×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • [Oficjalna Minigra] Domination
[Oficjalna Minigra] Domination
Aanguson
« Citoyen »
1399120500000
    • Aanguson#8461
    • Profil
    • Derniers messages
#1
  0
http://i.imgur.com/L5YR3KH.png
Domination to gra drużynowa stworzona przez Fxie i Shamousey.
Należy w niej zdobywać i utrzymywać flagi, aż wszystkie będą należały do jednej drużyny.
Każda drużyna ma inny kolor flagi:
Niebieska drużyna:

http://i.imgur.com/NWnGFQ9.png
Czerwona drużyna:
http://i.imgur.com/TC0Rew9.png

http://i.imgur.com/uL93kLC.png
Biała flaga nie należy do nikogo.

Przy zdobywaniu/przejmowaniu flagi przez drużyne niebieską pokazuje się niebieskie confetti:

http://i.imgur.com/Gje0fsi.jpg
A przez drużynę czerwoną, czerwone:

http://i.imgur.com/CBG9ad1.jpg
Po zdobyciu flagi pokazuje się gwiazdka:
http://i.imgur.com/iboRJz7.jpg
Gdy należymy do niebieskiej drużyny nasz nick staje się niebieski i widzimy to:
http://i.imgur.com/bwzfk0b.jpg
A gdy należymy do drużyny czerwonej, czerwony i widzimy to:

http://i.imgur.com/E76bXqV.jpg
Gdy wygra drużyna niebieska pokazuje się to:
http://i.imgur.com/07xBuxk.jpg
A gdy wygra czerwona to:
http://i.imgur.com/GmXH8xy.jpg
Wygrywając zdobywasz Punkty Dominacji (DP), które możesz wydać w sklepie i dzięki którym zwiększasz swoją pozycje w rankingu.


http://i.imgur.com/Gc1qEnF.jpg
Tuż nad czatem znajdują się przyciski, które otwierają sklep (Shop) i ranking (Leaderboard).
Sklep jest podzielony na dwie zakładki:
Umiejętności (Skills):http://i.imgur.com/AVSWFfk.jpg
Mysz (Mouse):
http://i.imgur.com/g9IddQs.jpg
Gdy kupimy +Cannons zamiast wystrzeliwać 1 kulę, wystrzeliwujemy 2 (Maksymalnie 3 na raz)

Po zakupie +Mines możemy stawiać miny przyciskiem E i detonować je Spacją.
Miny wyglądają tak:

http://i.imgur.com/I4H1zur.jpg
Im więcej min zakupimy, tym bardziej mina będzie odrzucać gracza.

Natomiast po zakupie +Spirit zamiast kul możemy używać ducha wystrzeliwującego nas w górę. Im więcej razy kupimy Spirit, tym bardziej będzię on odpychał.

Za każdym razem gdy kupimy +Respawn nasz czas odrodzenia skróci się o 1s.

Za każdym razem gdy kupimy +Points punkty zdobywane z przejmowania flag zwiększają się o 1.


http://i.imgur.com/L7hd9XP.jpg
Ranking dzieli się na dwie zakładki Global (ranking światowy) i PL, EN, DE itd. (ranking krajowy, który zależy od kraju w którym grasz).
Michaluck
« Censeur »
1399121280000
    • Michaluck#9813
    • Profil
    • Derniers messages
#2
  0
Dla mnie ta minigra jest super :D
Mrkapii
« Consul »
1399222140000
    • Mrkapii#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#3
  0
Super gra, tylko czm teraz nie działa? ;-;
Rohere
« Consul »
1399222620000
    • Rohere#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#4
  0
Mrkapii a dit :
Super gra, tylko czm teraz nie działa? ;-;

Bo twórca nie powiedział żeby jom uruchomici :)
Leafy
« Consul »
1399531500000
    • Leafy#0407
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  0
Uwielbiam w to grać tylko szkoda że kule też trafiają w "Team" i team pisze że np red zrzucił red'a
Pepeszke
« Citoyen »
1400159340000
    • Pepeszke#2432
    • Profil
    • Derniers messages
#6
  0
Minkay a dit :
Uwielbiam w to grać tylko szkoda że kule też trafiają w "Team" i team pisze że np red zrzucił red'a

własnie :)
Fiszka
« Citoyen »
1400430720000
    • Fiszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#7
  0
Teraz nie działa :<

Dobra, działa już :3
Alfa_i_omega
« Citoyen »
1604049900000
    • Alfa_i_omega#0706
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#8
  2
Odświeżam! Bardzo fajna minigierka, szkoda, że zapomniana na polskim serwerze tak jak #deathmatch.
Agares
« Censeur »
1612467060000
    • Agares#9662
    • Profil
    • Derniers messages
#9
  0
Niestety ale gra, gdy twoi przeciwnicy posiadają 50 dodatkowych kul i naminowywują całą powierzchnię mapy, nie należy do przyjemności.
Alfa_i_omega
« Citoyen »
1612914120000
    • Alfa_i_omega#0706
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  1
Agares a dit :
Niestety ale gra, gdy twoi przeciwnicy posiadają 50 dodatkowych kul i naminowywują całą powierzchnię mapy, nie należy do przyjemności.

Masz absolutną rację. Sam kiedyś przez to przechodziłem. Co nie zmienia faktu, że ta minigierka ma fajny, specyficzny charakter.
Elogole
« Citoyen »
1769910780000
    • Elogole#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#11
  0
potwierdzam, minigierka z wielkim potencjałem.
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • [Oficjalna Minigra] Domination
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27