×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • nowy room #music bar!
1 / 7 › »
nowy room #music bar!
Aniolkaa
« Citoyen »
1404142860000
    • Aniolkaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#1
  0
jest nowy room music bar stworzony przez Gunitora i on na tym roomie jest miśkiem dodali balony i napis "zw" jeśli chcesz kolorowy nick piszesz !kolor [kolor RGB] jesli chcesz liste balonów piszesz "!balon" dziękuje ci Gunitor za ten room

Dernière modification le 1404143100000
Pandamog
« Citoyen »
1404148440000
    • Pandamog#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#2
  0
// Delete.

Dernière modification le 1424988000000
Ouake
« Censeur »
1404160080000
    • Ouake#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#3
  0
Co do wkładu pracy na ten pokój:

Gunitor - Pomysłodawca całego pokoju, twórca "połowy mapy" w części budowy oraz zaprojektowania i wsparcie graficzne
Plilcia - Główna artystka pokoju, twórczyni "drugiej połowy mapy" w części graficznej, a jeżeli ktoś uważa to za mało, poczekajcie na przyszłe aktualizacje - to była narazie rozgrzewka
Ouake - Programista pokoju, łączenie całości w jednym kodzie lua, wprowadzanie aktualizacji i udostępnianie pokoju dzięki stanowisku lua team

Pewnie niektórzy sobie pomyślą, że sie tu teraz wywyższam, ale chyba nie ma sensu ukrywać tego, że to ja mam tu najcięższą robote i do tego jako jeden z nielicznych w PL jestem w stanie zrobić odpowiedni kod lua.

#Music Bar nie jest jeszcze ukończone, a gdy przyjdzie odpowiedni czas, pojawi się też odpowiedni opis pokoju.
Aniolkaa
« Citoyen »
1404206280000
    • Aniolkaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#4
  0
a Ouake raz pokazywałeś taką nam mapę jakby jungla taka wysoka z szamanem już jest ukończone?
Ouake
« Censeur »
1404223800000
    • Ouake#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  0
Jeszcze nie, Plilcia chciała sprawdzić jak to wygląda na żywo i narazie tylko po to było.
Pandamog
« Citoyen »
1404243600000
    • Pandamog#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  0
// Delete.

Dernière modification le 1424987940000
Cynamons
« Citoyen »
1404327840000
    • Cynamons#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#7
  0
./room #music bar mi nie działa ;/
Ouake
« Censeur »
1404339240000
    • Ouake#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#8
  0
Dużymi literami:

    /room #Music Bar

No i Bar będzie wtedy gdy go wczytam.

PS: Mam pomysł aby wykorzystać '/chat Oulua', w którym będe zapisywać co i gdzie wczytuję odnośnie #Oulua i innych publicznych pokoi. Jak mówicie, przyda się?
Drumsa
« Citoyen »
1404382260000
    • Drumsa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#9
  0
Moim zdaniem tak.
Aniolkaa
« Citoyen »
1404388680000
    • Aniolkaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  0
tak!!!
Pandamog
« Citoyen »
1404509940000
    • Pandamog#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#11
  0
// Delete.

Dernière modification le 1424988000000
Pandamog
1404510120000
    • Pandamog#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#12
[Modéré par Coska, raison : Podwójny.~]
Pandamog
1404511800000
    • Pandamog#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#13
[Modéré par Coska, raison : Potrójny.~]
Aniolkaa
« Citoyen »
1404815220000
    • Aniolkaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#14
  0
pandamog a dit :
[Gunitor] i nie ma tam tego co zlamales xd (dotyczy regulaminu*)
[Gunitor] ../ban Trevond - JEŻELI NIE ZOSTANIE ZBANOWANY JUTRO BARU NIE BĘDZIE! (spamował tym wielokrotnie)
[Gunitor] morda [Gunitor] psie

*Guntior napisał, iż regulamin jest "wybrakowany" i każdy powinien znać zasady... Uważam, że źle uważa no bo jak mogę łamać zasady, o których nie ma mowy w regulaminie, "który on pisał" .-.

Podsumowując (XD): Gunitor nie radzi sobie w roli admina i uważam, że ktoś jednak powinien mu coś poradzić...

Takie moje skromne zdanie ^^

niewiem ze to mówie ale



podły Gunitor!!!
Kiriami
« Citoyen »
1404815640000
    • Kiriami#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#15
  0
pandamog a dit :
Nigdy nie złamałem regulaminu, ale pan Gunitor daje bany bez powodu...
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 5 minut. Powód: a nw
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 5 minut. Powód: za spam
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 10 minut. Powód: Kłamstwo, buntowanie innych
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 9999999999999999999999999 minut. Powód: a ty juz dziś nie bedziesz widział mapki, zazdrość ..

pandamog a dit :
Co raz ciekawiej...
[Gunitor] ZAMKNIJ MORDE
[Gunitor] BO BAR ZNIKNIE NA ZAWSZE

Uważam, że Gunitor powinie się opanować trochę... Nie zasługuje na miano admin tam ;-;

pandamog a dit :
[Gunitor] i nie ma tam tego co zlamales xd (dotyczy regulaminu*)
[Gunitor] ../ban Trevond - JEŻELI NIE ZOSTANIE ZBANOWANY JUTRO BARU NIE BĘDZIE! (spamował tym wielokrotnie)
[Gunitor] morda [Gunitor] psie

*Guntior napisał, iż regulamin jest "wybrakowany" i każdy powinien znać zasady... Uważam, że źle uważa no bo jak mogę łamać zasady, o których nie ma mowy w regulaminie, "który on pisał" .-.

Podsumowując (XD): Gunitor nie radzi sobie w roli admina i uważam, że ktoś jednak powinien mu coś poradzić...

Takie moje skromne zdanie ^^

też uważam że on sie popisuje..
Naticharllie
« Citoyen »
1404849660000
    • Naticharllie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#16
  0
Bo gunitor się jara. Co do roomu, mi się nie podoba w sumie, ale już tam posiedzie. Dam szanse za godzine.
Deliyerii
« Consul »
1404850920000
    • Deliyerii#7671
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#17
  0
Kiriami a dit :
pandamog a dit :
Nigdy nie złamałem regulaminu, ale pan Gunitor daje bany bez powodu...
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 5 minut. Powód: a nw
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 5 minut. Powód: za spam
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 10 minut. Powód: Kłamstwo, buntowanie innych
[LUA] Gracz Pandamog zostal zbanowany na 9999999999999999999999999 minut. Powód: a ty juz dziś nie bedziesz widział mapki, zazdrość ..

pandamog a dit :
Co raz ciekawiej...
[Gunitor] ZAMKNIJ MORDE
[Gunitor] BO BAR ZNIKNIE NA ZAWSZE

Uważam, że Gunitor powinie się opanować trochę... Nie zasługuje na miano admin tam ;-;

pandamog a dit :
[Gunitor] i nie ma tam tego co zlamales xd (dotyczy regulaminu*)
[Gunitor] ../ban Trevond - JEŻELI NIE ZOSTANIE ZBANOWANY JUTRO BARU NIE BĘDZIE! (spamował tym wielokrotnie)
[Gunitor] morda [Gunitor] psie

*Guntior napisał, iż regulamin jest "wybrakowany" i każdy powinien znać zasady... Uważam, że źle uważa no bo jak mogę łamać zasady, o których nie ma mowy w regulaminie, "który on pisał" .-.

Podsumowując (XD): Gunitor nie radzi sobie w roli admina i uważam, że ktoś jednak powinien mu coś poradzić...

Takie moje skromne zdanie ^^

też uważam że on sie popisuje..

ja raczej tak nie uważam.
Chimpounou
« Citoyen »
1404896160000
    • Chimpounou#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#18
  0
pandamog a dit :
[Gunitor] i nie ma tam tego co zlamales xd (dotyczy regulaminu*)
[Gunitor] ../ban Trevond - JEŻELI NIE ZOSTANIE ZBANOWANY JUTRO BARU NIE BĘDZIE! (spamował tym wielokrotnie)
[Gunitor] morda [Gunitor] psie

*Guntior napisał, iż regulamin jest "wybrakowany" i każdy powinien znać zasady... Uważam, że źle uważa no bo jak mogę łamać zasady, o których nie ma mowy w regulaminie, "który on pisał" .-.

Podsumowując (XD): Gunitor nie radzi sobie w roli admina i uważam, że ktoś jednak powinien mu coś poradzić...

Takie moje skromne zdanie ^^

Sam gorzej się odzywasz.
Kllauuddiiaa
1404906660000
    • Kllauuddiiaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#19
[Modéré par Coska, raison : Nie na temat.~]
Leemona
« Citoyen »
1404907680000
    • Leemona#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#20
  0
Ej nie istnieje taki room :c
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • nowy room #music bar!
1 / 7 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27