| |
| « Citoyen » 1404142860000
| 0 | ||
| jest nowy room music bar stworzony przez Gunitora i on na tym roomie jest miśkiem dodali balony i napis "zw" jeśli chcesz kolorowy nick piszesz !kolor [kolor RGB] jesli chcesz liste balonów piszesz "!balon" dziękuje ci Gunitor za ten room Dernière modification le 1404143100000 |
| « Citoyen » 1404148440000
| 0 | ||
| // Delete. Dernière modification le 1424988000000 |
| 0 | ||
| Co do wkładu pracy na ten pokój: Gunitor - Pomysłodawca całego pokoju, twórca "połowy mapy" w części budowy oraz zaprojektowania i wsparcie graficzne Plilcia - Główna artystka pokoju, twórczyni "drugiej połowy mapy" w części graficznej, a jeżeli ktoś uważa to za mało, poczekajcie na przyszłe aktualizacje - to była narazie rozgrzewka Ouake - Programista pokoju, łączenie całości w jednym kodzie lua, wprowadzanie aktualizacji i udostępnianie pokoju dzięki stanowisku lua team Pewnie niektórzy sobie pomyślą, że sie tu teraz wywyższam, ale chyba nie ma sensu ukrywać tego, że to ja mam tu najcięższą robote i do tego jako jeden z nielicznych w PL jestem w stanie zrobić odpowiedni kod lua. #Music Bar nie jest jeszcze ukończone, a gdy przyjdzie odpowiedni czas, pojawi się też odpowiedni opis pokoju. |
| « Citoyen » 1404206280000
| 0 | ||
| a Ouake raz pokazywałeś taką nam mapę jakby jungla taka wysoka z szamanem już jest ukończone? |
| 0 | ||
| Jeszcze nie, Plilcia chciała sprawdzić jak to wygląda na żywo i narazie tylko po to było. |
| « Citoyen » 1404243600000
| 0 | ||
| // Delete. Dernière modification le 1424987940000 |
| « Citoyen » 1404327840000
| 0 | ||
| ./room #music bar mi nie działa ;/ |
| 0 | ||
| Dużymi literami:
No i Bar będzie wtedy gdy go wczytam. PS: Mam pomysł aby wykorzystać '/chat Oulua', w którym będe zapisywać co i gdzie wczytuję odnośnie #Oulua i innych publicznych pokoi. Jak mówicie, przyda się? |
| « Citoyen » 1404382260000
| 0 | ||
| Moim zdaniem tak. |
| « Citoyen » 1404388680000
| 0 | ||
| tak!!! |
| « Citoyen » 1404509940000
| 0 | ||
| // Delete. Dernière modification le 1424988000000 |
| 1404510120000
| | ||
| [Modéré par Coska, raison : Podwójny.~] |
| 1404511800000
| | ||
| [Modéré par Coska, raison : Potrójny.~] |
| « Citoyen » 1404815220000
| 0 | ||
pandamog a dit : niewiem ze to mówie ale podły Gunitor!!! |
| « Citoyen » 1404815640000
| 0 | ||
pandamog a dit : pandamog a dit : pandamog a dit : też uważam że on sie popisuje.. |
| « Citoyen » 1404849660000
| 0 | ||
| Bo gunitor się jara. Co do roomu, mi się nie podoba w sumie, ale już tam posiedzie. Dam szanse za godzine. |
| « Consul » 1404850920000
| 0 | ||
Kiriami a dit : ja raczej tak nie uważam. |
| « Citoyen » 1404896160000
| 0 | ||
pandamog a dit : Sam gorzej się odzywasz. |
| 1404906660000
| | ||
| [Modéré par Coska, raison : Nie na temat.~] |
| « Citoyen » 1404907680000
| 0 | ||
| Ej nie istnieje taki room :c |