| CS:GO w Transformice! |
| « Citoyen » 1505484600000
| 7 | ||
| WItajcie! Ja i Dziedzicuwka wpadliśmy na pomysł na nowy moduł... Czyli CS:GO w Transformice! Minigra jest w trakcie tworzenia dlatego jeszcze nie można w nią zagrać więc: Dlaczego tworze ten temat? Dlatego że brakuje nam pomysłów. Więc podawajcie swoje pomysły w odpowiedziach na ten temat! To tyle. P.S: Już prawie zrobiliśmy lobby :D. |
| 1505485260000
| | ||
| [Modéré par Lament, raison : Zbędne.] |
| 1505485560000
| | ||
| [Modéré par Lament, raison : Zbędne.] Dernière modification le 1505485860000 |
| « Consul » 1505485560000
| 0 | ||
| super popieram |
| « Citoyen » 1505485920000
| 0 | ||
| Serek535: To nie będzie jak battleground. Sprawdziłem cały ten tryb i nie będzie tam niczego z batlleground. |
| « Citoyen » 1505486100000
| 0 | ||
| Ten moduł będzie polegał na podkładaniu, rozbrajaniu bomb - battleground sam gram i tam się tylko strzela. Battleground 1) Strzelanie Cs:go od dzisiaj robimy i są 1) składy czyli narazię jest lepiej niż na battlegroundzie. Żegnam usuńcie te posty to -spam -zniechęca do pracy |
| « Citoyen » 1505486100000
| 0 | ||
| Gaberosss: W tej minigrze prawdopodobnie będą skrzynki do otwierania. |
| « Citoyen » 1505486220000
| 0 | ||
Zloto123 a dit : hmm.. zapomniałem jeszcze o tym ;p |
| 1505487480000
| | ||
| [Modéré par Lament, raison : Zbędne.] |
| « Citoyen » 1505487720000
| 0 | ||
Janiecnata a dit : Tutaj będą ss z prac. |
| 1505488320000
| | ||
| [Modéré par Lament, raison : Zbędne.] |
| 1505488680000
| | ||
| [Modéré par Lament, raison : Zbędne.] |
| 1505488740000
| | ||
| [Modéré par Lament, raison : Zbędne.] |
| « Citoyen » 1505489820000
| 1 | ||
| Dernière modification le 1505492940000 |
| « Consul » 1505549580000
| 0 | ||
Dziedzicuwka a dit : No, fajne to sie wydaje :D tylko na tym zoltym kwadracie prawie napisu nie widac (lub tylko ja nie widze) Powodzenia w tworzeniu! Jak skończycie pewnie zagram! :'3 |
| « Consul » 1505550060000
| 0 | ||
| A czy ja off topuje? Wyrażam tylko swoje zdanie, a oczywiście nic nie można powiedzieć bo już nawet widze że modzi kochają csa.. |
| « Citoyen » 1505550120000
| 0 | ||
| Rekrutacje map: mapa taka jakby z battlegrounda z X na C4. / Tinaijula a dit : #double Poprawić napis? #Informacja Rohere dołącza do twórców(przy następnej aktualizacji wątku będzie dodany). Dernière modification le 1505631120000 |
| 1505555160000
| | ||
| [Modéré par Amegake, raison : Drugi post z rzędu] Dernière modification le 1505577780000 |