×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Nasze stanowiska komputerowe.
« ‹ 17 / 17
Nasze stanowiska komputerowe.
Kumoter
« Sénateur »
1568773680000
    • Kumoter#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#321
  4
Kuźwa zarobiłem to się pochwalę!
całe stanowisko jest gdzieś wyżej XD
https://scontent-frx5-1.cdninstagram.com/vp/03a9a841d03000fe6de90f95cc54916f/5E16B773/t51.2885-15/e35/70577595_2641868102529856_5296122196122325113_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com&_nc_cat=104
Glint
« Censeur »
1568883600000
    • Glint#3530
    • Profil
    • Derniers messages
#322
  1
Kumoter a dit :
Kuźwa zarobiłem to się pochwalę!
całe stanowisko jest gdzieś wyżej XD
https://scontent-frx5-1.cdninstagram.com/vp/03a9a841d03000fe6de90f95cc54916f/5E16B773/t51.2885-15/e35/70577595_2641868102529856_5296122196122325113_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com&_nc_cat=104

Za mało leduw sry
Thundex
« Citoyen »
1568886960000
    • Thundex#5057
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#323
  8
Przykro mi, komputery kwantowe wymagają ogromnych baz, ściśle tajnych, dlatego nie przedstawię mojego stanowiska "komputerowego"
Glint
« Censeur »
1569066000000
    • Glint#3530
    • Profil
    • Derniers messages
#324
  2
https://i.imgur.com/pDB2iPp.jpg

https://i.imgur.com/wvohatB.jpg


10/10 podkładka pod myszke b. fajn
biedagang

Dernière modification le 1573837800000
Aikochan
« Consul »
1574116200000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#325
  1
laptop jest w naprawie ale zazwyczaj tutaj na nim przesiaduje, obecnie leżą na biurku praktycznie tylko książki
https://i.imgur.com/FBkplIM.jpg

Dernière modification le 1574116260000
Anastazjakiller
« Consul »
1576092900000
    • Anastazjakiller#5348
    • Profil
    • Derniers messages
#326
  1
Aikochan a dit :
laptop jest w naprawie ale zazwyczaj tutaj na nim przesiaduje, obecnie leżą na biurku praktycznie tylko książki
https://i.imgur.com/FBkplIM.jpg

A gdzie pluszowy rotom >:(
Aikochan
« Consul »
1576132320000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#327
  0
Anastazjakiller a dit :
Aikochan a dit :
laptop jest w naprawie ale zazwyczaj tutaj na nim przesiaduje, obecnie leżą na biurku praktycznie tylko książki
https://i.imgur.com/FBkplIM.jpg

A gdzie pluszowy rotom >:(

Gdzies leży w niekończącej się otchłani innych zapomnianych pluszaków w moim pokoju, tyle że o nim akurat nie zapomniałam, jeszcze

//taki mały funfact przy okazji - Włochy Północne z Hetalii dubbinguje ta sama osoba co Rotoma
Milkcafemyoc
« Citoyen »
1587286440000
    • Milkcafemyoc#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#328
  0
Jak tam wasze stanowiska komputerowe?
Kotjeczipsy
« Sénateur »
1587730920000
    • Kotjeczipsy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#329
  0
Milkcafemyoc a dit :
Jak tam wasze stanowiska komputerowe?

wspaniale
to moja gaming station po posprzataniu calego syfu z biurka

https://i.imgur.com/EzOnq47.jpg

Dernière modification le 1587730980000
Kumoter
« Sénateur »
1608665460000
    • Kumoter#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#330
  0
Kumoter a dit :
Burdel.exe
https://i.imgur.com/h8PXyqo.jpg

Mały upgrade:
https://i.imgur.com/yM3qcF2.jpg
Chociaż może nie aż taki mały bo aż sam jestem w szoku jak to 2 lata temu wyglądało xD No i posprzątałem w końcu!
Aikochan
« Consul »
1608675300000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#331
  0
Aikochan a dit :
http://i.imgur.com/20sX4LP.jpg


Tak, na moim kochanym biurku, znajdują się
- Kubek z Pikachu
- Chusteczki
- Przedłużacz
- Lampka na dotyk
- Laptop
- Myszka do laptopa
- Karteczki, na których siedzi Norman z McDonald's
- Pastele
- Farby
- Breloczek Om Noma z "Cut the rope"
- Szufladki na różne przybory do prac plastycznych na których siedzi mój własnoręcznie robiony Stich oraz leży plan lekcji i jakieś zapiski z lektury
- Konsola New Nintendo 3DS
- Taka "puszeczka" (ja to tak nazywam) na różne kredki, długopisy itp.
- Kartki
- Różne książki, ulotki i gazetki
- Podświetlany globus

o pamietam jak jeszcze mialam pomaranczowe sciany

tutaj moje stanowisko dzisiaj
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/132305873_512361086390957_9029497529147516332_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=GrafpPcTQe0AX8l7w1B&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=22b70e4ac4cd9b4e67ac31004b6e0965&oe=600813FF

mmmmmmmmmmmmm brudne kubki
Dobrymisiu
« Consul »
1639310640000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#332
  0
prawdopodobna konkluzja tematu
niektórzy maja dużo,albo średnio albo mało rzeczy na biurku
Aikochan
« Consul »
1767568140000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#333
  3
Szczerze zawsze lubiłam ten wątek XD up

Moje biurko z dzisiaj. Challenge spróbuj zgadnąć mojego ulubionego narysowanego mężczyznę level impossible feat. matura próbna z matmy (ble)
https://i.imgur.com/o0tAS6E.jpeg
Dobrymisiu
« Consul »
1767786720000
    • Dobrymisiu#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#334
  0
Aikochan a dit :
Szczerze zawsze lubiłam ten wątek XD up

Moje biurko z dzisiaj. Challenge spróbuj zgadnąć mojego ulubionego narysowanego mężczyznę level impossible feat. matura próbna z matmy (ble)
https://i.imgur.com/o0tAS6E.jpeg

niezła kolekcja mang
gdzie kupiłaś te amiibo kirby'ego? ta figurka miku z sklepu waneko?
Aikochan
« Consul »
1767799020000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#335
  0
Dobrymisiu a dit :
Aikochan a dit :
Szczerze zawsze lubiłam ten wątek XD up

Moje biurko z dzisiaj. Challenge spróbuj zgadnąć mojego ulubionego narysowanego mężczyznę level impossible feat. matura próbna z matmy (ble)
https://i.imgur.com/o0tAS6E.jpeg

niezła kolekcja mang
gdzie kupiłaś te amiibo kirby'ego? ta figurka miku z sklepu waneko?

kirby byl dodatkiem do preorderu chyba planet robobot jesli dobrze pamietam
a miku kupilam w yattcie na miejscu
Victorynka
« Consul »
1774797060000
    • Victorynka#2156
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#336
  2
https://i.imgur.com/FQx2LKz.jpeg

Mniej więcej wykończyłam pokój wiec przychodzę się pochwalić
Btw z tyłu pokój ma chlopak i jest celowo kontrastowy, całe czarne ściany, sufit itp xD Więc śmiesznie się łączy
Aernix
« Consul »
1774802220000
    • Aernix#1482
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#337
  1
Victorynka a dit :
https://i.imgur.com/FQx2LKz.jpeg

Mniej więcej wykończyłam pokój wiec przychodzę się pochwalić
Btw z tyłu pokój ma chlopak i jest celowo kontrastowy, całe czarne ściany, sufit itp xD Więc śmiesznie się łączy

POMNI SPOTTED!! Ładnie tam masz. Kontrast między pokojami mi się kojarzy z Wednesday i Enid (*)
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Nasze stanowiska komputerowe.
« ‹ 17 / 17
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27