| [Oficjalna Minigra] Domination |
| « Citoyen » 1399120500000
| 0 | ||
![]() Domination to gra drużynowa stworzona przez Fxie i Shamousey. Należy w niej zdobywać i utrzymywać flagi, aż wszystkie będą należały do jednej drużyny. Każda drużyna ma inny kolor flagi: Niebieska drużyna: ![]() Czerwona drużyna: ![]() ![]() Biała flaga nie należy do nikogo. Przy zdobywaniu/przejmowaniu flagi przez drużyne niebieską pokazuje się niebieskie confetti: ![]() A przez drużynę czerwoną, czerwone: ![]() Po zdobyciu flagi pokazuje się gwiazdka: ![]() Gdy należymy do niebieskiej drużyny nasz nick staje się niebieski i widzimy to: ![]() A gdy należymy do drużyny czerwonej, czerwony i widzimy to: ![]() Gdy wygra drużyna niebieska pokazuje się to: ![]() A gdy wygra czerwona to: ![]() Wygrywając zdobywasz Punkty Dominacji (DP), które możesz wydać w sklepie i dzięki którym zwiększasz swoją pozycje w rankingu. ![]() Tuż nad czatem znajdują się przyciski, które otwierają sklep (Shop) i ranking (Leaderboard). Sklep jest podzielony na dwie zakładki: Umiejętności (Skills): ![]() Mysz (Mouse): ![]() Gdy kupimy +Cannons zamiast wystrzeliwać 1 kulę, wystrzeliwujemy 2 (Maksymalnie 3 na raz) Po zakupie +Mines możemy stawiać miny przyciskiem E i detonować je Spacją. Miny wyglądają tak: ![]() Im więcej min zakupimy, tym bardziej mina będzie odrzucać gracza. Natomiast po zakupie +Spirit zamiast kul możemy używać ducha wystrzeliwującego nas w górę. Im więcej razy kupimy Spirit, tym bardziej będzię on odpychał. Za każdym razem gdy kupimy +Respawn nasz czas odrodzenia skróci się o 1s. Za każdym razem gdy kupimy +Points punkty zdobywane z przejmowania flag zwiększają się o 1. ![]() Ranking dzieli się na dwie zakładki Global (ranking światowy) i PL, EN, DE itd. (ranking krajowy, który zależy od kraju w którym grasz). |
| « Censeur » 1399121280000
| 0 | ||
| Dla mnie ta minigra jest super :D |
| « Consul » 1399222140000
| 0 | ||
| Super gra, tylko czm teraz nie działa? ;-; |
| « Consul » 1399222620000
| 0 | ||
Mrkapii a dit : Bo twórca nie powiedział żeby jom uruchomici :) |
| 0 | ||
| Uwielbiam w to grać tylko szkoda że kule też trafiają w "Team" i team pisze że np red zrzucił red'a |
| « Citoyen » 1400159340000
| 0 | ||
Minkay a dit : własnie :) |
| « Citoyen » 1400430720000
| 0 | ||
| Teraz nie działa :< Dobra, działa już :3 |
| « Citoyen » 1604049900000
| 2 | ||
| Odświeżam! Bardzo fajna minigierka, szkoda, że zapomniana na polskim serwerze tak jak #deathmatch. |
| « Censeur » 1612467060000
| 0 | ||
| Niestety ale gra, gdy twoi przeciwnicy posiadają 50 dodatkowych kul i naminowywują całą powierzchnię mapy, nie należy do przyjemności. |
| « Citoyen » 1612914120000
| 1 | ||
Agares a dit : Masz absolutną rację. Sam kiedyś przez to przechodziłem. Co nie zmienia faktu, że ta minigierka ma fajny, specyficzny charakter. |
| « Citoyen » 1769910780000
| 0 | ||
| potwierdzam, minigierka z wielkim potencjałem. |