×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • CS:GO w Transformice!
« ‹ 2 / 2
CS:GO w Transformice!
Nikodem62
« Citoyen »
1508597160000
    • Nikodem62#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#21
  0
moge zrobić mape?
Tadeuszmuzyk
« Citoyen »
1508605020000
    • Tadeuszmuzyk#5523
    • Profil
    • Derniers messages
#22
  0
ce es goł jest fajne!111!
musicie zrobici ten moduł! plisss
Notoji
« Censeur »
1508605260000
    • Notoji#5514
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#23
  2
Nie, nie róbcie tego modułu, błagam ;_;
Tadeuszmuzyk
« Citoyen »
1508605620000
    • Tadeuszmuzyk#5523
    • Profil
    • Derniers messages
#24
  0
Tirarru a dit :
Nie, nie róbcie tego modułu, błagam ;_;

ale ce es goł to naileprza gra na siwiecie!!111
ja zawrze gram albo w ce esa albo w transformajs
Nikodem62
« Citoyen »
1508689860000
    • Nikodem62#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#25
  1
Myszkanikode a dit :
Tirarru a dit :
Nie, nie róbcie tego modułu, błagam ;_;

ale ce es goł to naileprza gra na siwiecie!!111
ja zawrze gram albo w ce esa albo w transformajs



są 2 żeczy dzieciaku po 1 PISZ NORMALNIE JAK NORMALNY CZŁOWIEK I NAUCZ SIĘ ORTO.A po 2 nie gażdy lubi CS:GO
Rohere
« Consul »
1508697300000
    • Rohere#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#26
  2
Nikodem62 a dit :
Myszkanikode a dit :
Tirarru a dit :
Nie, nie róbcie tego modułu, błagam ;_;

ale ce es goł to naileprza gra na siwiecie!!111
ja zawrze gram albo w ce esa albo w transformajs



są 2 żeczy dzieciaku po 1 PISZ NORMALNIE JAK NORMALNY CZŁOWIEK I NAUCZ SIĘ ORTO.A po 2 nie gażdy lubi CS:GO

OFFTOP: To troll, on to robi specjalnie
Aernix
« Consul »
1508784960000
    • Aernix#1482
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#28
  0
Fajnie jak by zrobili! Usuneli room fortesa... to ten moduł pls!
Dziedzicuwka
« Citoyen »
1508855940000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#29
  0
Nikodem62 a dit :
moge zrobić mape?

Tak - musi być 2 tereny (czerwone kółko z X najlepiej)
/
I jeszcze pytanie checie strzelanie np spacja czy pod nickiem S?
+ Checie jakieś dodatkowe skoki i przyśpieszenia(jak coś mam skrypt z tym)

Dernière modification le 1509537180000
Dziedzicuwka
1508856060000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#30
[Modéré par Amegake, raison : Nie pisz więcej niż jednego postu z rzędu. Zamiast tego użyj opcji "Edytuj" dostępnej po naciśnięciu na swoją nazwę.]

Dernière modification le 1508856120000
Dziedzicuwka
1508856960000
    • Dziedzicuwka#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#31
[Modéré par Amegake, raison : Nie pisz więcej niż jednego postu z rzędu. Zamiast tego użyj opcji "Edytuj" dostępnej po naciśnięciu na swoją nazwę.]
Supermyszka
« Citoyen »
1538412000000
    • Supermyszka#5952
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#32
  0
gupie to bedzie nie chce tego widzieć na tfm juz wole fortnite od cs
Fossil_giovanni
« Censeur »
1538418480000
    • Fossil_giovanni#7105
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#33
  0
dosyc ciekawy pomysł przy odpowiednich skryptach to moze sie udac jak będzie trzeba to mogę nawet mapkę zrobic jak zrobie zaległa z wątku o moich mapach (jeśli chcecie)
Kickaricka3
« Consul »
1657958220000
    • Kickaricka3#9256
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#34
  3
Ciekawy pomysł

Dernière modification le 1698478740000
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • CS:GO w Transformice!
« ‹ 2 / 2
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27