×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Nasze stanowiska komputerowe.
1 / 17 › »
Nasze stanowiska komputerowe.
Phedparty
« Citoyen »
1396453620000
    • Phedparty#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#1
  2
Możecie się tutaj chwalić gdzie spędzacie całe dnie. :-)

U mnie to wyglada jakoś tak:

http://i.imgur.com/mlyyxOw.jpg?1
(cicho, wiem że jest tam naklejka z MH, no ale to takie stare i powinnam to czymś już dawno zakleić :$)

http://i.imgur.com/s9TNVtt.jpg?1
A tu po całości.
Trochę ogarnęłam aby wstydu nie było, jeszcze mam pod biurkiem taki syf... XDD

Chwalcie się swoimi zdjęciami! =D
Sieemka
« Censeur »
1396453620000
    • Sieemka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#2
  2
http://i.imgur.com/BchWnQG.jpg
Karoliins
« Censeur »
1396453620000
    • Karoliins#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#3
  1
zrobilaby ale jak mam zrobic zdjecie laptopa laptoem XDDD
Sieemka
« Censeur »
1396453620000
    • Sieemka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#4
  1
Karoliins a dit :
zrobilaby ale jak mam zrobic zdjecie laptopa laptoem XDDD

ja zrobilam zdjecie telefonem yy XD
Memi
« Citoyen »
1396453740000
    • Memi#6770
    • Profil
    • Derniers messages
#5
  1
http://i.imgur.com/OX8dWiU.jpg
1((w futerale to soniec, zdjecia robilam xperia z .-.



http://i.imgur.com/aiiOhr8.jpg
2((obecne stanowisko bo jestem po operacji i musze lezec to laptop ojca...elo))
Lojla
« Citoyen »
1396453740000
    • Lojla#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  0
z wakacji hihi, zrobie dzisiaj nowe to dam


http://i.imgur.com/xESzdRV.jpg
Lolowata
« Citoyen »
1396453740000
    • Lolowata#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#7
  2
Pokarze jak powiecie jak to zrobic z telefonu :@
Rzufek
« Consul »
1396453740000
    • Rzufek#1698
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#8
  0
Paulaxmice a dit :

1((w futerale to soniec, zdjecia robilam xperia z .-.
2((obecne stanowisko bo jestem po operacji i musze lezec to laptop ojca...elo))

tez mam z tej gownianej firmy laptopa XDD
klawiatura mi sie juz zepsula
Serfeuszka
« Consul »
1396453740000
    • Serfeuszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#9
  0
usunieteteeee

Dernière modification le 1464127440000
Phedparty
« Citoyen »
1396453740000
    • Phedparty#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  0
Sieemka a dit :


ja zrobilam zdjecie telefonem yy XD

Ja też. XD

Paulaxmice a dit :

1((w futerale to soniec, zdjecia robilam xperia z .-.
2((obecne stanowisko bo jestem po operacji i musze lezec to laptop ojca...elo))

Jestem tam!!!
Memi
« Citoyen »
1396453860000
    • Memi#6770
    • Profil
    • Derniers messages
#11
  0
Wstawię mojego pro stacjonarnego jak wyzdrowieje. ;-;
Karoliins
« Censeur »
1396453860000
    • Karoliins#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#12
  0
Karoliins a dit :
zrobilaby ale jak mam zrobic zdjecie laptopa laptoem XDDD

http://i.imgur.com/732QoXn.png
Lolowata
« Citoyen »
1396453980000
    • Lolowata#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#13
  0
Serfeuszka a dit :


Wlaczasz aparat w telefonie
Nakierowywujesz telefon tak, zeby bylo widac ekran
Robisz zdjecie
jakistamkurczekablemnieznamsie przegrywasz je na komputer
Hostujesz je na imgur
Dajesz je tutaj

to kupa bo imgur mi nie działa ;__;
Kristinaxdd
« Citoyen »
1396453980000
    • Kristinaxdd#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#14
  0
Jak złoże moje biurko które dzisiaj doszło w kartonie to dam zdjęcie bo jak narazie to siedze na łóżku XDD
Serfeuszka
« Consul »
1396453980000
    • Serfeuszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#15
  0
Lolowata a dit :

to kupa bo imgur mi nie działa ;__;

to daj na inny np. na screenshu albo tinypica
__
zaraz wstawię XD
Kotjeczipsy
« Sénateur »
1396453980000
    • Kotjeczipsy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#16
  0
Karoliins a dit :

Spróbuj zrobić zdjęcie do lustra
Karoliins
« Censeur »
1396454100000
    • Karoliins#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#17
  0
Kotjeczipsy a dit :


Spróbuj zrobić zdjęcie do lustra

DOBRY POMYSŁ!!!!!!

<sie pojawi zaraz>
Serfeuszka
« Consul »
1396454400000
    • Serfeuszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#18
  0
usuniete
Rzufek
« Consul »
1396454520000
    • Rzufek#1698
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#19
  0
Serfeuszka a dit :

mam gorszy syf
Sieemka
« Censeur »
1396454520000
    • Sieemka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#20
  0
Serfeuszka a dit :

(nie, nie trzymam tableta na klawiaturze rysujac XDD)

Paulaxmice a dit :

1((w futerale to soniec, zdjecia robilam xperia z .-.
2((obecne stanowisko bo jestem po operacji i musze lezec to laptop ojca...elo))

jestem slawna
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Nasze stanowiska komputerowe.
1 / 17 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27