| CS:GO w Transformice! |
| « Citoyen » 1508597160000
| 0 | ||
| moge zrobić mape? |
| « Citoyen » 1508605020000
| 0 | ||
| ce es goł jest fajne!111! musicie zrobici ten moduł! plisss |
| « Censeur » 1508605260000
| 2 | ||
| Nie, nie róbcie tego modułu, błagam ;_; |
| « Citoyen » 1508605620000
| 0 | ||
Tirarru a dit : ale ce es goł to naileprza gra na siwiecie!!111 ja zawrze gram albo w ce esa albo w transformajs |
| « Citoyen » 1508689860000
| 1 | ||
Myszkanikode a dit : są 2 żeczy dzieciaku po 1 PISZ NORMALNIE JAK NORMALNY CZŁOWIEK I NAUCZ SIĘ ORTO.A po 2 nie gażdy lubi CS:GO |
| « Consul » 1508697300000
| 2 | ||
Nikodem62 a dit : OFFTOP: To troll, on to robi specjalnie |
| « Consul » 1508784960000
| 0 | ||
| Fajnie jak by zrobili! Usuneli room fortesa... to ten moduł pls! |
| « Citoyen » 1508855940000
| 0 | ||
Nikodem62 a dit : Tak - musi być 2 tereny (czerwone kółko z X najlepiej) / I jeszcze pytanie checie strzelanie np spacja czy pod nickiem S? + Checie jakieś dodatkowe skoki i przyśpieszenia(jak coś mam skrypt z tym) Dernière modification le 1509537180000 |
| 1508856060000
| | ||
| [Modéré par Amegake, raison : Nie pisz więcej niż jednego postu z rzędu. Zamiast tego użyj opcji "Edytuj" dostępnej po naciśnięciu na swoją nazwę.] Dernière modification le 1508856120000 |
| 1508856960000
| | ||
| [Modéré par Amegake, raison : Nie pisz więcej niż jednego postu z rzędu. Zamiast tego użyj opcji "Edytuj" dostępnej po naciśnięciu na swoją nazwę.] |
| « Citoyen » 1538412000000
| 0 | ||
| gupie to bedzie nie chce tego widzieć na tfm juz wole fortnite od cs |
| « Censeur » 1538418480000
| 0 | ||
| dosyc ciekawy pomysł przy odpowiednich skryptach to moze sie udac jak będzie trzeba to mogę nawet mapkę zrobic jak zrobie zaległa z wątku o moich mapach (jeśli chcecie) |
| « Consul » 1657958220000
| 3 | ||
| Ciekawy pomysł Dernière modification le 1698478740000 |