| [Galeria] chcę przytulić wilka |
| « Consul » 1546547580000
| 1 | ||
| Myślałam ze to usunęłam wcześniej ale najwidoczniej TO TYLKO ZWIDY, dziękuję xD |
| « Consul » 1546554300000
| 1 | ||
| O w O |
| « Consul » 1546556700000
| 0 | ||
| U W U |
| « Consul » 1551648480000
| 2 | ||
| Pluszaczek z ni no kuni Uwaga duze ![]() Wygląda bardzo smutno. ;-; Tu porównanie ![]() Tonietak Miał wyjść inaczej!!! Ogółem potem cos mi sie pomylilo i pomyslalam ze jak tak zszyje brzuch to będzie lepiej to jeszcze nic Zszylam mu łapki do głowy Pozdrawiam siebie i swoją rączkę która to zrobiła |
| « Consul » 1551711780000
| 1 | ||
| ej ale przecież super uroczy jest!! >:-( mi tam się podoba |
| « Consul » 1573480800000
| 3 | |||
| Dawno mnie nie było boże jak ja rysowalam to jest okrop- Troche wilczków i myszków
|
| « Consul » 1573494240000
| 0 | ||
| cudne rysunki!!! |
| « Consul » 1573494300000
| 0 | ||
| sama jesteś cudna Dzięki wielkie |
| « Consul » 1573504380000
| 1 | ||
| ksjdjdjs stęskniłam sie za twoimi rysunkami naprawde omgg |
| « Consul » 1573644240000
| 1 | ||
Smutny_nalesnik a dit : No u |