| |
| « Citoyen » 1358611800000
| 0 | ||
| Acuma serios deja devine enervant de aproximativ 6 luni exista comunitatea RO si inca nu exista un moderator.Pe alte servere gen ID:in a 2 saptamana s-o deschis app.la DE deja exista 2 moderatori.Doar noi romanii trebuie sa asteptam 1 an.. |
| 1358615040000
| | ||
| [Modéré par Inconnu_0] |
| « Citoyen » 1358636520000
| 0 | ||
Danielmanro a dit : Legea in Franta spune ca trebuie sa ai peste 18 ani, si in afara de Penta, nimeni matur nu este major. Daca stii pe cineva, spune aici Denisches a dit : Hm, o sa vorbesc cu Boob si o sa-ti raspund |
| 1358672100000
| | ||
| [Modéré par Inconnu_0] |
| « Citoyen » 1358672100000
| 0 | ||
| Au raporturi de pe tot serverul, daca postezi aici nu te ajuta cu nimic |
| 0 | ||
Geocosss a dit : Moderatorii nu dau ban pentru injuraturi. Doar daca injuraturile sunt tip rasism... |
| « Citoyen » 1358689380000
| 0 | ||
Magicalorb a dit : Degeaba folosesti unealta report daca sunt injuraturi in limba romana, nici un moderator nu stie romana, nu le poate face nimic |
| « Censeur » 1358697300000
| 0 | ||
| >"nu dau ban pentru injuraturi" ok Hehe, si un roman o fost lamurit pentru ca avea un nume "frumos"; serios niciodata nu se stie |
| « Citoyen » 1358715720000
| 0 | ||
Methusalah a dit : Ceva de genul: <il cheama Capdevarza (sa zicem) <moderatorul "Hm Google translate that name o/" <afla ca inseamna Cabbagehead <moderatorul "Oshit time to ban that guy" |
| « Citoyen » 1358771160000
| 0 | ||
| Citez din regulile jocului: "Folosirea termenilor vulgari, chiar și în glumă va rezulta în scutirea dreptului de a vorbi sau chiar suspendarea contului." Deci tot ce trebuia să faceți era să citiți regulile și știați răspunsul acestei nelămuriri. |
| « Citoyen » 1358771400000
| 0 | ||
| cam mult de citit si nu am citit decat un sfert din ele |
| « Citoyen » 1358778840000
| 0 | ||
Polypopu a dit : Is 6 romani care au peste 18 ani |
| « Censeur » 1358786940000
| 0 | ||
Danielmanro a dit : ^this; totul tine de unde iti arunci privirea sau mai bine zis cu cine obisnuiesti sa stai |
| « Citoyen » 1358861820000
| 0 | ||
| niste coduri de trib valabile are cnv? |
| « Citoyen » 1358873820000
| 0 | ||
| am dat la discutii pe forum coduri pt casa tribului cauta acolo cateva |
| 1359113820000
| | ||
| [Modéré par Inconnu_0] |
| « Citoyen » 1359124680000
| 0 | ||
| Asi vrea sa fiu moderator complet sau sentinel, dar cand o sa deschida odata si cum aleg moderatorii? |
| 1359198420000
| | ||
| [Modéré par Inconnu_0] |
| « Citoyen » 1359214200000
| 0 | ||
| Pai: 1) Nu se stie cand se deschid. Se vor face anunturi. 2) Moderatorii sunt alesi din aplicatiile trimise. Dar nu uita: Ca sa fii moderator, trebuie sa ai peste 18 ani si sa fi matur. ;3 |
| « Citoyen » 1359396960000
| 0 | ||
| ce pacat ca trebuie sa ai peste 18 ani chear nu se poate sa fiu si sub 18 ani si de ce este regula asta? |