| Zielonooki demon - Request. |
| « Censeur » 1444811760000
| 0 | ||
| ale super :D nie mogę się doczekać aż otworzysz zamówienia |
| « Citoyen » 1444812240000
| 0 | ||
| Pssssst, teraz ja Ciebie będę obgadywać :3 Maska jest świetna! |
| « Citoyen » 1444812780000
| 0 | ||
| Świetnie ^^ |
| « Citoyen » 1444827540000
| 0 | ||
| Demon, jak dobrze Cię widzieć! Cieszę się widząc twoje prace, bo są bardzo przyjemne dla oka. Nah, są świetne! |
| 0 | ||
| lo boz jednak sobie poradziles z tyloma rq! ^^ czekam na otwarte! |
| « Consul » 1444829700000
| 0 | ||
| Cudne pracki, rysowałeś może kiedyś ludzi? Myszy wydają mi się bardzo spokrewnione z ludzką anatomia jak i twarzami |
| « Citoyen » 1444830120000
| 0 | ||
| Kapi świetnie wyszedł! |
| « Sénateur » 1444838400000
| 0 | ||
| ojejku, jakie cudowne myszki : D wszystkie są epickie, a ten pierwszy rysunek myślałam że myszka stoi na pierożku XD przynajmniej sobie poje : D |
| « Citoyen » 1444843200000
| 0 | ||
Albinoska a dit : bo myszka stoi na pierożku :D XD |
| « Consul » 1444843380000
| 0 | ||
| Te rysunki są boskie! ^^ Te tła są mega śliczne. |
| « Citoyen » 1444860780000
| 0 | ||
| NORMAL || Pmilkiway || ~~~~~~~~~~~ || Soniclubie || ODPOWIEDZI || Mesmera || OGŁOSZENIA PARAFIALNE Ogłaszam wtem i wobec, że requesty otwieram... |
| 0 | ||
| Masz takie cudowne rysunki, że nie mogę się powstrzymać i znów zamówić. :D
|
| 0 | ||
| wiiiec tak moja mysz ![]() z tym ze wlosy ok do ramion i lekko pofalowane + czarne okulary druga mycha ![]() z tym ze wlosy to takie loczki : D wiesz takie meskie loczki oczy u obojga szare chcialabym zeby siedzieli na hustawce takiej ogrodowej wieczorem tulac sie do siebie okryci kocykiem jezeli za trudne albo ci nie odpowiada albo mam jakies za duze wymagania to moge zmienic xD z gory meeeega dziekuje<33 Dernière modification le 1444920120000 |
| « Consul » 1444866060000
| 0 | ||
| ^ Śliczne rysunki ^-^ Bardzo proszę ^^ Oczka czarne :) ![]() Rysunek jeśli mógłby być to prosiłabym żeby był trochę psychiczny :3 Dernière modification le 1444866180000 |
| « Consul » 1444878660000
| 0 | ||
| Wow, udało mi się zdążyć xD Poniżej zostawiam formularz, z góry dziękuję :) ![]() Kolory ( w czapce i szaliku te same ) - A5A5A5 ( jasny ), 393029 ( ciemny ) Oczy - błękitne Tło - niech myszka będzie gdzieś w jakiejś lodowej jaskini Wymiary - 1600x900 ( sobie na tapetę ustawię, a co :D ) Prośba - ucieszyłbym się, gdybym otrzymał jeszcze samą mysz bez tła przezroczystą. Dałbyś radę tak zrobić? :) Dernière modification le 1444878840000 |
| « Sénateur » 1444883940000
| 0 | ||
| Screen: ![]() Kolory są na screenie Tło: Ciemne jakieś Poza: gra na gitarze elektrycznej (zaszalej z tą gitarą :')) Rozmiary: 1280x1024 (nie musi być tak dokładnie) Prośby: niech myszka będzie z prawej strony Dernière modification le 1444914480000 |
| « Consul » 1444886880000
| 0 | ||
| Upsik. Ladne rysunki powyzsze takie slodkie owo Boli mnie to, ze kapi ktory niedawno dostal rysunwk ponownie zamawia u.u Dernière modification le 1444913160000 |
| 0 | ||
| Boże ;-; chyba nie zdążyłam bo nie licze. xD ![]() może być to lekko słodkie? to ma byc słodkie w cholere. xD kolor oczu: nie widac ale jak zrobisz że sciaga to czarne bialka i białe źrenice. :3 (mam nadzieje ze zdążyłam You. ;-;) |
| « Censeur » 1444910820000
| 0 | ||
| szkoda że nie zdąrzyłam .-. CUDNE PRACE |
| « Sénateur » 1444911900000
| 0 | ||
| Śliczne ^^ Tyle czekałam i się nie załapałam :p |