×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • Pomoc w rysunkach
1 / 88 › »
Pomoc w rysunkach
Kotjeczipsy
« Sénateur »
1391802240000
    • Kotjeczipsy#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#1
  7
Witam!
Wątek został stworzony po to by wzajemnie sobie pomagać przy rysowaniu, coś poprawić, poradzić.
Można tu wrzucać zarówno prace związane i niezwiązane z Transformice, jednym słowem - wszystko, co nie narusza regulaminu forum.

Zasady:

- Nie oceniamy tutaj rysunków, tylko mówimy co w nich poprawić!
- Starajcie się pisać w miarę przejrzyście i zrozumiale
- By poprawić błędy używajcie koloru czerwonego, w żaden sposób was do tego nie zmuszam, ale dobrze by było gdyby linie były widoczne na poprawianym rysunku
- NIE KŁÓCIMY SIĘ!
- Nie wyzywamy
- Nie wstawiamy prac o tematyce rasistowskiej itp.

Miłego poprawiania!

Dernière modification le 1468872000000
Sieemka
« Censeur »
1391802360000
    • Sieemka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#2
  6
http://i.imgur.com/C2hHL4G.jpg
Syskaa
« Citoyen »
1391802360000
    • Syskaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#3
  0
Sieemka a dit :

Prawe ucho jest zrobione w nienaturalny sposób
Ponczekmsp
« Citoyen »
1391802720000
    • Ponczekmsp#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#4
  0
Syskaa a dit :
Prawe ucho jest zrobione w nienaturalny sposób

Chciałam włąsnei je poprawic, i jak popraiwłam cały rysunek to był jakis dziwiny i nei poprawiłam xDD
Kiciuniasta
« Citoyen »
1391802840000
    • Kiciuniasta#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  1
Sieemka a dit :

nie powinno widać Oczu *.3
Karoliins
« Censeur »
1391803860000
    • Karoliins#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  3
Sieemka a dit :

nie rozumiem twojego stylu takze zrobilam co w mojej mocy XDDD

http://i.imgur.com/YolLYA6.png
oczu nie powinno widac przez grzywke, bo wyglada to nienaturalnie.
tak samo z ogonem-na poczatku jest on cienki a pozniej grubszy, to chyba zle :$

z perspektywy jest zle z rekami, jak wedlug nóg postanowilas stac z boku to one rowniez powinny byc z boku. stopy troche moglyby byc mniejsze XD

dalsze ucho jest zle ustawione, bo jest to wewnętrzna strona a powinna byc zewnętrzna
drugie jest spoko tylko mozna troche poprawic ustawienie

i futerkowanie pomiedzy udami wyglada jak reka XDDDDDDok

ostatnie jest to - nie przyczepiaj rak do glowy bo wiesz :$$$$
Sieemka
« Censeur »
1391805420000
    • Sieemka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#7
  0
Karoliins a dit :
nie rozumiem twojego stylu takze zrobilam co w mojej mocy XDDD

oczu nie powinno widac przez grzywke, bo wyglada to nienaturalnie.
tak samo z ogonem-na poczatku jest on cienki a pozniej grubszy, to chyba zle :$

z perspektywy jest zle z rekami, jak wedlug nóg postanowilas stac z boku to one rowniez powinny byc z boku. stopy troche moglyby byc mniejsze XD

dalsze ucho jest zle ustawione, bo jest to wewnętrzna strona a powinna byc zewnętrzna
drugie jest spoko tylko mozna troche poprawic ustawienie

i futerkowanie pomiedzy udami wyglada jak reka XDDDDDDok

ostatnie jest to - nie przyczepiaj rak do glowy bo wiesz :$$$$

omg ale to super wygląda XDD
Pudderek
« Citoyen »
1391805420000
    • Pudderek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#8
  0
http://i.imgur.com/BB1fL76.png
Serfeuszka
« Consul »
1391805540000
    • Serfeuszka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#9
  0
Pudderek a dit :

czekaj poprawilabym ale
to jest mysz?
Pudderek
« Citoyen »
1391805660000
    • Pudderek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#10
  0
Serfeuszka a dit :
czekaj poprawilabym ale
to jest mysz?

ta
Snoukowa
« Citoyen »
1391806920000
    • Snoukowa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#11
  1
Pudderek a dit :

Hmmm... Jakby to powiedzieć:
-Myszka ma zbyt uproszczone ciało, postaraj się rysowac więcej szzczegułów, takich jak np. wyraźniejsze futerko
-Myszka nie ma szyi, która jest niezbędna. ( Może być chociaż krótka P: )
-Przepraszam, że tak powiem, ale nogi wygladaja jakby miała tyłek z przodu. Jeżeli chcesz rysować myszki "z brzuszkiem", postaraj się go podkreślać delikatna kreska na górze i na dole, a pomiędzy udami rób odstępy
-Przednie łapki wygladaja na złamane, powinny mieć łokcie i nieco większe dłonie.

Mam nadzieję, że pomogłam.

---

Żeby nie robić double'a:

http://i.imgur.com/jS82DSt.jpg
Może mi ktoś pomóc z łapkami?
Leksunia
« Citoyen »
1391807340000
    • Leksunia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#12
  0
http://i.imgur.com/75MTjyj.png
Jbc. Wiem że nie umiem rysiać a to jest ,, szkic '' ;p
Pomożecie mi że tak powiem '' Rysować normalne myszki ''
Takie no wiecie,lepszym stylem ;)
Była bym bardzo wdzięczna! :3
Karoliins
« Censeur »
1391808720000
    • Karoliins#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#13
  2
Leksunia a dit :
Jbc. Wiem że nie umiem rysiać a to jest ,, szkic '' ;p
Pomożecie mi że tak powiem '' Rysować normalne myszki ''
Takie no wiecie,lepszym stylem ;)
Była bym bardzo wdzięczna! :3

Nie znam się za bardzo ale- spróbuję.

http://i.imgur.com/dG9bJqc.png
Proponowałabym robić bardziej okragłe głowy, albo tak jak realistycznie - możesz zobaczyć zdjęcia w internecie.
Z tułowiem radziłabym rysować jakoś z kształtem, zobacz na inne rysunki aby wiedzieć jak to mniej więcej wyglada a będzie jeszcze lepiej. Czyli mniej więcej- dorysowywuj uda itd. Rób też jakieś małe "paluszki" "pazurki" u stopach i łapkach myszki, wystarcza naprawde małe, ale musza jakoś je mieć. Nadawaj ogonowi charakterystyczny kształt- myszy nim ryszaja wiec fajnie by bylo aby nie stal on jedynie ;u; Twarz jest całkiem ok, jak bedziesz ja trenować to jeszcze bedzie lepsza. Najlepiej abyś robiła włosy z umiarem, aż takie długie jakoś nienaturalnie wygladaja ):

No i chyba najważniejsze- staraj się pracować na perspektywa. Rób jakieś pozy, z jakiegoś boku itd... Żeby nie stała prosto, niech będzie naturalnie. Niech się rusza XD
Leksunia
« Citoyen »
1391809020000
    • Leksunia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#14
  2
Karoliins a dit :
Nie znam się za bardzo ale- spróbuję.

Proponowałabym robić bardziej okragłe głowy, albo tak jak realistycznie - możesz zobaczyć zdjęcia w internecie.
Z tułowiem radziłabym rysować jakoś z kształtem, zobacz na inne rysunki aby wiedzieć jak to mniej więcej wyglada a będzie jeszcze lepiej. Czyli mniej więcej- dorysowywuj uda itd. Rób też jakieś małe "paluszki" "pazurki" u stopach i łapkach myszki, wystarcza naprawde małe, ale musza jakoś je mieć. Nadawaj ogonowi charakterystyczny kształt- myszy nim ryszaja wiec fajnie by bylo aby nie stal on jedynie ;u; Twarz jest całkiem ok, jak bedziesz ja trenować to jeszcze bedzie lepsza. Najlepiej abyś robiła włosy z umiarem, aż takie długie jakoś nienaturalnie wygladaja ):

No i chyba najważniejsze- staraj się pracować na perspektywa. Rób jakieś pozy, z jakiegoś boku itd... Żeby nie stała prosto, niech będzie naturalnie. Niech się rusza XD

Dzięki,na pewno skożystam z rad xD
Kamiplpl
« Citoyen »
1391809140000
    • Kamiplpl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#15
  0
^Chciałam dać poprawę, ale ktoś był szybszy, i tak moja by była gorsza.
Więc dam po prostu rysunek:

http://i.imgur.com/q00NEdZ.jpg
Leksunia
« Citoyen »
1391809260000
    • Leksunia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#16
  0
Kamiplpl a dit :
^Chciałam dać poprawę, ale ktoś był szybszy, i tak moja by była gorsza.
Więc dam po prostu rysunek:

Jak chcesz możesz dać,więcej rad na pewno mi się przyda :3 xd
Lojla
« Citoyen »
1391809740000
    • Lojla#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#17
  0
No dobra, sama widzę w tym rysunku parę błędów, ale...

http://i.imgur.com/ZZ7GQDU.png
Leksunia
« Citoyen »
1391811180000
    • Leksunia#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#18
  0
Bardzo mi pomogło :3
Rysunki myszek wychodza mi coraz lepiej *-*
Oto zdjęcie:

http://i.imgur.com/3BO3pyk.png
Sorki za to różowe :P
Jeśli coś jeszcze mogła bym poprawić proszę żebyście pisali :3
Jayneeq
« Consul »
1391851740000
    • Jayneeq#9705
    • Profil
    • Derniers messages
#19
  0
Leksunia a dit :
Bardzo mi pomogło :3
Rysunki myszek wychodza mi coraz lepiej *-*
Oto zdjęcie:

Sorki za to różowe :P
Jeśli coś jeszcze mogła bym poprawić proszę żebyście pisali :3

Hmmm....
moim zdaniem wszystko jest tutaj git.
łapki ładne usz włosy wszystko ładnie.

teraz ja


http://i.imgur.com/gv9B6KB.png
jak mi wychodzi na paincie?
Pudderek
« Citoyen »
1391851860000
    • Pudderek#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#20
  0
https://imageshack.com/a/img837/6079/zrrj.gif
...
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • Pomoc w rysunkach
1 / 88 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27