| |
| « Citoyen » 1349887860000
| 0 | ||
| mert ha az igazi árá ért adjuk el a cuccot akkor senki se venné meg mert a boltban megvehetik |
| « Citoyen » 1349964900000
| 0 | ||
| Nem kérek nehezen megvalósíthatókat, nyugi xD 1. A ratapultot visszatenni... (miért szedték ki?) 2. A tribe tagoknak a nevét is zölddel írja 3. Új title, amikor már minden title megvan mindenből (minigame title-ken kívül) akkor lenne ez: FINISH! 4. Lehessen aludni az ágyakon... Ténleg aludni, amikor rákattintok az ágyra, és akkor nem dobna le a szerver, AFK mód miatt :D Tudom, hogy vannak hátrányai is, de NA! xD Jó lenne... Engem mindíg kidob amikor megyek a boltba -.-' Ennyi lenne a remek ötleteimből :D Az utolsón kívül, nem nagy dolgok! Vég szó: "Nem muszáj..." |
| « Citoyen » 1349967600000
| 0 | ||
| Lehetne igazán a boltban a cuccos alatt olyan hogy eladás.... |
| « Citoyen » 1350046080000
| 0 | ||
Calory a dit : 1. Ez tényleg jó, de Tignek rengeteg munkája lenne, főleg ha törölték, azt már nem csinálná meg újra. 2. Ezt most nem igazán értem. Ha a fórumon lenne zöld a nevük, Sentinelnek hinnéd őket. Ha pedig a játékban, akkor pedig azt hiszed, hogy ők friendek. 3. Mindig új és új title van, nincs olyan, hogy "vége" 4. Ha az ágyat úgy tették, hogy fal mellett van az egyik vége, akkor csak a falnak mész addig, amíg az egér nem pattog. Ha ez meg van, nyugodtan nyomhatsz "alvás" módot. De lehetne még próbálkozni Cserko a dit : Azt hiszem ezt már elmondtam pár bejegyzéssel fejjebb: Nos ez a "piac" sokak ötlete volt már, és szerintem ez csodás ötlet, azonban vannak dolgok, amikért hátrányos: - Aki (mint Becccu mondta) "kicsit" fizetne érte, szerintem nem nagyon jó. Így az egerek olcsóbb cuccokhoz fognak hozzájutni, és a ége az lesz, hogy egy egér megvesz valami "menő" cuccot, és a többiek megrohanják, hogy: "add nekem!" "Légyszí!", meg hogy: "Ne légy önző, majd viszonzom, csak add ide!" nem beszélve a: "De bunkó vagy, nem kapsz tőlem soha többé semmit" - ről. - Aki visszakapná a sajtot, mármint az "eladó", azzal egy hátrány lenne: Megvesz egy 4001 sajtos "fül" kategóriás ruhadarabot, kicsit illegeti magát a többiek előtt, ők meg "Wáó! Ezt tényleg te vetted?!" mondatokat írkálnak, aztán ha ráun az egér, csak eladja, és ha újra megjön hozzá a kedve, akkor megint megveszi, és folytatódik tovább... Nos én csak ezt a két hátrányát látom, de egyébként maga az ötlet nem rossz. Íme az én ötleteim. Várom a visszajelzéseket. Mi tetszik, mi nem? 1. Survivoron a vámpírok a "space" gombal tudnának repülni. 2. Munkák. Pl.: Orvos,(meggyógyít) kertész (rendbeteszi a kertet). 3. Saját ház az egereknek. Csak jelszóval mehet oda be a másik egér, amit bármikor megváltoztathat a ház tulajdonosa. Lennének bútorok, amiket színezni lehetne, és oda tesszük ahová szeretnénk, akár a mapkészítőn. A berendezési tárgyak különböző tudásokkal bírnak. Hűtő - Italt lehet készíteni (50 sajt) Sütő - Sütit lehet készíteni (30 sajt) Szék - Rá lehet ülni (2 sajt) TV - 3 csatorna (egeres) közül lehet választani. (100 sajt) Asztal - semmi (15 sajt) Kanapé - ülés (18 sajt) 4. Új hangulatok: Kacsintás, Sznob egér (felhúzza az orrát) 5. Hangszerek: gitár, hegedű, zongora, szaxofon, xilofon. Mindegyik máshogy szól, az egér ha rákattintunk zenél vele. 50-50 sajt mind. 6. Tánclépések: Ha hosszan kattintunk a "Tánc gomra", akkor megjelenik egy ablak: Tánclépések. Ott lehet választani: Spárga, pörgés, csirketánc, padeburre (hipp-hopp tánclépés). 7. Telefon - Az egerek tudnának egymás között kommunikálni videó-chat - en, vagy Skype - on. Ha valaki hív, egy telefon ugrik fel. Ez egy farok-dísz is, ami ha valaki hív, rezeg. Hívni így tudsz: /"Felhasználónév" video, vagy /"Felhasználónév" telefon. Másik megoldás: Névre rákattintasz, és "Video" vagy "Telefon". 8. Helyszínek: Szépségszalon (Pakolás, masszázs, fürdő és smink), Piac (Ami nem kell, eladod, amennyiért vetted), Bank (Ha sütit beteszünk, és 2 hónapon át nem nyúlunk hozzá, akkor 50 sütivel több lesz, mint volt) 9. Új fizetőeszköz - Süti! Ezeket versenyekre kaphatsz, vagy events - eknél, esetleg a kincskeresésnél. 10. Kincskeresés - Venni kéne 10 sajtért lapátot, és menni kincskeresésre. Ha egy töredezett buckát látsz, végy az egér szájába egy lapátot, és 10x nyomd a lefele gombot. ha kiásta, felmutatja a sütit, és felugrik egy ablak, amin az egér eszi a sütit, és kiírja hogy mennyit kaptál. 11. Versenyek - Futóverseny, Úszóverseny, ugrásverseny, macska-lovaglás. 12. Macska! - Lenne egy macska, aki folyton az egerek életéne törne. Ha sikerül "meglovagolni", akkor kapsz 10 sütit ^^ Van még rengeteg ötletem, később le is írom őket! Szóljatok hozzá, remélem tetszik! :) Cincogoka |
| « Citoyen » 1350047100000
| 0 | ||
| ezeket már írtad |
| « Citoyen » 1350047340000
| 0 | ||
Littlepinkie a dit : Nem tudtam... Ezt egy lezárt témából másoltam. |
| « Citoyen » 1350114540000
| 0 | ||
| Lenne egy ötletem, szerintem mindenki beleeggyezne ^^ A profil -nál írja azt is, hogy Bootcamps completed :D (bootcamp mapok befejezve) vagy ilyesmi... :D Ennyi lenne :D Cingó! tudom, hogy hogy kell, hogy ne pattogj az ágyon, de én arra értem, hogy akkor ne dobjon ki a szerver AFK mód miatt -.-' Érted? |
| « Citoyen » 1350126840000
| 0 | ||
| 1. Értem. 2. Nem "Cingó" vagyok, már ne haragudj... |
| « Citoyen » 1350327120000
| 0 | ||
| nekem az 1. nem tetszik mert így akkor a vámpírok könnyen elfoghatják az egereket. |
| « Citoyen » 1350400500000
| 0 | ||
Cincogoka a dit : Szerintem ezeknek semmi értelme, hiszen itt az egérre vagyunk kíváncsiak, nem a személyre, és az internet ilyen szempontból veszélyes lehet. De nem szólok bele :D Viszont nekem is van egy ötletem a Halloween eventhez: Lehetne hogy egy valaki (pl sham/modi) fent van a szoba felett, akik nincsenek fullscreenben, nem látnák. Nos, felülről fekete csillagok hullanának, és ki kell őket kerülni, vagy különben békává változol ^^ annak nem jár sütőtök! ^^ Miért kaphatok sütőtököt? Végig kell menni egy bizonyos pályán, és elérni egy denevér szobrot. Oda állsz alá (viszont az sincs védve a fekete csillagoktól!), és 5 másodpercig ott kell maradnod, és megkapod a sajtot (sajt=sütőtök). Aztán vissza kell menni a lyukba ^^ Ennyi. Nem hiszem hogy megvalósítható de egész vicces:D |
| « Citoyen » 1350403560000
| 0 | ||
| « Citoyen » 1350403800000
| 0 | ||
| That's Amazing! Ez szuper! Es ist toll! |
| « Citoyen » 1350409440000
| 0 | ||
| szerintem ne változon az egér békává ha a csillag hozzá ér hanem vámpírrá és utána ne hulljon csillag hanem a vámpír kapja el az egereket és ha a vámpír leesik akkor újra hulljon fekete csillag |
| « Citoyen » 1350410100000
| 0 | ||
Antikati a dit : Ez már túl...Survivor! DE: Ha esetleg lenne vámpír. És addig elállni a csillag-eső. És a vámpírt kell lelökni, a vámpír pedig küzd, ahogy tud. Különleges képességei lehetnének!:D |
| « Citoyen » 1350574680000
| 0 | ||
| Bocsi "Cingoka" :D Gondlotam, hogy érted... Amúgy ez a vámpíros csillagos ötlet egy nagy marhaság -.-' Saját ötletek: - A vámpíros minigame-nek külön Room kéne :D Aki túl éli az kap sajtot :D És ha mindenki vámpír, akkor senki... - Romániában is lehessen venni epret SmS -el -.-' Én sajna ott lakok és nem tudok venni :D Ezen dolgozzatok Adminok :D |
| « Citoyen » 1350800220000
| 0 | ||
| Na arra gondoltam ,hogy itt a fórumon kiírhatná oda felülre az online-ok mellé ,hogy a te közzöségedből épp ki online. |
| « Citoyen » 1350835800000
| 0 | ||
Calory a dit : Ezek jók! |
| « Citoyen » 1351317720000
| 0 | ||
| a survivor-ban ne legyen meep és ha az egér ott áll ahol a sámi akkor az egér ott nyomban haljon meg de ha a sám megy át az egyik egeren akkor nem fog az egér meghalni |
| « Citoyen » 1351319880000
| 0 | ||
Antikati a dit : Nos hát ezt igen könnyű megoldani, de miért kéne kivenni a "meep" funkciót?! Bár ha lenne egy "meep fight" játék, ahogy azt páran kérték, semmi problémám nem lenne. Szerintem hasznos a meep, így egyenlőre békén fogják hagyni... |
| « Citoyen » 1351340640000
| 0 | ||
| Sztem lehetne úgy h ebböl a játékból lehetne kutyás vagy esetleg macskás de más állatokba is lehetne Mondjuk van a tánc ikon ott megnyílna még egy ablak és akkor lehetne választani a sokféle táncok közül mondjuk lehetne ilyen tánc is:http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0&feature=related de még páros táncot is lehetne mondjuk még ha a tásas táncra mész akkor feldob egy ablakot és oda beírod h kivel szeretnél táncolni és küld egy meghívás annak az illetőnek és ha elfogadja táncoltok [Sentinel] Üzenetek összevonva - Legközelebb, duplaposzt helyett, szerkeszd a posztod a profilképed alatt lévő ikonnal: ![]() |