×

Langue

Fermer
Atelier 801
  • Forums
  • Dev Tracker
  • Connexion
    • English Français
      Português do Brasil Español
      Türkçe Polski
      Magyar Română
      العربية Skandinavisk
      Nederlands Deutsch
      Bahasa Indonesia Русский
      中文 Filipino
      Lietuvių kalba 日本語
      Suomi עברית
      Italiano Česky
      Hrvatski Slovensky
      Български Latviešu
      Estonian
  • Langue
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [galeria] nie umiem rysowac wiec wstawiam tu swoje rysunki
1 / 2 › »
[galeria] nie umiem rysowac wiec wstawiam tu swoje rysunki
Aikochan
« Consul »
1533750420000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#1
  11
witajcie kochani! z tej strony aikochan a to galeria z moimi bazgrolami

nie rysuje na zamowienie

jesli chodzi o to co rysuje to najczesciej sa to postacie fikcyjne, ostatnio (styczeń 2020 do teraz) głównie personifikacje państw z Hetalii oraz postacie z jojo bizarna przygoda

moj ig: @_.alrtix
moj deviantart: alrtix

przyklady:

na kartce:

https://i.imgur.com/nhnXMQG.png


https://i.imgur.com/nyRURR5.png


https://i.imgur.com/Zhzbn5d.png


https://i.imgur.com/bqVfqju.png



w digitalu:

https://i.imgur.com/9XZmk6r.png


https://i.imgur.com/IOp35XG.png


https://i.imgur.com/AEknX0c.png

Dernière modification le 1601143080000
Meshia
« Consul »
1533751680000
    • Meshia#9096
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#2
  1
fajen elma <3
/kiedys cos zamowie >. <
aiko chan nie rysuj na kratce plz
Aikochan
« Consul »
1533755160000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#3
  0
Meshia a dit :
fajen elma <3
/kiedys cos zamowie >. <
aiko chan nie rysuj na kratce plz

staram sie raczej na kartkach w kratke nie rysowac ale czasami nie chce mi sie wyjmowac bloku albo jest po prostu za pozno na zabawe w szukanie bloku
Bejrzie
« Consul »
1533755940000
    • Bejrzie#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#4
  1
Gwenokunga fajne rysunki
Usmiechnij_sie
« Consul »
1533803880000
    • Usmiechnij_sie#9743
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#5
  4
Ślicznie
Luna1928
« Consul »
1533820440000
    • Luna1928#0000
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#6
  1
mniqm dobre rysunkI
powodzenia gwenokinga
Szkrabik
« Censeur »
1533833580000
    • Szkrabik#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#7
  1
ładne rysunki
powodzonka
Aikochan
« Consul »
1533893520000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#8
  1
w przyszlosci bede musiala uzbroic sie w promarkery bo jak mozecie zauwazyc gdy rysuje kredkami niektore elementy wygladaja jakbym przyciskala za mocno kredke i dziwnie to wyglada a poza tym promarkery dostane prawdopodobnie na urodziny a mam je 5 listopada bo rodzice mi obiecali "jezeli bede grzeczna dziewczynka"
Anka8kot
« Censeur »
1533896400000
    • Anka8kot#0000
    • Profil
    • Derniers messages
#9
  0
ładne elementy sa co do nich masz
[uwazaj by nie marnowac na byle co proMarkerow!]
rysunki tez swietne
Aikochan
« Consul »
1534191060000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#10
  1
rodzice powiedzieli mi ze kupia mi promarkery gdzies po wakacjach i jak je bede miec to na pewno jednymi z pierwszych rzeczy jakie nimi narysuje bedzie rotom i kanna :D OOOOOOOHHHHHHH

https://thumbs.gfycat.com/ElatedDecentDrever-size_restricted.gif
Aikochan
« Consul »
1535531340000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#11
  6
//double

obiecalam rysunek kanny to prosze cienie sa takie ciemne bo nie mam innych promarkerow a chcialam zrobic wszystko nimi
https://i.imgur.com/bjh5m6q.png
Anastazjakiller
« Consul »
1535534040000
    • Anastazjakiller#5348
    • Profil
    • Derniers messages
#12
  0
Aikochan a dit :
//double

obiecalam rysunek kanny to prosze cienie sa takie ciemne bo nie mam innych promarkerow a chcialam zrobic wszystko nimi
https://i.imgur.com/bjh5m6q.png

Ale fajno
Ps. Cz3kam na rotoma
jak będziesz się nudzić to możesz zrobić rowleta...

Dernière modification le 1535534100000
Piku
« Consul »
1535537340000
    • Piku#5415
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#13
  0
ooo to dla kany bardzo ladne
powodzonka igolnie
Anastazjakiller
« Consul »
1535566860000
    • Anastazjakiller#5348
    • Profil
    • Derniers messages
#14
  0
Piku a dit :
ooo to dla kany bardzo ladne
powodzonka igolnie

To jest kanna z miss kobayashi's dragon maid.
Piku
« Consul »
1535577000000
    • Piku#5415
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#15
  0
Anastazjakiller a dit :
Piku a dit :
ooo to dla kany bardzo ladne
powodzonka igolnie

To jest kanna z miss kobayashi's dragon maid.

ajj myslalam ze dla kany w sensie forumowiczki xd
Anastazjakiller
« Consul »
1535577960000
    • Anastazjakiller#5348
    • Profil
    • Derniers messages
#16
  0
Piku a dit :
Anastazjakiller a dit :
Piku a dit :
ooo to dla kany bardzo ladne
powodzonka igolnie

To jest kanna z miss kobayashi's dragon maid.

ajj myslalam ze dla kany w sensie forumowiczki xd

Też się skapnęłam że chodzi ci o kanę
Aikochan
« Consul »
1541940840000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#17
  1
obiecalam wam narysowanie rotoma promarkerami i kompletnie o tym zapomnialam wiec dopiero teraz lapcie jego rysunek kochani ♥
https://i.imgur.com/dNvHtr9.png
Aikochan
« Consul »
1556150820000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#18
  1
//double

ten watek jeszcze chociaz zyje? *szturcha watek patykiem"
tak zyje
no wiec walnelam sobie dzisiaj taki oto rysuneczek magolora z kirby'ego

tak zgadza sie zaczelam rysowac na tablecie (zwyklym nie graficznym)

https://i.imgur.com/nJbGK5k.jpg

Dernière modification le 1556191200000
Aernix
« Consul »
1556225340000
    • Aernix#1482
    • Profil
    • Derniers messages
    • Tribu
#19
  3
Boże piękne. Powodzenia i szybkiego progresu.
Aikochan
« Consul »
1556664420000
    • Aikochan#5234
    • Profil
    • Derniers messages
#20
  4
rysunek mojego obecnego senpaia - meta knighta

https://i.imgur.com/ur1EocF.jpg
  • Forums
  • /
  • Atelier 801
  • /
  • Hors-sujet
  • /
  • Twórczość forumowiczów
  • /
  • [galeria] nie umiem rysowac wiec wstawiam tu swoje rysunki
1 / 2 › »
© Atelier801 2018

Equipe Conditions Générales d'Utilisation Politique de Confidentialité Contact

Version 1.27