| Nasze stanowiska komputerowe. |
| « Citoyen » 1396453620000
| 2 | ||
| Możecie się tutaj chwalić gdzie spędzacie całe dnie. :-) U mnie to wyglada jakoś tak: ![]() (cicho, wiem że jest tam naklejka z MH, no ale to takie stare i powinnam to czymś już dawno zakleić :$) ![]() A tu po całości. Trochę ogarnęłam aby wstydu nie było, jeszcze mam pod biurkiem taki syf... XDD Chwalcie się swoimi zdjęciami! =D |
| « Censeur » 1396453620000
| 2 | ||
![]() |
| « Censeur » 1396453620000
| 1 | ||
| zrobilaby ale jak mam zrobic zdjecie laptopa laptoem XDDD |
| « Censeur » 1396453620000
| 1 | ||
Karoliins a dit : ja zrobilam zdjecie telefonem yy XD |
| 1 | ||
![]() 1((w futerale to soniec, zdjecia robilam xperia z .-. ![]() 2((obecne stanowisko bo jestem po operacji i musze lezec to laptop ojca...elo)) |
| 0 | ||
| z wakacji hihi, zrobie dzisiaj nowe to dam ![]() |
| « Citoyen » 1396453740000
| 2 | ||
| Pokarze jak powiecie jak to zrobic z telefonu :@ |
| « Consul » 1396453740000
| 0 | ||
Paulaxmice a dit : tez mam z tej gownianej firmy laptopa XDD klawiatura mi sie juz zepsula |
| « Consul » 1396453740000
| 0 | ||
| usunieteteeee Dernière modification le 1464127440000 |
| « Citoyen » 1396453740000
| 0 | ||
Sieemka a dit : Ja też. XD Paulaxmice a dit : Jestem tam!!! |
| 0 | ||
| Wstawię mojego pro stacjonarnego jak wyzdrowieje. ;-; |
| « Censeur » 1396453860000
| 0 | ||
Karoliins a dit : ![]() |
| « Citoyen » 1396453980000
| 0 | ||
Serfeuszka a dit : to kupa bo imgur mi nie działa ;__; |
| « Citoyen » 1396453980000
| 0 | ||
| Jak złoże moje biurko które dzisiaj doszło w kartonie to dam zdjęcie bo jak narazie to siedze na łóżku XDD |
| « Consul » 1396453980000
| 0 | ||
Lolowata a dit : to daj na inny np. na screenshu albo tinypica __ zaraz wstawię XD |
| « Sénateur » 1396453980000
| 0 | ||
Karoliins a dit : Spróbuj zrobić zdjęcie do lustra |
| « Censeur » 1396454100000
| 0 | ||
Kotjeczipsy a dit : DOBRY POMYSŁ!!!!!! <sie pojawi zaraz> |
| « Consul » 1396454400000
| 0 | ||
| usuniete |
| « Consul » 1396454520000
| 0 | ||
Serfeuszka a dit : mam gorszy syf |
| « Censeur » 1396454520000
| 0 | ||
Serfeuszka a dit : Paulaxmice a dit : jestem slawna |