×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • nowy room #music bar!
« ‹ 2 / 7 › »
nowy room #music bar!
Diaamentowa
« Citoyen »
1404908940000
    • Diaamentowa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#21
  0
Room jest bardzo fajny, choć ja osobiście uważam, że te "arbuzy i pomysł z strojem" jest odchodzący od tematu myszek z transformice. Z jednej strony pomysł wydaję się śmieszny i dość fajny, bo kto by nie lubił angry birds'ów ;D Ale z drugiej strony nie ma on nic wspólnego z tematem gry, przez chwilkę wydawało mi się, że jestem w innej grze. Po za tym patrząc z innej strony na /room #Music Bar i nowymi zmianami jest on ... cóż... pokręcony?! Bez urazy oczywiście, doceniam wasz wkład, aby room był coraz lepszy i lepszy. Dlaczego tak uważam? Od pojawienia się ptaków, kur i misi na tym roomie nie ma spokoju i tylko taki galimatias. Co do arbuzów - chyba nikt nie będzie siedział kilka godzin po to by zarobić trochę arbuzów, 5 min to za dużo moim zdaniem, z resztą nawet nie wiem ile się dostaję, ale chyba 1 co 5 minut prawda? To trochę za mało jak na 5 min. Myślałam, że chociaż 5 min to 5 arbuzów.
Ps - Ja bym dodała coś w stylu gier, w którym można zdobyć arbuzy.
Pozdrawiam
Kllauuddiiaa
« Censeur »
1404926460000
    • Kllauuddiiaa#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#22
  0
ja na nim byłam i był ten misiek wszyscy za nim ganali i tam pisało przy nim ,,balony 1/2/3/4/5" czy coś ale przeciesz 5 balona nie ma
Ouake
« Censeur »
1404940740000
    • Ouake#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#23
  0
leemona a dit :
Ej nie istnieje taki room :c

Istnieje, ale muszę go wpierw uruchomić. To nie jest oficjalny moduł i dlatego wyłącza sie gdy wyjdzie z pokoju ostatnia mysz.
No i dużymi literami #Music Bar.


Szybkość zbierania arbuzów może się jeszcze zmienić, narazie jest tylko 17 stroi, po za szybkim wykupieniu może sie to znudzić i jeżeli ktoś nie chce mieć stroju wystarczy nie zakładać go.

Dernière modification le 1404941280000
Wiktorrosik
« Citoyen »
1404942420000
    • Wiktorrosik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#24
  0
Kiedy dodacie więcej przedmiotów do sklepu?

Dernière modification le 1404942540000
Alfaiomegapl
« Citoyen »
1404981060000
    • Alfaiomegapl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#25
  0
TEN ROOM JUŻ DAWNO BYŁ!!!!

//

A POZA TYM TO JEST : #Music Bar

Dernière modification le 1405785960000
Alfaiomegapl
1404981060000
    • Alfaiomegapl#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#26
[Modéré par Coska, raison : Podwójny.~]
Skarpecz
1405372560000
    • Skarpecz#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#27
[Modéré par Coska, raison : Konto publiczne i wykorzystywanie go do łamania regulaminu]
Klachmasracz
« Citoyen »
1405410480000
    • Klachmasracz#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#28
  0
najlepiej by był adminem tego roomu Antosiak.
Linkimaster
« Citoyen »
1405413060000
    • Linkimaster#2933
    • Profil
    • Derniers messages
#29
  0
Według mnie #Music Bar, to bardzo dobry pomysł, ale mi się już znudził :c

Dernière modification le 1405413120000
Samantha
« Citoyen »
1405523400000
    • Samantha#3993
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#30
  0
klachmasracz a dit :
najlepiej by był adminem tego roomu Antosiak.


według mnie nie
Pandamog
« Citoyen »
1405860120000
    • Pandamog#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#31
  0
Nie oszukujmy się, Gunitor na tym room-ie się wywyższa nad wszystkimi...
Miaukaaa - To moim zdaniem źle uważasz ;p
Chimpounou - Chyba nie mówię do nikogo "morda psie" tym bardziej gdybym był adminem room-u. Admin powinien się zachowywać i dawać przykład ...
Leemona - Istnieje, ale działa tylko gdy jest Ouake ;)
Karkatoo - Nie dziwie się, nic na nim się dzieje. Dzisiaj dodali event, ale te żelki to akurat beznadziejny pomysł ;c

Dernière modification le 1405860300000
Samantha
« Citoyen »
1406143920000
    • Samantha#3993
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#32
  0
sugestia chciałam aby takie było *o* http://i.imgur.com/CQG7UZ3.png
Ssserekpll
1406144340000
    • Ssserekpll#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#33
[Modéré par Coska, raison : Nie na temat.~]
Jezus_chrystus
« Citoyen »
1406388900000
    • Jezus_chrystus#0171
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#34
  0
Gunitor zamknął bar na zawsze! Znaczy tak napisał :c
Yukari
« Citoyen »
1406389260000
    • Yukari#5824
    • Profil
    • Derniers messages
#35
  0
myyyszkkaa a dit :
Gunitor zamknął bar na zawsze! Znaczy tak napisał :c

I dobrze, jak nie umie się nim zająć.
Elitarymouse
« Citoyen »
1406390880000
    • Elitarymouse#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#36
  0
trishapl a dit :
myyyszkkaa a dit :
Gunitor zamknął bar na zawsze! Znaczy tak napisał :c

I dobrze, jak nie umie się nim zająć.

ty najlepiej siedź cicho
Dzięki mojej rewolucji ciebie zbanowali pff

Dernière modification le 1406390940000
Yukari
« Citoyen »
1406397900000
    • Yukari#5824
    • Profil
    • Derniers messages
#37
  0
Elitarymouse a dit :
trishapl a dit :
myyyszkkaa a dit :
Gunitor zamknął bar na zawsze! Znaczy tak napisał :c

I dobrze, jak nie umie się nim zająć.

ty najlepiej siedź cicho
Dzięki mojej rewolucji ciebie zbanowali pff

Gunitor akurat ma najmniej do gadania. Gdyby nie Ouake, to za przeproszeniem gówno by zrobił.
Ouake
« Censeur »
1406398860000
    • Ouake#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#38
  0
O tym, czy Bar istnieje czy nie - ja decyduję, racja że jest to pomysł Gunitora, ale w końcu to ja go własnoręcznie napisałem od zera. Gunitor zajmuje sie grafiką Baru czym równie dobrze ja też mógłbym się zająć, ale nie muszę oraz mi lua w zupełności wystarczy. Jeżeli Gunitor zdecyduje zamknąć Bar będzie to oznaczało, że rezygnuje z posady admina Baru, czyli wtedy będzie on w pełni moją własnością - pamiętajmy, że ja też jestem adminem Baru, co więcej super-adminem ponieważ tylko ja mogę go uruchomić (lua team + mój kod lua).
Samantha
« Citoyen »
1406466360000
    • Samantha#3993
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#39
  0
Ouake a dit :
O tym, czy Bar istnieje czy nie - ja decyduję, racja że jest to pomysł Gunitora, ale w końcu to ja go własnoręcznie napisałem od zera. Gunitor zajmuje sie grafiką Baru czym równie dobrze ja też mógłbym się zająć, ale nie muszę oraz mi lua w zupełności wystarczy. Jeżeli Gunitor zdecyduje zamknąć Bar będzie to oznaczało, że rezygnuje z posady admina Baru, czyli wtedy będzie on w pełni moją własnością - pamiętajmy, że ja też jestem adminem Baru, co więcej super-adminem ponieważ tylko ja mogę go uruchomić (lua team + mój kod lua).

Ouake chciałam aby by takie było będzie takie? http://i.imgur.com/CQG7UZ3.png chciałambym aby chociaż było pokemony i zwierzęta ale zdecyduj czy może być

Dernière modification le 1406466420000
Ouake
« Censeur »
1406468700000
    • Ouake#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#40
  0
Na pewno będzie więcej stroi, czy akurat takie jak podajesz to nie mogę zapewnić.
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • nowy room #music bar!
« ‹ 2 / 7 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27