kerülő hajat ! :D
Littlepinkie
« Citoyen »
1384709340000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#439
  0
10 éven aluliak ne fórumozhassanak, mert nem tudnak rendesen fórumozni. Regisztrációnál be kéne állítani a születési dátumot és a 10 éven aluliaknak nem lehetne fórumozni. KIVÉVE, ha kitöltenek egy tesztet, miszerint elolvasták a szabályzatot.
Antikati
« Citoyen »
1384716360000
    • Antikati#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#440
  0
Jó ötlet! *lájkolja pinki ötletét*
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Suggestions
  • /
  • Javaslatok, ötletek
« ‹ 22 / 30 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27