×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Suggestions
  • /
  • Javaslatok, ötletek
« ‹ 8 / 30 › »
Javaslatok, ötletek
Becccu
1348142700000
    • Becccu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#141
[Modéré par Mausibiene, raison : Posting spam everywhere. [Sentinels: feel free to restore non-spam posts]]
Becccu
1348142820000
    • Becccu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#142
[Modéré par Mausibiene, raison : Posting spam everywhere. [Sentinels: feel free to restore non-spam posts]]
Littlepinkie
« Citoyen »
1348147200000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#143
  0
Becccu a dit :
én annak örülnék hogy nem kéne pénzt kidobni mert most akarjuk hogy az egér ilyen meg olyan szinű legyen

A készítőknek ebből van bevételük, mert nekik is meg kell élni valamiből.
Cincogoka
« Citoyen »
1348227180000
    • Cincogoka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#144
  0
Littlepinkie a dit :
A készítőknek ebből van bevételük, mert nekik is meg kell élni valamiből.

Ó, úgy megelőztelek volna ezzel a válasszal =)
Szerettem volna én is ezt írni :D
Nikachu
« Citoyen »
1348320840000
    • Nikachu#9612
    • Profil
    • Derniers messages
#145
  0
Jó lenne, ha lennének olyan bundák, amelyek képességeket adnának a bunda viselőjének. :) -> :D
Becccu
1348426860000
    • Becccu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#146
[Modéré par Mausibiene, raison : Posting spam everywhere. [Sentinels: feel free to restore non-spam posts]]
Lackomarta
« Citoyen »
1348820340000
    • Lackomarta#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#147
  0
van most a boltban 400 sajtert csakany vagy itt van egy jo aso
http://www.google.hu/imgres?q=aso&hl=hu&biw=1024&bih=653&tbm=isch&tbnid=vqe-KZMN5GN24M:&imgrefurl=http://www.minimano.hu/termekeink/bolcsi-_es_ovikezdes/bolcsis_es_ovis_jelek/ovodai_jelkeszlet_16_darabos_aso.html&docid=QJ1Y3eOe8HYKqM&imgurl=http://images.minimano.hu/bolcsi_ovi_felkeszules/ovisjelek/aso/aso.jpg&w=600&h=571&ei=qF5lUIXiBsXOsgaHpoBo&zoom=1&iact=rc&dur=246&sig=118327401004905695265&page=2&tbnh=139&tbnw=146&start=15&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:15,i:119&tx=123&ty=82
Cincogoka
« Citoyen »
1348832340000
    • Cincogoka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#148
  0
Lackomarta a dit :
van most a boltban 400 sajtert csakany vagy itt van egy jo aso
http://www.google.hu/imgres?q=aso&hl=hu&biw=1024&bih=653&tbm=isch&tbnid=vqe-KZMN5GN24M:&imgrefurl=http://www.minimano.hu/termekeink/bolcsi-_es_ovikezdes/bolcsis_es_ovis_jelek/ovodai_jelkeszlet_16_darabos_aso.html&docid=QJ1Y3eOe8HYKqM&imgurl=http://images.minimano.hu/bolcsi_ovi_felkeszules/ovisjelek/aso/aso.jpg&w=600&h=571&ei=qF5lUIXiBsXOsgaHpoBo&zoom=1&iact=rc&dur=246&sig=118327401004905695265&page=2&tbnh=139&tbnw=146&start=15&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:15,i:119&tx=123&ty=82

Használhatnád a BB kódokat, hogy az egereknek csak rá kelljen kattintaniuk a te linkedre, és máris egyszerűbb, ráadásul neked se nagy feladat ez. A BB kódokat itt találod:

Topic-85832[/url]
Micegizi
« Citoyen »
1348987740000
    • Micegizi#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#149
  0
Pockoos a dit :
Ez az ötlet nem rossz nekem kéne ;)

Igaz de én olyanra gondoltam amikor a boltban meg lehetne venni pl. a kanapét,ágyat, tv-t stb.
Littlepinkie
« Citoyen »
1348990080000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#150
  0
Micegizi a dit :
Igaz de én olyanra gondoltam amikor a boltban meg lehetne venni pl. a kanapét,ágyat, tv-t stb.

meg azt is customizálni
Cincogoka
« Citoyen »
1348990440000
    • Cincogoka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#151
  0
Ez rengeteg munka lenne Tignek is, és Melibellule - nek is. Örüljetek, hogy a törzsházban vannak ilyesmik!
Littlepinkie
« Citoyen »
1349360880000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#152
  0
jó ötletek, nekem ezek az ötleteim:
-lehessen mozgóképet berakni profilképnek,
-lehessen adatlapot csinálni, és ha rákattintunk valaki nevére akkor előjön az adatlapja,
-ne kelljen mindig beírni a felhasználónevünket hanem lehessen megjegyeztetni, esetleg a jelszóval is lehet ha csak te tfm-ezel a gépen.
Cincogoka
« Citoyen »
1349436780000
    • Cincogoka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#153
  0
wow, látom rengeteg ötlet összegyűlt már.
Még egy javaslat tőlem:
Adatlap!
A játékban lehetne egy adatlap amit a profil-adatlap - on olvashatnánk. Ilyeneket kéne megadni:
Becenév:
Nem: (Fiú vagy lány)
Kor:
Tehetség:
Kedvenc étel:
Kedvenc sport:
Kedvenc édesség:
Kedvenc állat:
Kedvenc szín:

Remélem meg lehet oldani ^^
Antikati
« Citoyen »
1349456640000
    • Antikati#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#154
  0
az adatlapban bemutató szöveg legyen
Becccu
1349528400000
    • Becccu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#155
[Modéré par Mausibiene, raison : Posting spam everywhere. [Sentinels: feel free to restore non-spam posts]]
Cincogoka
« Citoyen »
1349589360000
    • Cincogoka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#156
  0
Nos ez a "piac" sokak ötlete volt már, és szerintem ez csodás ötlet, azonban vannak dolgok, amikért hátrányos:
- Aki (mint Becccu mondta) "kicsit" fizetne érte, szerintem nem nagyon jó. Így az egerek olcsóbb cuccokhoz fognak hozzájutni, és a ége az lesz, hogy egy egér megvesz valami "menő" cuccot, és a többiek megrohanják, hogy: "add nekem!" "Légyszí!", meg hogy: "Ne légy önző, majd viszonzom, csak add ide!" nem beszélve a: "De bunkó vagy, nem kapsz tőlem soha többé semmit" - ről.
- Aki visszakapná a sajtot, mármint az "eladó", azzal egy hátrány lenne: Megvesz egy 4001 sajtos "fül" kategóriás ruhadarabot, kicsit illegeti magát a többiek előtt, ők meg "Wáó! Ezt tényleg te vetted?!" mondatokat írkálnak, aztán ha ráun az egér, csak eladja, és ha újra megjön hozzá a kedve, akkor megint megveszi, és folytatódik tovább...

Nos én csak ezt a két hátrányát látom, de egyébként maga az ötlet nem rossz.
Littlepinkie
« Citoyen »
1349591640000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#157
  0
Akkor lehetne licitálni.
Cincogoka
« Citoyen »
1349592780000
    • Cincogoka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#158
  0
Ez is hasonló problémákkal jár. Például ha valaki licitál, és odaadják neki olcsón, akkor megint az előző bejegyzésem aggályai lépnek életbe. Ám ha úgy tűnik a licitáló személynek, hogy drágábban kapja meg, akkor már inkább megvásárolja a Boltban. *-*
Úgyhogy szerintem ez az ötlet elbukott...
Antikati
« Citoyen »
1349720160000
    • Antikati#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#159
  0
amit eladsz cuccot annak az igazi árából leveszünk 100-at vagy 200-at és úgy adjuk el
Littlepinkie
« Citoyen »
1349789040000
    • Littlepinkie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#160
  0
Antikati a dit :
amit eladsz cuccot annak az igazi árából leveszünk 100-at vagy 200-at és úgy adjuk el

minek azt.
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Suggestions
  • /
  • Javaslatok, ötletek
« ‹ 8 / 30 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27