×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • [SKRYPT] luaTroller
1 / 2 › »
[SKRYPT] luaTroller
Boxofkrain
« Censeur »
1548181560000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#1
  9
luaTroller v. 2.1

Hej!
Chciałbym dzisiaj zaprezentować skrypt luaTroller, który posiada mnóstwo funkcji, które idealnie nadają się, aby strollować graczy w chatce plemiennej. Posiada menu podzielone na typy poszczególnych funkcji.

Aby uruchomić skrypt w Twojej chatce plemiennej, wystarczy, że posiadasz przynajmniej 100 serków w profilu i rangę, która pozwala na wczytywanie map. Jeśli spełniasz te warunki, wejdź do chatki i wpisz komendę /lua. Pojawi się okienko, do którego możesz coś wpisać. Do tego okienka wklej skrypt luaTrollera i kliknij Potwierdź. Gotowe! Jeśli zauważysz wiadomość powitalną, to skrypt działa.

luaTroller v. 1.0 - Skrypt: https://pastebin.com/raw/xiNWDEUs
luaTroller v. 1.1 - Skrypt: https://pastebin.com/raw/btRSqXrs
luaTroller v. 2.0 - Skrypt: https://pastebin.com/raw/QpDu2DRZ

luaTroller v. 2.1 (najnowsza) - Skrypt: https://pastebin.com/raw/3kdwE9T0

Użyj CTRL+A aby zaznaczyć cały kod, CTRL+C aby go skopiować i CTRL+V aby go wkleić

Opis funkcji:

Wizualne:
  • Kolor nazwy - Zmienia kolor nazwy gracza/y
  • Tęcza - Aktywuje kolory o jaskrawych barwach dla gracza/y
  • Czarny ekran - Zmienia tło na czarne dla gracza/y
  • Biały ekran - Zmienia tło ma białe dla gracza/y
  • Cząsteczki - Włącza losowe efekty cząsteczek na mapie
  • Śnieg - Włącza śnieg
  • Napis - Tworzy napis na mapie w wybranym kolorze widoczny dla wszystkich
  • Nazwa mapy - Zmienia nazwę mapy
  • Nazwa szamana - Zmienia nazwę szamana
  • Mgła - Wyświetla efekt mgły dookoła gracza/y

Ruch:
  • Latanie - Włącza latanie dla gracza/y
  • Teleport - Włącza teleport dla gracza/y
  • Prędkość NM - Włącza prędkość na klawisze N oraz M dla gracza/y
  • AutoPrędkość - Włącza przyspieszenie przy poruszaniu się dla gracza/y
  • Blokada ruchu - Zatrzymuje gracza/y w jednym miejscu
  • Sterowanie - Włącza możliwość sterowania wybranym graczem/ami klawiszami U, J, H, K
  • Eksplozje - Włącza wybuchy dookoła gracza/y
  • Grawitacja - Zmienia grawitację na mapie
  • Wiatr - Zmienia siłę wiatru na mapie

Gracz:
  • Serek - Daje serek graczowi/om
  • Wygrana - Daje serek i przenosi do norki gracza/y
  • Zamrożenie - Zamraża gracza/y
  • Szaman - Daje szamana graczowi/om
  • Wampir - Zmienia gracza/y w wampira
  • Meep - Daje meepa graczowi/om
  • Rozmiar - Zmienia rozmiar graczowi/om
  • Zniknięcie - Usuwa gracza/y z mapy
  • Czynność - Wymusza czynność na graczu/ach
  • Klatka - Tworzy klatkę dla gracza
  • AutoKill - Automatycznie zabija gracza/y aż do wyłączenia funkcji
  • Blokada sera - Blokuje możliwość wzięcia sera dla gracza/y
  • Połączenia - Łączy losowych graczy

Obiekty:
  • Obiekt - Tworzy obiekt przy kliknięciu
  • Grunt - Tworzy grunt przy kliknięciu
  • AutoSpawn - Tworzy wybraną ilość obiektów przy kliknięciu
  • Spawn - Co pół sekundy tworzy obiekt w wybranym miejscu
  • Usuń obiekty - Usuwa wszystkie obiekty
  • Usuń grunty - Usuwa wszystkie grunty (stworzone przez skrypt)


Nie wszystkie opcje stworzone są stricte pod trollowanie, ale są przydatne i postanowiłem je tutaj dodać (np. serek, latanie).
W większości funkcji, w których możesz wybrać gracza, możesz użyć znaku *. Po jego użyciu, u wszystkich graczy w pokoju aktywuje się to, co włączysz.

Dodatkowo, możesz dostosować swój skrypt do własnych potrzeb. Możesz zmienić właściwości skryptu w bardzo szybki w prosty sposób, bez znajomości Lua. U góry znajdziesz napis --WARTOŚCI DO EDYCJI (czwarta linijka). Pod spodem znajdują się właściwości wraz z wytłumaczeniem z boku. Cały kod możesz wkleić do notatnika, a następnie spersonalizować działania skryptu.

https://i.imgur.com/nAMigN3.png



Na obrazku pokazana jest część, którą możesz spokojnie edytować. W czerwone kółko została wzięta jedna z właściwości. W tym przypadku jest to siła wypchnięcia w górę przy lataniu. Możesz zamiast 55 wpisać własną wartość. Jeżeli nie jesteś pewny co oznacza jakaś właściwość, lub skrypt po edytowaniu jej przestaje działać, zadaj pytanie w tym wątku lub napisz do mnie wiadomość prywatną.

Postaram się aby skrypt był regularnie aktualizowany. Jeśli masz jakieś pomysły, pisz je tutaj, a być może zostaną one wprowadzone!

Dernière modification le 1603721280000
Sebafrancuz
« Consul »
1548181800000
    • Sebafrancuz#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#2
  0
Dobra Robota!
Fitwick
« Consul »
1548184260000
    • Fitwick#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#3
  0
Super skrypt
A_rek
« Sénateur »
1548191040000
    • A_rek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#4
  0
jak jest możliwość dodaj zmiane rozmiaru, od wielkich myszy do naprawdę małych myszy

Dernière modification le 1548191160000
Boxofkrain
« Censeur »
1548227100000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  1
Sebafrancuz a dit :
Dobra Robota!

Fitwick a dit :
Super skrypt

Dzięki!



A_rek a dit :
jak jest możliwość dodaj zmiane rozmiaru, od wielkich myszy do naprawdę małych myszy

Dobry pomysł, dodam tą funkcję w następnej aktualizacji.
Aernix
« Consul »
1550794080000
    • Aernix#1482
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  1
Kurde zrobię odkop bo dobra robota.
Tajemniczaaaaaa
« Citoyen »
1552140480000
    • Tajemniczaaaaaa#9842
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#8
  0
Możesz dodać funkcję zmieniania koloru nicku lub przeźroczystości, np : jak wpiszesz komendę ./whatch czy jakoś tak jest się przeźrioczystym, to tak samo tutaj :)
Boxofkrain
« Censeur »
1552169520000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#9
  1
Tajemniczaaaaaa a dit :
Możesz dodać funkcję zmieniania koloru nicku lub przeźroczystości, np : jak wpiszesz komendę ./whatch czy jakoś tak jest się przeźrioczystym, to tak samo tutaj :)

Opcja zmiany koloru nicku jest już wprowadzona. Przezroczystości myszek nie można niestety zmieniać w LUA.
Miałem problemy z komputerem, a teraz mam dużo roboty związanej z nauką, ale postaram się dodać nowy update tak szybko jak to możliwe.
Vyraen
« Citoyen »
1552309920000
    • Vyraen#0608
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  5
A możesz dodać funkcję napisania czegoś na mapie plemiennej? No : wybrać kolor, lub cząsteczki które będą reprezentować ten napis i jak się kliknie gdzieś to pojawia się ten napis? Podobnie jak z !omo na utility
Boxofkrain
« Censeur »
1554972120000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#11
  0
Emenerisqa a dit :
A możesz dodać funkcję napisania czegoś na mapie plemiennej? No : wybrać kolor, lub cząsteczki które będą reprezentować ten napis i jak się kliknie gdzieś to pojawia się ten napis? Podobnie jak z !omo na utility

Tak, właśnie rozpocząłem pracę nad kolejną wersją luaTrollera, która pojawi się już wkrótce!
Boxofkrain
« Censeur »
1555058880000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#12
  3
luaTroller v. 1.1

Najnowsza wersja luaTrollera jest już dostępna!

Co nowego?

  • Funkcja Napis, umożliwiająca dodanie dowolnego, kolorowego napisu na mapie
  • Funkcja Rozmiar, umożliwiająca zmianę rozmiaru dowolnego/ych gracza/y
  • Funkcja AutoKill, umożliwiająca włączenie automatycznego zabijania gracza/y do momentu wyłączenia funkcji
  • Naprawienie kilku bugów


Skrypt: https://pastebin.com/raw/btRSqXrs

Dernière modification le 1555060500000
X_marshmello
« Censeur »
1555076520000
    • X_marshmello#7800
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#13
  0
Bardzo fajny skrypt, polecam pana oczywiście! :D
Vyraen
« Citoyen »
1555273800000
    • Vyraen#0608
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#14
  4
A pytanie : jak uruchomić w tym skrypcie " Sterowanie " ? Bo pokazuje mi że mam jakąś siłe mam dać, a ja nie wiem o co z tym chodzi XD
Boxofkrain
« Censeur »
1555313760000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#15
  1
Emenerisqa a dit :
A pytanie : jak uruchomić w tym skrypcie " Sterowanie " ? Bo pokazuje mi że mam jakąś siłe mam dać, a ja nie wiem o co z tym chodzi XD

Siła to moc wypchnięcia gracza, którym sterujesz. Taka optymalna siła to ok. 60. Gdy wybierzesz siłę 10, to wypchnięcie będzie prawie niezauważalne. Gdy wybierzesz 1000 siły, gracz będzie latał po całej mapie.



X_marshmello a dit :
Bardzo fajny skrypt, polecam pana oczywiście! :D

Dzięki :)
Vyraen
« Citoyen »
1555338780000
    • Vyraen#0608
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#16
  4
Dzięki fajny ten skrypt ^^ A wiesz może jaki mam wpisać kod w rozmiar żeby myszka była jak dawniej - żeby była jakby ktoś tego skryptu nie włączał? c;

Z góry dzięki ^^
Boxofkrain
« Censeur »
1555350960000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#17
  0
Emenerisqa a dit :
jaki mam wpisać kod w rozmiar żeby myszka była jak dawniej - żeby była jakby ktoś tego skryptu nie włączał?

Normalna myszka ma rozmiar 1.
Powolanyy
« Consul »
1556627880000
    • Powolanyy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#18
  0
Świetny skrypt!
Zobacz
Gdy zwiększyłem swój rozmiar do 5, kliknąłem ,,Zniknięcie", a następnie ,,Ożywienie", to cały czas mnie ożywia i zabija. :/
Boxofkrain
« Censeur »
1556706900000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#19
  0
Powolanyy a dit :
Świetny skrypt!

Dzięki!


Powolanyy a dit :
Zobacz
Gdy zwiększyłem swój rozmiar do 5, kliknąłem ,,Zniknięcie", a następnie ,,Ożywienie", to cały czas mnie ożywia i zabija. :/

Myślę, że powodem jest sposób w jaki działa funkcja Zniknięcie.
W Lua nie można zabić gracza permanentnie przez co musiałem rozwiązać ten problem w inny sposób. Po użyciu funkcji Zniknięcie gracz nie jest zabijany przez co Ożywienie nie zadziała. Aby wyłączyć Zniknięcie, po prostu kliknij na tę funkcję jeszcze raz, wtedy gracz zostanie zrespawnowany. Ożywienie zostanie usunięte w następnej aktualizacji, bo gracze w chatce automatycznie się odradzają, a do tego może być myląca (jak zauważyłeś :p).

Dernière modification le 1556706960000
Vyraen
« Citoyen »
1557151080000
    • Vyraen#0608
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#20
  4
Dodasz opcję meep? :) Taki zwykły jak na survivorze jest ;)
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • [SKRYPT] luaTroller
1 / 2 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27