×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Transformice
  • /
  • Modules
  • /
  • [SKRYPT] luaTroller
« ‹ 2 / 2
[SKRYPT] luaTroller
Boxofkrain
« Censeur »
1557513840000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#21
  0
Emenerisqa a dit :
Dodasz opcję meep? :) Taki zwykły jak na survivorze jest ;)

Meep zostanie dodany w następnej aktualizacji, dzięki za pomysł!
Rohere
« Consul »
1557607860000
    • Rohere#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#22
  0
Dzięki, czegoś się nauczyłem z tego kodu.

Dernière modification le 1557607920000
Usmiechnij_sie
« Consul »
1558871640000
    • Usmiechnij_sie#9743
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#23
  0
Idealny skrypt do zabawy z członkami w chatce ^_^
Vyraen
« Citoyen »
1561025880000
    • Vyraen#0608
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#24
  4
A dodałbyś jeszcze strzelanie kulami oraz dodawania spacją tęczy? https://imgur.com/wqK8OOV.png
Ena
« Citoyen »
1561058220000
    • Ena#2856
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#25
  1
EDIT: Tu narzekam że skrypt nie ma opcji schowania UI, mimo że taka opcja istnieje. Ups?
Poza tym skrypt bardzo przydatny.

Dernière modification le 1561058640000
Boxofkrain
« Censeur »
1561277520000
    • Boxofkrain#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#26
  1
Emenerisqa a dit :
A dodałbyś jeszcze strzelanie kulami oraz dodawania spacją tęczy? https://imgur.com/wqK8OOV.png

Strzelanie kulami jest możliwe.
Wystraczy zmienić wartość Domyślny kąt obiektów na np. 90, a następnie użyć funkcji Obiekt I wybrać id kuli (id kuli to 17). Od tej pory będziesz mogła spawnować kule lecące w prawo :)
Wiem, że może być to trudne i niewygodne, w następnej aktualizacji dodam listę wszystkich obiektów wraz z ich id, aby można było wybrać dowolny obiekt bez szukania id na forum. Dodam też prostszy sposób edycji wartości domyślnych skryptu, aby nie trzeba było nic grzebać w kodzie.

Jeśli chodzi o tęczę - myślę, że nie byłaby to troll-funkcja, raczej gadżet skopiowany z modułu #shamousey. Dlatego też nie ma po co dodawać tej funkcji, jednak dziękuję za pomysł :D
Do tego trzeba by było się bawić sinusami i cosinusami a ja nie jestem w tym najlepszy.


Dziękuję za wszystkie opinie powyżej i cieszę się, że mój kod mógł czegoś kogoś nauczyć.

Dernière modification le 1561277580000
Unlimited_exe
« Citoyen »
1565776020000
    • Unlimited_exe#0291
    • Profil
    • Derniers messages
#27
  1
Fajny skrypt! Przyda się. Mam tylko pytanie - kiedy będzie ta następna aktualizacja? Bo już nie moge się doczekać =D

A i jeszcze moje pomysły do skryptu : żeby mozna było zmieniać nazwe mapy na :
  • żeby ta nazwa zmieniała kolory
  • żeby ta nazwa mapy nie zmieniała koloru , a była tylko w jednym kolorze
    2
  • żeby jak była taka tabliczka i można było wpisać co się chcę i u każdego w jakimś ładnym kolorze pojawił się ten napis w lewym dolnym rogu
  • żeby jakieś cząsteczki np : gwiazdki pokazywały się na mapie i znikały itd
  • oraz meep tak jak Emenerisqa powiedziała :)
    Mam nadzieję że te pomysły nie będą trudne do zrealizowania ? Bo myśle że lepiej mieć jeden skrypt z wieloma funkcjami zamiast żeby każdy skrypt był oddzielnie do czegoś innego :p

    Tak wiem że te skrypty te co dałam w pomysłach były w zamówieniach na kody, ale tak jak mówiłam . że lepiej było by mieć jeden skrypt z wieloma funkcjami zamiast każdy do czegoś innego :p wiem powtarzam się .-.

  • Dernière modification le 1565777160000
    Aaurrenia3
    « Citoyen »
    1567168740000
      • Aaurrenia3#0000
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #28
      0
    Mam pomysł do ulepszenia skryptu, mógłbyś zrobić tak, że kolor nicku będzie się zmieniać na te kolory po kolei ? :
    8A3779 8F0000 CA8900 000573 2FD600 EA1C6A
    i tak ciągle? Ale żeby wszystkim się tak zmieniało na te kolorki ^.^

    Btw super skrypt ^.^
    Boxofkrain
    « Censeur »
    1567285320000
      • Boxofkrain#0000
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #29
      1
    luaTroller v. 2.0

    Najnowsza wersja luaTrollera jest już dostępna!

    Dzisiaj przyszedł czas na dużą aktualizację skryptu!
    To wszystko nie byłoby możliwe bez was, dziękuję za wszystkie pomysły, zgłoszenia etc.
    Dziękuję plemieniu Kompania X za możliwość testowania u nich najnowszej wersji skryptu!

    Co nowego?


    Funkcje:
    • Dodano funkcję Mgła (wizualne), która wyświetla dymki dookoła gracza/y
    • Dodano funkcję Meep (gracz), która włącza meepa dla gracza/y
    • Dodano funkcję Blokada sera (gracz), która uniemożliwia zabranie sera przez gracza/y
    • Dodano funkcję Połączenia (gracz), która łączy ze sobą losowych graczy
    • Usunięto funkcję Ożywienie (gracz)
    • Dodano opcję zmiany kolorów w funkcji Nazwa mapy (wizualne)
    • Zmieniono działanie funkcji Cząsteczki (wizualne) - teraz funkcja ta działa na wszystkich graczy od razu
    • Zmieniono działanie funkcji - Grawitacja (ruch) - teraz funkcja ta działa na wszystkich graczy od razu
    • Zmieniono działanie funkcji Spawn (obiekty) - teraz po wybraniu miejsca spawnu obiektu, jest ono stałe aż do wyłączenia funkcji (nie można zmienić lokacji spawnu, klikając myszką po raz drugi)
    • Zwiększono rozmiar czcionki w funkcji Napis (wizualne) z 25 na 40


    Komendy:
    • Usunięto komendę !ui, teraz menu wyświetla się automatycznie po wczytaniu skryptu
    • Dodano komendę !admin, dzięki której możesz przekazać admina skryptu dowolnej osobie w pokoju (np. !admin Boxofkrain#0000)
    • Dodano komendę !stop, która wyłącza skrypt


    Bugfixy:
    • Naprawiono bug z czasem wyświetlania się okienka informacyjnego
    • Naprawiono bug z funkcjami Tęcza, Czarny ekran oraz Biały ekran - teraz wyświetlają się na cały ekran u gracza bez względu na długość/wysokość mapy
    • Naprawiono kilka drobnych bugów związanych z działaniem niektórych funkcji


    Inne:
    • Dodano pole z informacjami w prawym górnym rogu o aktualnie włączonych funkcjach
    • Optymalizacja skryptu i zmiany w kodzie
    • Boom :3


    Skrypt: https://pastebin.com/raw/QpDu2DRZ

    Życzę dobrej zabawy!

    Dernière modification le 1567344180000
    Usmiechnij_sie
    « Consul »
    1567322160000
      • Usmiechnij_sie#9743
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #30
      0
    Super było być przy testowaniu niektórych komend ^^
    Świetny kod, czekam na kolejne wersję i życzę powodzenia w pracy z nimi!
    Vyraen
    « Citoyen »
    1567330020000
      • Vyraen#0608
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #31
      3
    Wow, supcio :D Nie mogłam się doczekać!
    Alekstraper
    « Citoyen »
    1567339380000
      • Alekstraper#0000
      • Profil
      • Derniers messages
    #32
      0
    Fajny skrypt właśnie na to czekałem, ale mam jedną uwagę, ponieważ jak daje blokadę sera, i wchodze do norki * razem z serem , na mapce, to nie mogę się odrodzić - polecam dodać ponownie funkcję ożywienie bo inaczej nie mg nic zrobić! \
    A i mam jeden pomysł do skryptu żeby dodać w zamienianie się w wampira ;) Jakbym chciał zrobić komuś kawał, to by ten wampir się przydał :D


    I wgl to super skrypt! Dobra robota!
    Boxofkrain
    « Censeur »
    1567365060000
      • Boxofkrain#0000
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #33
      0
    Alekstraper a dit :
    jak daje blokadę sera, i wchodze do norki * razem z serem , na mapce, to nie mogę się odrodzić - polecam dodać ponownie funkcję ożywienie bo inaczej nie mg nic zrobić

    Brak odrodzenia nie ma nic wspólnego z funckją Blokada sera, która po prostu sprawia, że sera nie można wziąć od momentu jej włącznia.
    W chatce plemiennej, gracze odradzają się automatycznie, dlatego funkcja ta została usunięta.



    Alekstraper a dit :
    A i mam jeden pomysł do skryptu żeby dodać w zamienianie się w wampira ;) Jakbym chciał zrobić komuś kawał, to by ten wampir się przydał :D

    Wolałbym uniknąć tworzenia kolejnej zwyczajnej funkcji typu miscellaneous, ale dzięki za pomysł!

    Dziękuję za opinie powyżej! :)
    Tajemniczaaaaaa
    « Citoyen »
    1569088980000
      • Tajemniczaaaaaa#9842
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #34
      0
    Cóż... Ja uważam, że zmienianie w wampira było by bardzo ciekawe, oraz śmieszne. Pozatym taka funkcja przydałaby się do naszego plemienia do jednego klubiku :) Nie wiem jak wy ale ja bym się cieszyła gdyby była taka funkcja w LuaTroller. Oczywiście to moje zdanie , ale uważam że tak byłoby ciekawie ;D
    Unlimited_exe
    « Citoyen »
    1569089040000
      • Unlimited_exe#0291
      • Profil
      • Derniers messages
    #35
      0
    Tajemniczaaaaaa a dit :
    Cóż... Ja uważam, że zmienianie w wampira było by bardzo ciekawe, oraz śmieszne. Pozatym taka funkcja przydałaby się do naszego plemienia do jednego klubiku :) Nie wiem jak wy ale ja bym się cieszyła gdyby była taka funkcja w LuaTroller. Oczywiście to moje zdanie , ale uważam że tak byłoby ciekawie ;D


    Ja też uważam że byłaby to dobra i przydatna funkcja! :D
    Aaurrenia3
    « Citoyen »
    1569089160000
      • Aaurrenia3#0000
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #36
      0
    Malinaa09 a dit :
    Tajemniczaaaaaa a dit :
    Cóż... Ja uważam, że zmienianie w wampira było by bardzo ciekawe, oraz śmieszne. Pozatym taka funkcja przydałaby się do naszego plemienia do jednego klubiku :) Nie wiem jak wy ale ja bym się cieszyła gdyby była taka funkcja w LuaTroller. Oczywiście to moje zdanie , ale uważam że tak byłoby ciekawie ;D


    Ja też uważam że byłaby to dobra i przydatna funkcja! :D

    Też się zgadzam! :D Przydałoby się, szczerze mówiąc >.>
    Vyraen
    « Citoyen »
    1569267060000
      • Vyraen#0608
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #37
      4
    No, przyznam się że ta funkcja była by przydatna, z tym wampirem ^.^
    Boxofkrain
    « Censeur »
    1603721220000
      • Boxofkrain#0000
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #38
      1
    luaTroller v. 2.1

    Najnowsza wersja luaTrollera jest już dostępna!

    Nowa wersja Lua Transformice, nowa aktualizacja luaTrollera!

    Co nowego?


    Funkcje:
    • Zmieniono funkcję - Grawitacja (ruch) na Grawitacja (ruch). Teraz można ustawić własną siłę grawitacji na mapie.
    • Dodano funkcję Wiatr (ruch), która ustawia siłę wiatru na mapie
    • Dodano funkcję Wampir (gracz), która zamienia gracza/y w wampira

    +

    pozycje graczy aktualizują się szybciej, więc funkcja Mgła (wizualne) będzie działać lepiej

    Skrypt: https://pastebin.com/raw/3kdwE9T0
    Factral
    « Citoyen »
    1607703600000
      • Factral#0000
      • Profil
      • Derniers messages
      • Tribu
    #39
      0
    is there any way to translate it into english?
    Agares
    « Censeur »
    1612467120000
      • Agares#9662
      • Profil
      • Derniers messages
    #40
      0
    Osobiście jestem sceptycznie nastawiona. Nie wiem czy oszukiwanie innych myszek i wprawianie je w niepokój jest sposobem na umilenie czasu.
    • Forums
    • /
    • Transformice
    • /
    • Modules
    • /
    • [SKRYPT] luaTroller
    « ‹ 2 / 2
    © Atelier801 2018

    Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

    Version 1.27