| |
| « Citoyen » 1374633600000
| 0 | ||
| Ebben a hónapban. |
| « Citoyen » 1374691800000
| 0 | ||
| Paxih-nak üzenem, hogy nem tudsz belépni más karival, mert a ban az IP címre vonatkozik. |
| 1374834540000
| | ||
| [Modéré par Finland, raison : Off topic.] |
| « Citoyen » 1374848640000
| 0 | ||
| Segítsetek kérlek! Nem indul a játék. Version Incorrecte tehát nem is műszaki hiba miatt. |
| « Citoyen » 1374853320000
| 0 | ||
Deverblack a dit : Ez sokszor megesik mindenkivel, majd megjavul |
| 0 | ||
| Racing, szerintem. |
| 0 | ||
Ballabarnaqw a dit : Vanilla; racing. |
| « Citoyen » 1374920400000
| 0 | ||
Ballabarnaqw a dit : Szerintem a vanilla erre a legjobb. |
| « Citoyen » 1375010280000
| 0 | ||
Cincogoka a dit : egyetértek. de ez játékostól függ. |
| 0 | ||
| A Cosplay versenyen a title-k ugyan azok maradtak mint '11-ben? |
| « Citoyen » 1375029120000
| 0 | ||
| Ide hogyan kell képet feltölteni ( nem profilképnek) :d |
| 0 | ||
Bencesz a dit : Ezt a topikot nézegesd... Topic-85832 |
| « Citoyen » 1375079280000
| 0 | ||
| Zlogg nem... Mindig más címeket adnak. Ha akarod azért utána járhatok. |
| « Consul » 1375089360000
| 0 | ||
Zlogg a dit : Ha jól tudom, minden résztvevő megkapta a Dauphinet, de más cím nem lett kiosztva. |
| 0 | ||
| Ohh, köszi a válaszokat... akkor csak '11-ben volt három title... |
| « Citoyen » 1375107060000
| 0 | ||
Zlogg a dit : Igen, minden évben 1 darabot osztanak :) (Ja tényleg :/ elmondtam) |
| 0 | ||
| Mit minden évben? 2011-ben volt az első Cosplay ott volt 3 cím aztán most 2013-ban volt megint Cosplay újra 1 címmel és különböző egyéb ajándékokkal. |
| « Citoyen » 1375108980000
| 0 | ||
| a képet a forumban hogy lehet beállítani? PLS suttba írjátok (ne a forumba) |