×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • #sizerace
#sizerace
Boxofkrain
« Censeur »
1538253360000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#1
  9

# S I Z E R A C E


JUŻ OTWARTE!



Hej!
W związku z tym, że jest już LUA 0.27, postanowiłem zrobić skrypt na moduł #sizerace!

Cała rozgrywka polega na tym, że będą pojawiały się 90-sekundowe mapy o długości 1600 lub wysokości 800, a Twoim zadaniem będzie je przejść.
Rzecz w tym, że możesz zmieniać wielkość swojej myszki! W zależności od terenu, będziesz musiał zmienić się w małą lub wielką myszkę.
Swój rozmiar możesz zmieniać co 2 sekundy, więc każdy błąd poskutkuje startą czasu, a kto pierwszy wejdzie do norki z serem - wygrywa.

Aby zmienić swój rozmiar, użyj klawiszy X, C, V, B, N:
X - rozmiar 0.3 (najmniejszy)
C - rozmiar 0.6
V - rozmiar 1 (normalny)
B - rozmiar 2.1
N - rozmiar 3.5 (największy)

Ser możesz wziąć tylko wtedy, gdy Twój rozmiar jest równy 1 lub mniejszy.
Do norki możesz wejść tylko wtedy, gdy Twój rozmiar jest równy 2.1 lub mniejszy.



Mapy są jak na razie 4.
Możesz przysłać swoją mapę wysyłając mi wiadomość prywatną, która spełnia następujące wymagania:
- jest możliwa do przejścia
- ma 1600 długości lub 800 wysokości
- wymaga od gracza zmiany rozmiaru myszki przynajmniej 5 razy
- nie zawiera żadnych obiektów szamana
- nie zawiera spawnu szamana

Tło i mysie obiekty są w porządku, żeby miło się grało ale bez przesady :)



Byłbym także wdzięczny za każdą sugestię i pomoc z kodem LUA, który na chwilę obecną jest ogarnięty, ale każde ręce do pomocy się przydadzą!

UWAGA! JUŻ OTWARTE!
Aby zagrać w #sizerace, wejdź na /room #bolodefchoco0sizerace

Minigra jak i wątek na forum będą na bieżąco aktualizowane. Nie ma żadnego staffu, adminów itp. i nigdy nie będę nikogo rekrutować.

Screeny:
https://i.imgur.com/K6qqNm1.png

https://i.imgur.com/3IP8bua.png

https://i.imgur.com/lFZn352.png


Dernière modification le 1538716200000
A_rek
« Sénateur »
1538285820000
    • A_rek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#2
  0
super wygląda ten moduł
Smutny_nalesnik
« Consul »
1538289120000
    • Smutny_nalesnik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#3
  0
5 roznych klawiszy może mylić ale całkiem smieszny pomysl :v
Supermysz999
« Censeur »
1538300280000
    • Supermysz999#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#4
  0
Woow wygląda super :3
Boxofkrain
« Censeur »
1538308980000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  0
Dziękuję wszystkim!
Sebafrancuz
« Consul »
1538310900000
    • Sebafrancuz#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  0
Super pomysł \o/
Boxofkrain
« Censeur »
1538489340000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#7
  0

UWAGA! JUŻ OTWARTE!
Wszystkich tych, którzy chcą pograć lub przetestować, zapraszam na /room #bolodefchoco0sizerace.
Przypomnę tylko, że w dalszym ciągu nie jest to oficjalny moduł, ale możesz grać kiedy tylko chcesz!

Od teraz już przyjmuję mapy i sugestie :)

A_rek
« Sénateur »
1538492760000
    • A_rek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#8
  0
tu coś było ale nie ma

Dernière modification le 1538493180000
Dziedzicuwka
« Citoyen »
1538510520000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#9
  0
Boxofkrain, bardzo dobry pomysł, dodaj więcej map, wielkości to moduł na szanse na oficjalne.
Boxofkrain
« Censeur »
1538544600000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  0
Dziedzicuwka a dit :
Boxofkrain, bardzo dobry pomysł, dodaj więcej map, wielkości to moduł na szanse na oficjalne.

Teraz dużo czasu poświęcam na tworzenie map i zrobiłem już 2 kolejne. Cały czas będą się pojawiać nowe.

Jednak więcej wielkości nie jest konieczne, tym bardziej, że niektórym graczom myliło się już te 5 przycisków.

Nie wiem co jeszcze mógłbym dodać, dlatego proszę o sugestie.
Aranea
« Consul »
1538661120000
    • Aranea#1648
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#11
  0
Ciekawy pomysł na moduł :p
Smutny_nalesnik
« Consul »
1538678220000
    • Smutny_nalesnik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#12
  0
Czy mapa moze być dluzsza niz w 1600 i czy moze posiadac sprint z defilante?
Co do sugestii too mysle ze duzo zalezy od map, wypadaloby stworzyc watek w zgloszeniach map i to jakos rozglosnic oczywiście jeśli chcesz
Mysle ze dobrym pomyslem byloby takze dodanie czegos jak zbieranie flag(aby wejsc do nory nalezaloby zebrac ich przykladowo 5 w jakims odstępie czasu, byłyby porozrzucane po mapkach) po mapie czy cos, śmiesznie by to wygladalo
Boxofkrain
« Censeur »
1538716620000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#13
  0
Dodałem 2 mapy i wiadomość powitalną na czacie!


Smutny_nalesnik a dit :
Czy mapa moze być dluzsza niz w 1600 i czy moze posiadac sprint z defilante?
Co do sugestii too mysle ze duzo zalezy od map, wypadaloby stworzyc watek w zgloszeniach map i to jakos rozglosnic oczywiście jeśli chcesz
Mysle ze dobrym pomyslem byloby takze dodanie czegos jak zbieranie flag(aby wejsc do nory nalezaloby zebrac ich przykladowo 5 w jakims odstępie czasu, byłyby porozrzucane po mapkach) po mapie czy cos, śmiesznie by to wygladalo

Jeśli mapa będzie naprawdę dobra i przyjemna (także dla graczy słabszych), to tak. Różnorodność map to fajna sprawa. Teraz mam 3 mapy 1600L i jedną 800H.

Żeby stworzyć wątek w zgłoszeniach map, moduł prawdopodobnie musi myć oficjalny, a do tego potrzebuję zgody na umieszczenie tam wątku.

Myślę, że flagi psułyby podstawowy zamysł tej minigry, ale za to bonusy nie byłyby takim złym pomysłem. Na przykład bonus na szybszą transformację przez 5 sekund. Co o tym myślicie?

Dernière modification le 1538716680000
Smutny_nalesnik
« Consul »
1538724480000
    • Smutny_nalesnik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#14
  0
Boxofkrain a dit :
Dodałem 2 mapy i wiadomość powitalną na czacie!


Smutny_nalesnik a dit :
Czy mapa moze być dluzsza niz w 1600 i czy moze posiadac sprint z defilante?
Co do sugestii too mysle ze duzo zalezy od map, wypadaloby stworzyc watek w zgloszeniach map i to jakos rozglosnic oczywiście jeśli chcesz
Mysle ze dobrym pomyslem byloby takze dodanie czegos jak zbieranie flag(aby wejsc do nory nalezaloby zebrac ich przykladowo 5 w jakims odstępie czasu, byłyby porozrzucane po mapkach) po mapie czy cos, śmiesznie by to wygladalo

Jeśli mapa będzie naprawdę dobra i przyjemna (także dla graczy słabszych), to tak. Różnorodność map to fajna sprawa. Teraz mam 3 mapy 1600L i jedną 800H.

Żeby stworzyć wątek w zgłoszeniach map, moduł prawdopodobnie musi myć oficjalny, a do tego potrzebuję zgody na umieszczenie tam wątku.

Myślę, że flagi psułyby podstawowy zamysł tej minigry, ale za to bonusy nie byłyby takim złym pomysłem. Na przykład bonus na szybszą transformację przez 5 sekund. Co o tym myślicie?

okejj
Semi-official wystarczy
Rozumiemmm, a co do bonusow to całkiem dobry zamysł ale powinieneś to bardziej sprecyzować
Darped_pl
« Citoyen »
1541243880000
    • Darped_pl#5246
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#15
  0
testowałam ten tryb z moim plemieniem i wszyscy powiedzieli, że to dobry tryb. Czekam aż będzie oficjalny ;)
Somekoii
« Citoyen »
1542549780000
    • Somekoii#0938
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#16
  0
super ^-^
Kickaricka3
« Consul »
1657958100000
    • Kickaricka3#9256
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#17
  3
dobra robota!
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • #sizerace
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27