×

Language

Close
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Log in
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Language
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Fanart
  • /
  • [Requests]nerfi to ćma
« ‹ 39 / 40 › »
[Requests]nerfi to ćma
Rozafrozaxdd
« Censor »
1549119660000
    • Rozafrozaxdd#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#761
  1
Nerfi jak zawsze ladne arty robi
zostawiam
Płeć: samica
Kolor oczu: niebieskie
Kolor/czarno-białe: kolor
muzyka*/słowo klucz/emocja/obrazek:wrzosowisko
https://i.imgur.com/VExJiMV.png
Nerfusia
« Consul »
1549811880000
    • Nerfusia#0000
    • Profile
    • Last posts
#762
  31
zrobilam sb odskocznie od rysowania komiszy i rq i powstało to:
jest to redraw obrazku z 2016 roku

Nowy
https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/30826ef2-d290-42c9-afcd-6cece5a5c737/dczch8k-5a0dce06-d20c-43f7-a57b-8088bc8698c4.png

Stary
https://i.imgur.com/6zbBn5f.png
L1v_9
« Consul »
1549812120000
    • L1v_9#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#763
  2
Przepięknie to wygląda.
Nordlys
« Citizen »
1549815900000
    • Nordlys#1496
    • Profile
    • Last posts
#764
  2
Cudowne
Nat_a
« Consul »
1549815960000
    • Nat_a#9157
    • Profile
    • Last posts
#765
  1
OMG
JEZU KOCHAM TE KOLORY!!!!!!
AAAAAAA
JEZU TO JEST CUDOWNE
Riverene
« Censor »
1549924380000
    • Riverene#1256
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#766
  5
Jak śmiesz mieć taki progress >:O
Kolorystyka bardzo mi się podoba, pozy i anatomia
Twarze są zbyt podobne do siebie tak trochu
Brokat8
« Censor »
1549998180000
    • Brokat8#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#767
  5
Podrzucę myszkę do narysowania
http://img.atelier801.com/a9a4f254.png
Płeć: dziewczyna
Kolor oczu: niebieskie
Kolorowe jeśli można
Uzbrojony
« Censor »
1550086440000
    • Uzbrojony#0106
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#768
  3
jejku ten rysunek jest poprostu cudowny ;u;

jeżeli miałabyś tylko chęć i ochotę i oczywiście czas too zostawiam myczke ^^''
https://i.imgur.com/AOxTDid.png
Obrazek postaci
-Płeć dziewczyna
-Kolor oczu *na refce*
-kolor/czarno-białeI zdam się na ciebie
-emocja? idk może się uśmiechać albo coś w tym stylu?i może jej lecieć krew z nosa czy coś[bardzo podobają mi się takie arty]


Last edit on 1550086680000
Moonwolf
« Censor »
1550090040000
    • Moonwolf#3312
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#769
  4
Zostawię tu myszkę. ;u;

https://i.imgur.com/P9kJWA2.png


Płeć: dziołcha.
Kolor oczu: czarne z tym prostokątnym odblaskiem.
Kolor/czarno-białe - wybór należy do Ciebie!
Emocja? Może być zamyślona.

Prosiłabym bez tła.

Last edit on 1550090460000
Aernix
« Consul »
1550190420000
    • Aernix#1482
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#770
  2
Nerfusiu cudowne <3
Refurinn
« Censor »
1557224340000
    • Refurinn#4201
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#771
  0
Nerfusia said:
Securus said:

ua
dawno mnie nie było
śmieszne kartonowe mysz
https://i.imgur.com/cpo00C3.png

A, dziękuję ślicznie <3
Nerfusia
« Consul »
1558460220000
    • Nerfusia#0000
    • Profile
    • Last posts
#772
  11
JESZCZE ZYJE AHAHA
(wcale nie)

wychodzi na to ze najlepiej czuje sie w szczurach
oryginalnie postac była psem xD
https://file.toyhou.se/images/14057606_oOiBmH6cUxVxV4Q.png
pies
https://file.toyhou.se/images/11747054_mkmrYpxNmboLM2W.jpg


___
ale no powinnam chyba robic rq xDDDD
ostatnio duzo sie dzieje i mialam malo czasu ( i nadal bede miala) ale zaraz koniec roku szkolnego i wakacjon tagze heheheheheh
bedzie rysowane uwu
Myszlaciata
« Citizen »
1558464240000
    • Myszlaciata#0000
    • Profile
    • Last posts
#773
  1
nie wiem, ale dla mnie ładniejszy jest pies :/
Nerfusia
« Consul »
1558468860000
    • Nerfusia#0000
    • Profile
    • Last posts
#774
  21
Myszlaciata said:
nie wiem, ale dla mnie ładniejszy jest pies :/

kwestia gustu i think

_____
mhyhyhyhy
chyba opanowałam dobry patent na rq zeby zrobic i sie nie narobic a efekcik mysle ze jest baldzo przyjemny uwu


Szyszka_nestui said:

https://i.imgur.com/crLPLuf.png

Akanekitsune said:

https://i.imgur.com/OuIEqkO.png

Zephyraxx said:

https://i.imgur.com/8DxVvuI.png
Saki
« Censor »
1558557000000
    • Saki#2552
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#775
  3
O ja ciee aaaa
Ale to mi sie mega podoba
Kocham<3
Nordlys
« Citizen »
1558620120000
    • Nordlys#1496
    • Profile
    • Last posts
#776
  2
Dziękuję bardzo, uroczy rysunek <3
Zephyraxx
« Consul »
1573246020000
    • Zephyraxx#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#777
  2
tak tak ja się popłakałam
Juczka10
« Citizen »
1573926540000
    • Juczka10#0000
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#778
  3
jeśli dalej można requesty to podrzucę, z góry dziękuję! :>
https://cdn.discordapp.com/attachments/617354677368913943/642802593633927208/selfie_Juczka100000_2019-10-29.png
-płeć: kobitka
-Kolor oczu: czarne lub żołte
-kolor/czarno-białe: kolor
-muzyka/słowo klucz/emocja/obrazek:
https://static.zerochan.net/Futatsuiwa.Mamizou.full.2352218.png

milutko by było jakbyś się zainspirowała Mamizou(dziewczyna na zdjęciu), bo w sumie moja myszka jest nią inspirowana
jeśli chodzi o jakieś emocje to fajnie by było jakby byłą lekko zmęczona/smutna
Aritha
« Censor »
1587488280000
    • Aritha#5884
    • Profile
    • Last posts
#779
  2
odkopuję!

kolejny świetny artysta na forum a801

bardzo podobają mi się twoje rysunki, naprawdę
inspirują mnie do tego, aby w końcu zacząć rysować myczki

obejrzałam ten wątek od początku do końca i naprawdę widać progress

mimo, że thread nieaktywny od listopada, to mam nadzieję, że jeszcze coś wstawisz ;; ; ;
no nic, póki co tyle ode mnie, życzę ożywienia wątku, powodzenia w rysowaniu etc.

nerfi kilka obrazków twoich postaci w pierwszym poście nie działa

Last edit on 1589263320000
Magic
« Censor »
1587495780000
    • Magic#3743
    • Profile
    • Last posts
    • Tribe
#780
  1
twoje pracki są PRZEPIĘKNE byłabym zaszczycona jak byś narysowała moją myszkę<3 <3
https://i.imgur.com/q0ZOGsY.pngdziewczyna (co chyba widać xd)

tło:jakieś cukierkowe ale jak nie chcesz to nie musi być tła

poza:nwm sama zdecyduj

Z GÓRY DZIĘKUJE <3 <3
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Fanart
  • /
  • [Requests]nerfi to ćma
« ‹ 39 / 40 › »
© Atelier801 2018

Staff Terms and Conditions of Use Privacy Policy Contact

Version 1.27