×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • CS:GO w Transformice!
1 / 2 › »
CS:GO w Transformice!
Pafffelo
« Citoyen »
1505484600000
    • Pafffelo#5247
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#1
  7
WItajcie! Ja i Dziedzicuwka wpadliśmy na pomysł na nowy moduł... Czyli CS:GO w Transformice! Minigra jest w trakcie tworzenia dlatego jeszcze nie można w nią zagrać więc: Dlaczego tworze ten temat? Dlatego że brakuje nam pomysłów. Więc podawajcie swoje pomysły w odpowiedziach na ten temat! To tyle. P.S: Już prawie zrobiliśmy lobby :D.
Niesprawiedliwy
1505485260000
    • Niesprawiedliwy#9774
    • Profil
    • Derniers messages
#2
[Modéré par Lament, raison : Zbędne.]
Serek535
1505485560000
    • Serek535#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#3
[Modéré par Lament, raison : Zbędne.]

Dernière modification le 1505485860000
Niezdecydowanie
« Consul »
1505485560000
    • Niezdecydowanie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#4
  0
super popieram
Pafffelo
« Citoyen »
1505485920000
    • Pafffelo#5247
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  0
Serek535: To nie będzie jak battleground. Sprawdziłem cały ten tryb i nie będzie tam niczego z batlleground.
Dziedzicuwka
« Citoyen »
1505486100000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  0
Ten moduł będzie polegał na podkładaniu, rozbrajaniu bomb - battleground sam gram i tam się tylko strzela.
Battleground
1) Strzelanie
Cs:go od dzisiaj robimy i są
1) składy
czyli narazię jest lepiej niż na battlegroundzie.
Żegnam usuńcie te posty to
-spam
-zniechęca do pracy
Pafffelo
« Citoyen »
1505486100000
    • Pafffelo#5247
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#7
  0
Gaberosss: W tej minigrze prawdopodobnie będą skrzynki do otwierania.
Dziedzicuwka
« Citoyen »
1505486220000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#8
  0
Zloto123 a dit :
Gaberosss: W tej minigrze prawdopodobnie będą skrzynki do otwierania.

hmm.. zapomniałem jeszcze o tym ;p
Nat_a
1505487480000
    • Nat_a#9157
    • Profil
    • Derniers messages
#9
[Modéré par Lament, raison : Zbędne.]
Dziedzicuwka
« Citoyen »
1505487720000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  0
Janiecnata a dit :
najpierw należałoby zrobić ten wątek w sugestiach ;w;.. Potem sentinele by przenosli ten wątek do modułów, gdy zrobicie wkońcu kod :v

Tutaj będą ss z prac.
Yellhanzwezis
1505488320000
    • Yellhanzwezis#4506
    • Profil
    • Derniers messages
#11
[Modéré par Lament, raison : Zbędne.]
Dziedzicuwka
1505488680000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#12
[Modéré par Lament, raison : Zbędne.]
Rohere
1505488740000
    • Rohere#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#13
[Modéré par Lament, raison : Zbędne.]
Dziedzicuwka
« Citoyen »
1505489820000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#14
  1
https://imgur.com/gallery/bO88O

Dernière modification le 1505492940000
Tinaijula
« Consul »
1505549580000
    • Tinaijula#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#17
  0
Dziedzicuwka a dit :

No, fajne to sie wydaje :D
tylko na tym zoltym kwadracie prawie napisu nie widac (lub tylko ja nie widze)

Powodzenia w tworzeniu!
Jak skończycie pewnie zagram! :'3
Serek535
« Consul »
1505550060000
    • Serek535#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#18
  0
A czy ja off topuje? Wyrażam tylko swoje zdanie, a oczywiście nic nie można powiedzieć bo już nawet widze że modzi kochają csa..
Dziedzicuwka
« Citoyen »
1505550120000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#19
  0
Rekrutacje map: mapa taka jakby z battlegrounda z X na C4.
/
Tinaijula a dit :
Dziedzicuwka a dit :

No, fajne to sie wydaje :D
tylko na tym zoltym kwadracie prawie napisu nie widac (lub tylko ja nie widze)

Powodzenia w tworzeniu!
Jak skończycie pewnie zagram! :'3

#double
Poprawić napis?
#Informacja
Rohere dołącza do twórców(przy następnej aktualizacji wątku będzie dodany).

Dernière modification le 1505631120000
Dziedzicuwka
1505555160000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#20
[Modéré par Amegake, raison : Drugi post z rzędu]

Dernière modification le 1505577780000
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • CS:GO w Transformice!
1 / 2 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27